dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 520 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 520 ogłoszeń

Rynek pierwotny

879 660 zł65,16 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

apraszamy do zapoznania się z wyjątkową inwestycją mieszkaniową w Koszycach Wielkich, która łączy w sobie nowoczesność, komfort oraz troskę o środowisko! Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł46,27 m² 7 023,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Imperium zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 34 m2 na os 29 Listopada w Nowym Sączu. Mieszkanie na 1 piętrze w niskim budynku, parking dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł49 m² 24 469,39 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 38,52m2 w prestiżowej inwestycji "steam Park", w centrum Krakowa. Lokalizacja: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

728 726 zł48,26 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

MIV.2.5 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA Rabat 50tys! Prądnik Biały okolice ul. Glogera / Pachońskiego - Mieszkanie 48.46 m2 plus balkon. Nowoczesne mieszkanie w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 916 zł52,92 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Emmerson oferuje: mieszkanie 3 pokojowe z balkonem w budynku z windą na kameralnym osiedlu. Budynek dwusegmentowy z podziemną halą garażową. Lokalizacja : Podgórze- bieżanów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

803 462 zł68,09 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura blisko 100 inwestycji (0%) ani podatku pcc (2%) / zielona oaza W mieście - odbiór W IV kwartale 2027 roku! / biuro nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

575 960 zł26 m² 22 152,31 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mint Property prezentuje na sprzedaż nowe przestronne i funkcjonalne jedno pokojowe mieszkanie o powierzchni 26 m , znajdujące się na 5 piętrze w 6-piętrowym budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 637 180 zł107,64 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa inwestycja W sercu starego podgórza Kameralna inwestycja | Tylko 12 apartamentów | Najwyższy standard | Rekuperacja | Garaż podziemny | Klimatyzacja Szaflarska 9 to inwestycja stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 918 zł56,66 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż bardzo komfortowe mieszkanie dwupokojowe z ogrodem w nowej w kameralnej inwestycji idealne singla lub pary, dobrze skomunikowane: autobus, a4, zakopianka, dojazd do Centrum tylko.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł33,23 m² 24 044,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* mieszkanie wykończone W wysokim standardzie * * Kupujący nie płaci podatku pcc * Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,23 m2 na 2 piętrze w czteropiętrowym nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 52 m2 z balkonem przy ul.Biskupa Prandoty, Stare Miasto. Mieszkanie gotowe do odbioru, sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament Z tarasem Elegancja i funkcjonalność | Nowoczesny budynek | Maksymalne wykorzystanie światła dziennego ***** rozkład pomieszczeń I standard: * Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 643 900 zł96,70 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 800 zł92,98 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji! zakup bez prowizji I pcc Możliwość wykończenia pod klucz! W sprzedaży dostępne są mieszkania 2-4 pokojowe o pow. od 42,36m2 do 82,34m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Szukasz jasnego, funkcjonalnego M z parkiem za oknem, ale wciąż dobrze skomunikowanego z centrum? To 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Telimeny w Bieżanowie-Prokocimiu może być właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 332 zł25,38 m² 17 980 zł/m²

 

 

 

Rynek pierwotny

465 291 zł27,21 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 214 505 zł67,51 m² 17 990 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowy apartament z prywatnym ogrodem w inwestycji saska blu | 67,51 m | ponad 3 m wysokości Na sprzedaż elegancki, w pełni urządzony apartament położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł62,30 m² 13 146,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Okazja! tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż nowoczesne i komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,3 m2, ul. Karola Szymanowskiego, aleja Parkowa, wieliczka w pobliżu Solnego.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł57 m² 12 263,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na 2. piętrze w zadbanym bloku na spokojnym osiedlu Złocień Stary.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 000 zł57,04 m² 16 286,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak pcc i prowizji - Mieszkania gotowe do odbioru. Leach & Lang Property Consultants prezentuje wyjątkowy apartament na sprzedaż w prestiżowej inwestycji Moderno Łobzów zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

944 820 zł65,16 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

 

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - 72,52 m , Tarnów, ul. Skrzyszowska Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 72,52 m z ogródkiem 35,90 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł32 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

1 pokojowe Z oddzielną kuchnią I balkonem! do remontu! lokalizacja: nieruchomośćpołożona przy ul. Ściegiennego, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica posiada doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 951 zł57,90 m² 9 515,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska - gotowa do zamieszkania! atrakcyjne ceny - funkcjonalne mieszkania W spokojnej okolicy Oferujemy: funkcjonalne układy mieszkań od 25 m do 57 m - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 007 zł36,17 m² 15 925 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł40 m² 15 975 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

 

Rynek pierwotny

765 500 zł33,56 m² 22 809,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w nowej, prestiżowej inwestycji blisko Ronda Grzegórzeckiego - stan deweloperski english description below - please do not hesitate to contact us Biuro Hamilton May ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 469 000 zł100,80 m² 14 573,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupoziomowy lokal o powierzchni 100,80 m2 położony tuż obok Galerii Bronowice przy ul. Chełmońskiego 109 w Krakowie! wyłącznie U nas! agentów zapraszam do współpracy!.

Szczegóły ogłoszenia

827 000 zł43,60 m² 18 967,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

INWESTYCJA JEST SKIEROWANA DO LUDZI, KTÓRZY CENIĄ SOBIE USTAWNY ROZKŁAD POMIESZCZEŃ ORAZ LOKALIZACJĘ BLISKĄ CENTRUM STAREGO MIASTA KRAKOWA MIESZKANIE 2 POKOJOWE.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2024

Lokale gotowe do sprzedaży! Do sprzedania 2 poziomowe mieszkanie (lokal mieszkalny) o pow. 100,13m2 położone na I piętrze oraz poddaszu w nowo wybudowanym budynku mieszkalnym(4 lokale).

Szczegóły ogłoszenia

562 650 zł34 m² 16 548,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; budynek: nowe budownictwo, apartamentowiec bardzo wysoki; standard mieszkania: stan deweloperski; dodatkowo: balkon; w pobliżu: restauracje, tereny rekreacyjne; rozkład: korzystny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 650 zł54,76 m² 14 511,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

B1-010 Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie 54,76 m2 na krakowskim Prądniku Białym w cenie 14.500 zł/m2! Sprzedaż od dewelopera - Bez PCC! Bez prowizji! Oddanie inwestycji 2-3 kwartał 2027r. 100 %.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 964 zł57,69 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 685 zł57,19 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł45,40 m² 21 982,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwa pokoje W odrestaurowanej kamienicy, ul. Kościuszki Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 45,4 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze czteropiętrowej odrestaurowanej kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł74,60 m² 12 721,18 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie 74,6 m2 z dwoma balkonami/tarasami oraz możliwością zakupienia miejsca postojowego w centrum osiedla Ruczaj przy ulicy Raciborskiej. Biuro dysponuje kluczami -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 922 zł25,52 m² 19 080 zł/m²

 

 

 

Rynek pierwotny

1 301 850 zł57,86 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

|R| Property prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się przy ul. Mogilskiej w dzielnicy Grzegórzki w Krakowie. Lokalizacja: "młyny Mogilska" to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Ieruchomość Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,13 m , zlokalizowane na 2. piętrze w bloku w Oświęcimiu. Lokal jest w pełni umeblowany i gotowy do.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij