dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 530 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 530 ogłoszeń

895 000 zł78,87 m² 11 348 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Oferta bez prowizji od kupującego Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 78,87 m , położone w Wieliczce przy ul. Różanej 54b. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 508 zł39,86 m² 15 692,64 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 450 zł48,45 m² 13 941,18 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe | Bieżanów-Prokocim, kraków ostatnie mieszkanie w tej inwestycji - nie odkładaj decyzji w nieskończoność! Zakup bez prowizji i podatku pcc, płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł48,83 m² 23 551,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż piękne mieszkanie z dużym tarasem na Zabłociu english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować piękne mieszkanie, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł56,67 m² 14 628,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze, z dużą, piękną loggią, funkcjonalne, bardzo nowoczesne, po generalnym remoncie, o powierzchni 56,67 mkw. Mieszkanie składa się z: dwie piękne sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 086 zł49,61 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

null Lokale inwestycyjne | 25-49m | kawalerki od 349 tys. Zapraszam do kontaktu Wojciech Bronicki   Przed państwem oferta lokalu inwestycyjnego o powierzchni 29,04m. Strategiczna.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł97,60 m² 15 881,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

3-pokojowe mieszkanie W kamienicy ul. Garncarska, przy samym rynku duży potencjał aranżacyjny lokalizacja: na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Garncarskiej, tuż przy Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

792 279 zł56,19 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji dostępne są również mieszkania od 40m do 71m. Na sprzedaż wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł38,23 m² 17 787,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Gotowa Inwestycja mieszkaniowa Krowodrza / Prądnik Biały Jasne 2 pokoje z ogrodem * Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł58,89 m² 16 114,79 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji lindego Noho w krakowskich Bronowicach. To propozycja dla osób, które oczekują.

Szczegóły ogłoszenia

1 309 000 zł70 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż stylowe, 4 pokojowe w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 70 m przy ul. Walerego Sławka, zaledwie kilka minut spacerem od Galerii Bonarka. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł94,56 m² 9 507,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Kraków, rybitwy / Przewóz Bez podatku pcc, bez prowizji, 5-lat gwarancji! Szukasz przestronnego domu dla rodziny, w zielonej i spokojnej okolicy, z dobrym dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 65 m, zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku na osiedlu Avia w krakowskich Czyżynach. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,2 m , położone na 4. piętrze ocieplonego bloku z windą na os. 2 pułku Lotniczego w Krakowie (czyżyny). Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

938 366 zł65,62 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł17 m² 15 294,12 zł/m²

 

Piętro:suterena/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania kawalerka położona przy ul. Prażmowskiego w Krakowie, znajduje sie w przyziemiu kamienicy. Metraż: 17 m2 cena: 260 000 pln Składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mint property ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 40,93 m , położone na 1. piętrze budynku z windą.Układ.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł81,36 m² 8 591,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam Państwu funkcjonalne mieszkanie z dodatkowym poddaszem, położone na kameralnym, ogrodzonym osiedlu zabudowy szeregowej, w spokojnej okolicy z szybkim dostępem do Krakowa! Nasza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

728 726 zł48,26 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak Podatku pcc Brak prowizji dla Biura Wiosenna Promocja! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 48,26 m2 ,mieszczący się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł62 m² 19 354,84 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

NA sprzedaż prezentuję mieszkanie zlokalizowane w samym centrum krakowa przy ulicy karmelickiej 64. Mieszkanie o powierzchni 62 m2 położone jest na drugim piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł36,50 m² 15 342,47 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne, rozkładowe mieszkanie po remoncie do indywidualnej aranżacji, składające się z: salonu z aneksem kuchennym sypialni łazienki przedpokoju Do mieszkania przynależy piwnica 1,8 m. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł95,50 m² 7 319,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 65,5 m z poddaszem (dodatkowe 30m2) idealne dla rodziny lub pary ceniącej przestrzeń, wygodę i bliskość natury zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 788 zł54,12 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje z ogródkiem - świetna opcja dla studentów i współlokatorów - 54,12 m | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

857 208 zł45,84 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 410 zł53,57 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska Kraków- bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 413 zł65,08 m² 17 984,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Czyżyny ul. Gałczyńskiego - wyjątkowa inwestycja deweloperska Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 244 zł41,41 m² 19 180 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł112,32 m² 6 677,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe o pow. 112,32 m2 położone na 3 i 4 piętrze w bloku przy ul. Wilsona w Tarnowie. Komfortowy lokal o przestronnym i funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 162 648 zł55,49 m² 20 952,38 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Leach & Lang jako wyłączne biuro sprzedaży nowej inwestycji Mogilska 31 (oferta bezpośrednia, bez prowizji!) ma przyjemność zaoferować nowoczesne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w samym.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł27,20 m² 11 948,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | ul .BIEŻANOWSKA | MIEJSCE POSTOJOWE N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 18,7 m (27,2 m po podłodze), położone na.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł78,65 m² 11 951,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Bieżanów - Prokocim ul. Henryka i Karola Czeczów 78.6m2 / 4 pokoje Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Mieszkanie do wejścia o powierzchni 78.6 m2 położone w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

871 200 zł33 m² 26 400 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie w nowej inwestycji na Grzegórzkach w rejonie ul. Mogilskiej. Inwestycja zlokalizowana w ścisłym centrum w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł35 m² 20 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polecamy Państwu piękny świeżo wykończony apartament o wysokim standardzie w nowododanym przez Dom Development kompleksie przy ul. Prandoty. Budynek znajduje się na półotwartym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 055 zł57,93 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 600 zł52 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska - gotowa do zamieszkania! atrakcyjne ceny - funkcjonalne mieszkania W spokojnej okolicy Oferujemy: funkcjonalne układy mieszkań od 25 m do 57 m - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 308 240 zł54,51 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Petryla prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 54,51 m, usytuowane na 4 oraz 5 piętrze (5 kondygnacja) odrestaurowanej kamienicy, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł55,80 m² 19 713,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż oferuję komfortowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych części Zakopanego - przy ul. Andrzeja Struga. Lokal o powierzchni 55 m to świetna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 029 zł39,31 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja: - niska zabudowa, tylko 2 piętra - garaż podziemny, -ogródki lub balkony, - kameralne osiedle Mieszkanie: - ogrzewanie podłogowe, - klimatyzacja, - filtry antysmogowe, - stelaż wc, do.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł73,70 m² 14 233,38 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 73,7m2 zlokalizowane w Krakowie przy ul. Dobrego Pasterza. Mieszkanie jednopoziomowe, estetycznie urządzone, usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 201 390 zł70,67 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

 

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij