dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 532 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 532 ogłoszenia

Rynek pierwotny

845 173 zł42,15 m² 20 051,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe z balkonem w wyjątkowej lokalizacji. Mieszkanie w stanie deweloperskim, brak prowizji i pcc. Zakończenie inwestycji: gotowa mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł49 m² 11 836,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta na wyłączność! bez prowizji dla kupującego! bez pcc! lokalizacja Inwestycja zlokalizowana w Piekarach, gmina Liszki, na przeciwko Klasztoru w Tyńcu. Apartamenty z rewelacyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł48,25 m² 13 036,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł45 m² 28 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Serce Krakowa, apartament idealny pod inwestycję english description below - please do not hesitate to contact us Przedstawiamy mieszkanie po generalnym remoncie, idealne pod inwestycję oraz do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 700 zł67,87 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zyskaj więcej przestrzeni i wygody - do mieszkania drugie miejsce postojowe na zewnątrz gratis! Umów się już dziś na prezentację swojego przyszłego mieszkania! Marzysz o nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł24,37 m² 14 361,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 24,37 m2 zlokalizowane w Nowej hucie na os. Jagiellońskim w Krakowie. W skład Mieszknia wchodzi: - salon - Kuchnia - Łazienka z wc - Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł30 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament na poddaszu w samym centrum Krynicy Zdrój w pobliżu Hali Lodowej przy ulicy Park Sportowy. Nowa niższa cena! zapraszamy na prezentację! Idealny pod wynajem krótkoterminowy. Luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mam przyjemność zaprezentować przestronne, atrakcyjne mieszkanie położone na 2 piętrze w 5-piętrowym bloku z cegły z windą na osiedlu Centrum C. Opis Na mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 261 980 zł77,90 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

601 086 zł58,93 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o powierzchni 58,93 m2 położone z II piętrze pięciopiętrowego budynku. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i korytarza. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 015 322 zł76,34 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 188 189 zł71,47 m² 16 625 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Agencja nieruchomości lamato ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, komfortowe, funkcjonalne, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 48 m2 położone w doskonale skomunikowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 698 000 zł78,37 m² 21 666,45 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Kraków stare miasto/kazimierz - blisko centrum krakowa! ok. 7 8 m2 mieszkanie do generalnego remontu! Doskonale nadaje dla singla, pary jak się również jako inwestycja pod najem długo lub.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje | 52,22 m | Balkon | Garaż | Blok 2020 | Mistrzejowice Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,22 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

622 000 zł31,08 m² 20 012,87 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

WYJĄTKOWA OFERTA - LOKAL NIEMIESZKALNY PRZY PLANTACH KRAKOWSKICH NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 107 181 zł58,55 m² 18 910,01 zł/m²

 

 

 

Rynek pierwotny

1 587 000 zł102,01 m² 15 557,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4 pokojowy apartament dwupoziomowy o powierzchni ok. 102 m2 z ogrodem o powierzchni prawie 200m znajdujący się w dzielnicy Wola Justowska przy ul. Niezapominajek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł59 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją bloku w Centrum Nowego Sącza. Budowa rusza w 2 kwartale 2024 r. zakończenie IV kwartał 2025 r. Budynek o nowoczesnej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

976 948 zł60,68 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m w stanie deweloperskim, z loggią. Funkcjonalny układ pomieszczeń oraz przestronna loggia zapewniają komfort codziennego życia,.

Szczegóły ogłoszenia

876 015 zł85,05 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie sprzedaży mieszkanie w kameralnym, nowo wybudowanym bloku 4 piętrowym w okolicach ulicy Wygoda. Atuty. nowe kameralne osiedle stan deweloperski, możliwość dowolnej aranżacji wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 479 000 zł117 m² 12 641,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję apartament o metrażu 117 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Bielany w Krakowie. Dokładna lokalizacja: ul. Sokola. Apartament jest gotowy do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

847 000 zł48,72 m² 17 385,06 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje z dużym balkonem na Zabłociu | Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł64,70 m² 22 411,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Luksusowy apartament widok na tatry gotowy produkt inwestycyjny Kościelisko, ul. Karpielówka 54 Powierzchnia: 64,5 m Taras: 17,08 m Rynek wtórny | Apartament inwestycyjny / mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł36,53 m² 6 433,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 36,53 m -2 pokoje-Balkon-Duża piwnica-Tarnów Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 36,53 m położone w Tarnów w bloku na 4 piętrze. Lokal posiada uregulowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł220 m² 6 772,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1994

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową i niepowtarzalną nieruchomość położoną w malowniczej i zielonej miejscowości Skała, w spokojnej okolicy oddalonej zaledwie kilkanaście.

Szczegóły ogłoszenia

1 308 240 zł54,51 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W CENTRUM NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

1 874 600 zł66,95 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wiślane tarasy 2.0 | BUDYNEK C | WIDOK NA WISŁĘ Prestiżowa inwestycja | Ostatnie dostępne apartamenty | Gotowe do odbioru | Tarasy z widokiem na Wisłę | European Property Awards | Top.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 651 zł57,37 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,37 m2 z nowo powstałej inwestycji przy ul. Bulwary w Limanowej. -> Miejsce parkingowe w hali garażowej ->.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe 3-pokojowe mieszkanie | 59,65 m | wysoki standard | balkon | nowe osiedle | Kęty Dodatkowo możliwość zakupu: * miejsce parkingowe: 30 000 zł * komórka lokatorska (ok. 3 m ): 15 000 zł Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 530 zł28,30 m² 19 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja: - niska zabudowa, tylko 2 piętra - garaż podziemny, -ogródki lub balkony, - kameralne osiedle Mieszkanie: - ogrzewanie podłogowe, - klimatyzacja, - filtry antysmogowe, - stelaż wc, do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

621 054 zł49,29 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł68,80 m² 14 520,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie - 68,8 m Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 68,8 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

761 500 zł32,05 m² 23 759,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie nr 5 pow 30,06 m2 ,piętro 2 - 2 pokoje stylowe 2 pokoje W sercu krowodrzy - winda - przy agh I parku jordana Szukasz nieruchomości, która łączy prestiż międzywojennej architektury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

792 120 zł49,20 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł49,64 m² 5 136,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nieruchomość Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,64 m położone na 1. piętrze w zadbanym budynku mieszkalnym w Chełmku. Lokal składa się z salonu, sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł54,91 m² 11 200,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania w Wieliczce z ogródkiem III etap inwestycji N20 Nieruchomości oferuje nowe mieszkania w stanie deweloperskim. Na inwestycji znajdują się mieszkania na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł52,88 m² 14 655,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje Z oddzielną kuchnią I balkonem! świetna lokalizacja! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Kolorowym, dzielnica Nowa Huta. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 100 zł72,56 m² 9 207,55 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnie wolne mieszkanie! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w miejscowości Zalesie gm. Iwanowice. Mieszkanie o pow. 72,56m2. Mieszkanie sprzedawane z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł31 m² 17 709,68 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kraków Wykończone mieszkanie z balkonem Cicha okolica Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 31 m2, zlokalizowane na dziesiątym piętrze na osiedlu Dywizjonu 303 tuż.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł40,53 m² 22 452,50 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,53m2 przy ulicy Stańczyka, w bliskiej odległości od Ronda Ofiar Katynia w Krakowie. Nieruchomość składa się z salonu.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij