dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 535 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 535 ogłoszeń

750 000 zł65,68 m² 11 419 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Do kupna mieszkanie o powierzchni 65,4m , znajdujące się na dziewiątym piętrze w jedenastopiętrowym bloku z windą. Nieruchomość składa się z: - salonu z małym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

744 840 zł50,12 m² 14 861,13 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Górka narodowa - nowoczesne osiedle mieszkaniowe, spokojna okolica - V etap. Prezentowana oferta zlokalizowana jest w północnym rejonie Krakowa, w zielonej i przestrzennej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 000 000 zł50,69 m² 39 455,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja na Starym Podgórzu Plac Serkowskiego, kalwaryjska, warneńczyka Przestronny apartament ze strefą dzienną otwartą na kuchnię i jadalnię. Duże okna dające optymalne doświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł50,50 m² 9 881,19 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z jasną kuchnią Czarny Potok. Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z jasną kuchnią w bloku z połowy lat 90-tych. Budynek zlokalizowany przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zakupu wspaniale doświetlonego mieszkania na parterze z ogródkiem i miejscem postojowym w cenie. Mieszkanie znajduje się w domu bliźniaku z terminem oddanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

897 531 zł72,97 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Teatralne 19 to nowoczesna inwestycja położona w sercu Nowej Huty, łącząca doskonałą lokalizację z komfortem codziennego życia. Budynek został już oddany do użytkowania i oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 010 790 zł51,05 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 3 pokojowego apartamentu o pow. 51,05 m w inwestycji Młyny Mogilska. Budynek A. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

921 510 zł59 m² 15 618,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup Z rynku pierwotnego, brak podatku pcc. Na sprzedaż prezentuję mieszkanie w stanie deweloperskim na zabłocie. Inwestycja jest już oddana do użytku. Mieszkanie ma 59 m2 i usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 225 000 zł68,16 m² 17 972,42 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,16 m z balkonem 6,60 m znajdujące się w Krakowie przy ul. Radzikowskiego, w dzielnicy Bronowice. English below Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 000 zł40,31 m² 9 426,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ostatnie mieszkanie w Chełmcu w nowym bloku z windą! Komfortowe mieszkanie o powierzchni 40,31m2 , usytuowane na 2 piętrze w stanie deweloperskim. Lokal charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł118 m² 19 068 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Unikatowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 118 m , położony na 1. piętrze kameralnego budynku w ekskluzywnej, niskiej zabudowie. To nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie, które.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł29,89 m² 13 348,95 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż kawalerka położona na 10. piętrze w budynku na osiedlu Widok przy ul. Na Błonie 9a. Mieszkanie wyróżnia się przepięknym, otwartym widokiem na Tatry, który stanowi jego ogromny atut.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł103 m² 3 786,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

DO sprzedaży lokal W systemie tbs znajdujący się przy ulicy wicherkiewicza mieszkanie Do sprzedaży mieszkanie 5 pokojowe w systemie tbs. Położone na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 203 zł46,98 m² 15 329,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W cenie mieszkania miejsce postojowe w garażu podziemnym. Ostatnie 2-pokojowe mieszkanie w tym budynku. Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 276 730 zł79,30 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł68,79 m² 18 825,41 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 625 zł44,77 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego, nowoczesnego mieszkania z balkonem w inwestycji Nowe Branice, położonej w dzielnicy Nowa Huta w Krakowie przy ul. Szymańskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

834 601 zł63,71 m² 13 100 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł36,82 m² 17 110,27 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pokoje Z balkonem! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Na Zakolu Wisły, dzielnica Dąbie. Lokalizacja posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł114,40 m² 9 527,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem | 114 m | ul. Lipska | blisko Zalewu Bagry Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 114,4 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł70 m² 10 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Smart Property prezentuje mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 70 mkw. znajdujące się w Niepołomicach (ulica Słoneczna). Charakterystyka mieszkania Mieszkanie dwukondygnacyjne, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 368 zł45,76 m² 17 927,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

WYJĄTKOWA OFERTA - MIESZKANIE W KAMERALNEJ INWESTYCJI, BRONOWICE WIELKIE NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ.

Szczegóły ogłoszenia

650 676 zł41,71 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania z inteligentnymi rozwiązaniami - Kraków Złocień | IV kwartał 2026 Na sprzedaż mieszkania w kameralnej inwestycji, łączącej nowoczesną architekturę.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł36 m² 27 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferuję dwupokojowy apartament inwestycyjny o metrażu 36 m2 zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Browar Kleparz. Cena: 999 000 zł brutto (w cenie vat 23%). Brak podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 983 zł29,05 m² 18 140,55 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nową kawalerkę położoną w północnej części miasta przy ulicy Stefana Banacha. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze, a jej metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 780 zł41,07 m² 14 336,01 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe Zadzwoń i umów się na prezentację!   we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł64 m² 14 843,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 na osiedlu Tysiąclecia, w dzielnicy Mistrzejowice w Krakowie. Mieszkanie jasne, przestronne po generalnym remoncie w 2025, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 158 zł47,62 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Mieszkania do odbioru już we wrześniu, zapraszamy na spotkanie na budowie| dostępne rabaty Do sprzedania komfortowe 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł57 m² 14 385,96 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Kraków Mistrzejowice os. Oświecenia nieruchomość: oferujemy na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na parterze jedenastopiętrowego bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

967 197 zł54,49 m² 17 749,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

WYJĄTKOWA OFERTA - PRZESTRONNE DWUPOKOJOWE MIESZKANIE W KAMERALNEJ INWESTYCJI W STARYM PODGÓRZU NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł123 m² 23 577,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Morelowa 21 to kameralna inwestycja położona w jednej z najbardziej prestiżowych części Krakowa - na Woli Justowskiej. To miejsce, gdzie nowoczesna architektura harmonijnie łączy się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 089 820 zł75,16 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Promocja! Cena obejmuje harmonogram 20/80 wraz z miejscem postojowym na niezależnej platformie gratis! trybuny ludów 3 - pod tym adresem powstaje nowy projekt skierowany do osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł69,08 m² 6 644,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament O powierzchni 69,08M2 + poddasze O wysokości 3,8m, pozwalające na powieszenie powierzchni O dodatkowe 58M2 pełnowartościowego mieszkania. Inwestycja "brzezna Residence", brzezna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

648 967 zł42,48 m² 15 277 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Południu Krakowa - Ruczaj gotowe Funkcjonalne 2 pokoje z ogrodem 56m2 * salon.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł35,50 m² 10 112,68 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! Oferujemy do sprzedania przytulne komfortowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36 m2 położone na 3 piętrze w bloku 10 piętrowym z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł56 m² 17 839,29 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Tylko U nas W notus-oferta na zasadach wyłaczności - zapraszam na prezentację Widok, zachody słońca i mieszkanie, do którego chce się wracać. Przestronne, świetnie doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

316 506 zł36,38 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Willa Toscana - Lokal mieszkalny M20 opis inwestycji: tarnów, ul. Eugeniusza Niedojadły, wyjątkowa inwestycja - Willa Toscana. To tu, wśród subtelnych odniesień do włoskiej elegancji i ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! Sprzedam radosne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem i piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł60 m² 12 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Podgórze ul. Wielicka - 60m2 / 3 pokoje + balkon do remontu Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Mieszkanie do remontu o powierzchni 60 m2 położone w Krakowie w dzielnicy Podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

688 000 zł44,66 m² 15 405,28 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie na sprzedaż ul. Narzymskiego, niedaleko Osiedla Oficerskiego, dzielnica Grzegórzki. Zainwestuj w przestrzeń, która zachwyca nowoczesnością i funkcjonalnością! Mieszkanie dostępne.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij