dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 533 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 533 ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 518 zł57,46 m² 14 593,07 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania w bardzo dobrze skomunikowanej cześci Krakowa, tylko 4,5km od Rynku Głównego. Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji i 2% podatku pcc Mieszkania są gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł50,37 m² 14 671,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 50,37 m2 w budynku zlokalizowanym w dzielnicy Płaszów. Dokładna lokalizacja: ul. Myśliwska. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

1 pok / 34 m 2/ Prokocim / Kozłówek/ ul. Okólna. Super oferta pod inwestycję! Agencja nieruchomości Optima prezentuje 1-pokojowe mieszkanie z otwartą kuchnią umeblowaną i wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 000 zł54,67 m² 14 816,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, 3pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i południowozachodnią ekspozycją, położone w jednej z najbardziej pożądanych części Ruczaju. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Gotowe do zamieszkania, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie, zlokalizowane pierwszym piętrze. Lokalizacja Nieruchomość leży w zielonej i dojrzałej dzielnicy na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł25,72 m² 15 513,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł33,34 m² 16 166,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2, położone na parterze w nowoczesnej inwestycji Osiedle Versus przy ul. Jana Kantego Federowicza w dzielnicy Skotniki (dębniki).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 540 zł62,20 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Narożne 3 pokojowe mieszkanie 62 m 2 z dużym ogródkiem N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkania o powierzchni 62,20 m 2 z dużym ogródkiem.

 

 

 

Rok budowy:2026

Promocja! Na sprzedaż: nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie w nowej kameralnej inwestycji składającej się z czterech budynków usytuowanych w Wieliczce przy ul Dębowej. Oferta kierowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł68,90 m² 13 753,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Krowodrzy, w przedwojennej kamienicy z 1920 roku. Mieszkanie dostępne w sprzedaży do 05.09. po tym czasie wraca do oferty wynajmu. Przestrzeń 68,9 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł71 m² 5 197,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko u nas! Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 71 mkw. położony na 1. piętrze budynku przy ul. Akacjowej w Tarnowie. Lokal składa się z 2 przestronnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

453 000 zł38 m² 11 921,05 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie z potencjałem i widokiem na góry idealne na start lub inwestycję! Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz?.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł44,80 m² 15 602,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament W kościelisku przy dolinie kościeliskiej | balkon | idealny pod inwestycję Wyobraź sobie poranek z widokiem na łąkę, w otoczeniu ciszy i świeżego, górskiego powietrza.

Szczegóły ogłoszenia

1 458 000 zł88,36 m² 16 500,68 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z możliwością przerobienia na 5 pokoi inwestycja bona, ul. Walerego Sławka 7, kraków Termin oddania: i kwartał 2026 Brak podatku pcc mieszkanie Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 759 716 zł90,50 m² 19 444,38 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji | mieszkam na tym osiedlu od 2016 roku :-) Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 90,50 m2, położone na 2 piętrze nowoczesnej inwestycji Osiedle Fi. To.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł25,38 m² 21 079,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania nowoczesne mieszkanie jednopokojowe. Budynek znajdujący się przy ul. Bunscha 22 (osiedle Zielona Polana). Mieszkanie jest wynajęte i generuje stały miesięczny dochód. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż udział ze wskazaniem w lokalu mieszkalnym nr 2 połozonym w Szaflarach, przy ulicy Rola Galicowa 43. Mieszkanie o pow. 19,05 m2 położone jest na piętrze I i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 293 zł48,43 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

892 960 zł37,88 m² 23 573,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. Nowe mieszkania w atrakcyjnych lokalizacji, dostępne bez prowizji oraz podatku pcc 2% Termin oddania: i kwartał 2026r. Powierzchnia: 37.88 m2 Cena: 892 959.63.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Nowa Huta, bieńczyce, os. Na Lotnisku - 2 pokoje | 43,97m2 + piwnica / obok Planty Bieńczyckie we speak english Do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,97m2 położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł46,35 m² 6 580 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na IV piętrze na os.PAKUSKA! BARDZO DOBRA LOKALIZACJA! FUNKCJONALNY UKŁAD POMIESZCZEŃ! Dla lepszego zobrazowania potencjału nieruchomości zamieszczamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł42,53 m² 15 259,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

ul. Jana Kantego Federowicza, kraków- dzielnica ruczaj/skotniki Ekstra oferta- gotowe mieszkanie w nowej inwestycji! Najważniejsze informacje: powierzchnia: 42,53 m2 Liczba pokoi: 2 Piętro: 0.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł61,24 m² 9 454,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Inwestycja w trakcie budowy! smart Property ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkania na sprzedaż o powierzchni ok. 61,24 m na nowopowstałym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł62,50 m² 14 064 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prokocim ul. Telimeny 62.5m2 / 3 pokoje + balkon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62.5 m2 położone na krakowskim Prokocimiu przy ul. Telimeny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 165 000 zł66,77 m² 17 447,96 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 23,60 m Balkonu | Zabłocie - Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż wyjątkowy, dwustronne mieszkanie w sercu najbardziej pożądanej dzielnicy Krakowa. Idealne dla rodziny lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

618 000 zł47,57 m² 12 991,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Przestronne, umeblowane i wyposażone 2 pokojowe mieszkanie 47,57 m2 z oddzielną jasną kuchnią i balkonem w samym sercu Starego Podgórza przy ulicy Kalwaryjskiej. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł77,59 m² 6 431,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jeśli marzy Ci się apartament, które łączy elegancję, nowoczesny styl i prestiż - to właśnie je znalazłeś! Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! O Nieruchomości Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł59,28 m² 19 736,84 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Apartament z tarasem na 11. piętrze | Panorama miasta | Kraków Krowodrza Na sprzedaż wyjątkowy wyposażony apartament położony na 11. piętrze nowoczesnego budynku, wyróżniający się.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł36,40 m² 16 456,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

TA oferta tylko U nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 36,40 m2, położonego w prestiżowej lokalizacji - grzegórzki ulica na szaniec w Krakowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

761 980 zł49,16 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywny apartament w Cechowa Park! Oferta na wyłączność - tylko w naszym biurze! bez prowizji I podatku pcc! mb Estates z przyjemnością prezentuje Państwu apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

673 000 zł44,85 m² 15 005,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2, położone na 2. piętrze w nowoczesnej inwestycji Osiedle Versus przy ul. Jana Kantego Federowicza w dzielnicy Skotniki (dębniki).

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł67,64 m² 28 829,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

*zdjęcia wykorzystane w ogłoszeniu należą do właściciela. Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie z dochodem z najmu - tuż przy Krupówkach! Na sprzedaż komfortowe 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł36,19 m² 14 230,45 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjne, dwu pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 36,19m2 zlokalizowane w Krakowie - oś. Kalinowe. Mieszkanie po częściowym remoncie. Lokal z przynależną piwnicą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 000 zł22,62 m² 23 695,84 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wykończone lokale o pow. 22,62mkw (2 pokoje z kuchnią 20,67 + łazienka 1,95) na III i ivp. z balkonem o pow. 7,63. Ekspozycja płn-wsch. Są też dostępne komórki (2,4-3,8 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł51,64 m² 16 653,76 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Kurdwanów, ul. Kordiana. Atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 51,64 m2 z osobną kuchnią i dużym balkonem. Mieszkanie narożne, rozkładowe, na 4 piętrze w 6 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

704 000 zł49,55 m² 16 152,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,55 m2, położone na parterze w nowoczesnej inwestycji Osiedle Versus przy ul. Jana Kantego Federowicza w dzielnicy Skotniki (dębniki).

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł48,53 m² 14 197,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy Zalewie Nowohuckim, na os. Szkolnym w dzielnicy Nowa Huta w Krakowie. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych pokoi, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 000 zł51,50 m² 12 932,04 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bez Podatku pcc i Prowizji! Nowoczesne mieszkanie trzypokojowe w sercu Czyżyn. Świetna dla rodziny i jako lokata kapitału. 51.5 m , 3 pokoje, balkon, 1 piętro. Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

258 200 zł26 m² 9 930,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

A2-11 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Mieszkanie w programie rządowym - Kredyt bez wkładu własnego z dopłatami! promocja - mieszkanie 25,05 m2 w promocyjnej cenie 256 tysięcy.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł45 m² 19 777,78 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Krakowie - Mistrzejowice, o powierzchni 45 m , zlokalizowane na 6. piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku przy ul. Powstańców. Nowe budownictwo,.