dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 521 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 521 ogłoszeń

1 099 000 zł66,82 m² 16 447,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa oferta mieszkania 3-pokojowego na sprzedaż o powierzchni 66,82 m2, położonego na parterze w 2 kondygnacyjnym budynku, przy ul. Gryczanej, dzielnica Prądnik Biały. English below. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł42 m² 15 452,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na 1 piętrze kameralnego, czteropiętrowego budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł57,73 m² 16 455,92 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Standard, który wyprzedza oczekiwania! Biuro Nieruchomości aprest prezentuje komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim , położone w nowej inwestycji bona przy ul. Walerego Sławka.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł48,26 m² 14 484,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,26 m , położone na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Kalinowym w Nowej Hucie. Lokal pierwotnie był.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł107 m² 6 252,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartamenty dwupoziomowe Z ogrodami bezczynszowe Polecamy do sprzedaży apartamenty dwupoziomowe z dużymi ogródkami w Niepołomicach. To idealna alternatywa dla mieszkania w domu.

Szczegóły ogłoszenia

2 511 300 zł83,71 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wiślane tarasy 2.0 | BUDYNEK B | APARTAMENTY GOTOWE DO ODBIORU | WIDOK NA WISŁĘ Prestiżowa inwestycja | Ostatnie dostępne apartamenty | Gotowe do odbioru | Tarasy z widokiem na Wisłę |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 084 zł48,34 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Emmerson oferuje: mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem w budynku z windą na kameralnym osiedlu. Budynek dwusegmentowy z podziemną halą garażową. Lokalizacja : Podgórze- bieżanów,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na Sprzedaż Duże, jasne Mieszkanie w Stanie Deweloperskim z Wysokimi Sufitami, mieszkanie, o powierzchni 54m2, znajduje się na parterze w bezczynszowej kamienicy. Jest własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł46 m² 7 282,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja- centrum miasta! Oferujemy do sprzedaży komfortowe przytulne mieszkanie o powierzchni 46 m2 położone na wysokim parterze w kamienicy przy ulicy Sowińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 720 zł56,64 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem na sprzedaż Zbylitowska Góra | Stan gotowe do zamieszkania, częściowo umeblowane Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie gotowe do wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł68,40 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68,4 m , położone na wysokim parterze w niskim dwupiętrowym bloku w spokojnej i zielonej części Woli Duchackiej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63,50 m² 11 007,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie | 63,5 m | Os. Tysiąclecia - doskonała lokalizacja dla rodziny i nie tylko Mam przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 981 zł28,99 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Kameralnej Inwestycji Nowa Enklawa w Dobczycach. Podstawowe informacje: - możliwość nabycia miejsca postojowego w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł46 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Płaszów - ul. Myśliwska Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Płaszów, ul. Myśliwska w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w 5 piętrowym bloku, na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

NA sprzedaż przestronne mieszkanie W krynicy-zdroju Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł65 m² 13 676,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z ogródkiem w kameralnym budynku - 2 miejsca, wysoki standard Do sprzedaży na rynku pierwotnym oferujemy jedno z dwóch mieszkań w budynku dwulokalowym, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 687 090 zł78,83 m² 21 401,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 4 - pokojowe zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji w dzielnicy Zabłocie w sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych i Kazimierza Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jasne I funkcjonalne trzy pokoje Z balkonem Trzypokojowe | Balkon | Garaż podziemny | Winda | Nowe budownictwo | Stan deweloperski Mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

homfi ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, zlokalizowane przy ul. Konopczyńskiego 5 w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 060 754 zł94,53 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Ekskluzywny apartament z tarasem i widokiem na las [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje nowoczesny apartament na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł65,80 m² 12 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Z wyłączną przyjemnością prezentuje dwupoziomowe trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w dzielnicy Borek Fałęcki przy ul. ks. Adolfa Zagrodzkiego. Mieszkanie mieści się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł47 m² 16 148,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na cenionym Osiedlu Podwawelskim jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej zielonych części Krakowa! Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł65 m² 16 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Luksusowy apartament na sprzedaż przy ul. Ciesielskiego w Krakowie z ogródkiem. Wyjątkowa okazja - apartament z rynku wtórnego w stanie idealnym. Mieszkanie jest zamieszkiwane od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł73 m² 8 628,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, umeblowane mieszkanie Z balkonem dąbrowa tarnowska, ul. Jagiellońska Na sprzedaż nowe, częściowo umeblowane mieszkanie o powierzchni 73 m , położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł101,38 m² 8 778,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji od strony kupującej Zapraszamy do zapoznania z się z inwestycją na osiedlu Vidok - ostoja spokoju i nowoczesności. To nie tylko ekologiczne osiedle, lecz harmonijne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Promocyjna przedsprzedaż - Osiedle "nowa Pradolina", tarnów, ul. Skrzyszowska Rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji "nowa Pradolina" - nowoczesnym, kameralnym osiedlu położonym.

Szczegóły ogłoszenia

3 129 000 zł172,67 m² 18 121,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż oferujemy apartament o metrażu 172.67 m2 w budynku zlokalizowanym w dzielnicy Stare Miasto w Krakowie. Dokładna lokalizacja: ul. Krowoderska. Cena: 3 129 000 zł. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 448 zł38,37 m² 16 951,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

ani podatku pcc 2% gotowe do odbioru! Mam przyjemność zaproponować Państwu 2 pokojowe mieszkanie w nowo ukończonej inwestycji w dzielnicy Prądnik Biały. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł45 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 600.00 zł; Standard mieszkania: po remoncie; Dodatkowo: winda; Ogrzewanie: centralne miejskie; BARDZO DOBRA INWESTYCJA NA WYNAJEM - mieszkanie na os. Kalinowym, blisko Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł60,12 m² 17 448,44 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

PL | eng | ua | ru Total Estate Concept ma przyjemność prezentować mieszkanie znajduje się przy ul. Radzikowskiego 98, w dobrze skomunikowanej i dynamicznie rozwijającej się części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m w bardzo dobrej lokalizacji - w bezpośrednim sąsiedztwie Alei 29 listopada. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł40,76 m² 6 844,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Idealna propozycja dla osób szukających komfortowego, niedużego mieszkania z możliwością własnej aranżacji, w dobrej lokalizacji. Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni.