dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 520 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 520 ogłoszeń

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w trzypiętrowym budynku z 2008 roku na ul. Mieczykowej, kliny. W pobliżu ulica Bartla, krygowskiego, korpala, szwed-Śniadowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 654 211 zł89,63 m² 18 456 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ani podatku pcc 2% Nowoczesne osiedle przy ul. Dąbskiej | Mieszkania 2-4 pokoje | 35-96 m Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 480 zł50,79 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

B3-m8 Nie płacisz pcc 2% od dewelopera - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 50,79 m2 +balkon w zielonych okolicach Nowej Huty. Miejsce w garażu podziemnym 35 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 103 zł44,99 m² 13 049,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc 2% planowany termin odbioru 20026.03.31 FUNKCJONALNY UKŁAD! Mieszkanie 2- pokoje / balkon / miejsce postojowe. Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł62 m² 7 403,23 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Nowa niższa cena! Do sprzedaży mieszkanie 62m2 w bloku 10 piętrowym na 8 piętrze przy ul. Lwowskiej w Tarnowie Blok po termomodernizacji Mieszkanie przeszło generalny remont, wykończone pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł56 m² 19 464,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Apartament Z garażem podziemnym W centrum krynicy-zdroju Apartament przy ul. Cichej o powierzchni 56 m 2 znajduje się w sercu Krynicy-Zdroju, co czyni go idealnym miejscem na pobyt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 800 zł42,08 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Victoria Estate prezentuje 2-pok mieszkanie w inwestycji greencity - Złocień. zakup bez prowizji dla Kupującego Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 42,08 m2 zlokalizowane na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

950 110 zł38,78 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W CENTRUM NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1916

Rezerwacja Na sprzedaż oferujemy funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 18,3 m , położoną w Brzeszczach przy ul. Nowa Kolonia. Mieszkanie składa się z jednego pokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł48,37 m² 15 898,28 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

322 313 zł29,57 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie 1 lub 2-pokojowe o powierzchni 29, 57 m2 w nowej inwestycji Osiedle na Wzgórzu w Centrum Miechowa przy ul. Daneckiej. Mieszkanie jest usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

851 000 zł68,10 m² 12 495 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ustawne 3 pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 68,1 m2 z 2 ogródkami o powierzchni 34,6 m2 + 45 m2, położone na kameralnym osiedlu w świetnej lokalizacji blisko trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 010 zł45,45 m² 15 115,73 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł29 m² 24 655,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję studio o metrażu 29 m2 z przynależnym dużym tarasem o powierzchni dodatkowej 30 m2 zlokalizowane w inwestycji Wita dewelopera Archicom. Dokładna lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

992 075 zł56,69 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

WYJĄTKOWA OFERTA - PRZESTRONNE DWUPOKOJOWE MIESZKANIE W KAMERALNEJ INWESTYCJI W STARYM PODGÓRZU NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

786 012 zł41,06 m² 19 143,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł50 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Kraków Nowa Huta - osiedle Centrum A - około 100 m od Placu Centralnego - mieszkanie 2 pokojowe na II piętrze. Blisko bloku tramwaj. Opis mieszkania Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 451 zł50,19 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Brak prowizji oraz podatku pcc. Termin oddania : gotowa inwestycja inwestycja: inwestycja składa się z trzech kameralnych budynków w niskiej 3-piętrowej zabudowie, w dzielnicy Ruczaj,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł60 m² 21 650 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferta na wyłączność-tylko U nas-nie szukaj dalej tylko umów się na prezentację zanim ubiegną Cie inni ;-) Apartament z duszą w sercu Krakowa ul. Krowoderska, stare Miasto Zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Chrzanów, ul. Kolonia Stella - 3 pokojowe mieszkanie - 61,45 m 2 , w stanie deweloperskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską w cenie. Mieszkanie zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 113 040 zł66,15 m² 16 826 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Woli Duchackiej niedaleko Bonarki oferta promocyjna! Jasne 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 177 018 zł71,46 m² 16 471 zł/m²

 

 

 

Rynek pierwotny

886 046 zł66,62 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 840 zł52,80 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska - gotowa do zamieszkania! atrakcyjne ceny - funkcjonalne mieszkania W spokojnej okolicy Oferujemy: funkcjonalne układy mieszkań od 25 m do 57 m - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 602 zł43,33 m² 15 961,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

799 900 zł39,06 m² 20 478,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mamy przyjemność zaprezentować nieruchomość składająca się z dwóch osobnych kawalerek z antresolami położonych na Kazimierzu w Krakowie. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł52 m² 12 115,38 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3 pokoje, oddzielna kuchnia I balkon! do remontu! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Bieńczyce, na os. Na lotnisku. Osiedle charakteryzuje się doskonale rozwniętą siecią.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 64,33 m ul. Mickiewicza, centrum miasta - tuż przy Starostwie ul. Nowej Jeśli szukasz swojego wymarzonego lokum w ścisłym centrum, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

375 000 zł47,90 m² 7 828,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupujesz 47,90 m2, a zyskujesz znacznie więcej! na poddaszu możliwość aranżacji 3 dodatkowych pokoi + łazienki jedna cena ogromny potrncjał Na sprzedaż mieszkanie Chełmiec , idealna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł60,40 m² 8 692 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 60,4 m2, 3-pokojowe z balkonem os. Gołąbkowice w Nowym Sączu. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w wieżowcu z windą. Dwustronny układ zapewnia świetne doświetlenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 757 zł39,29 m² 14 145 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowy budynek mieszkalny W samym centrum nowego sącza! -> sprzedaż Z rynku pierwotnego - brak podatku pcc 2% oraz brak prowizji! -> mieszkanie nowe, w stanie wykończonym "pod klucz" - gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Biuro nieruchomości Mint Property prezentuje atrakcyjne czteropokojowe mieszkanie idealne dla rodziny, zlokalizowane w dzielnicy Prądnik Biały, na ulicy Macieja Słomczyńskiego.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł27,80 m² 19 244,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne mieszkanie z balkonem - ul. Marchołta, kraków Tuż obok Parku Reduta - idealny dla osób ceniących spokój i wygodę. Biuro nieruchomości aprest prezentuje na sprzedaż nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł63,24 m² 16 587,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Dwupoziomowe mieszkanie z panoramą miasta i dużym balkonem - ul. Miłkowskiego, ruczaj Szukasz przestrzeni, która łączy miejską wygodę z wyjątkowym widokiem i poczuciem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 159 516 zł65,05 m² 17 825 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja mieszkaniowa w spokojnej i zielonej części dzielnicy Podgórze - Mateczny - sąsiedztwo Parku Zdrojowego. Mieszkanie w nowym, gotowym budynku zrealizowanym w tym roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł59 m² 18 627,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Morestate ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie położone przy ulicy Bagrowej. Podstawowe informacje Lokal znajduje się na drugim piętrze czteropiętrowego budynku. Jego powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł45 m² 23 755,56 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 45m2 w prestiżowej inwestycji "steam Park" przy ul. Rakowickiej. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 379 zł49,95 m² 12 420 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Klimczak Nieruchomości prezentuje nowoczesne i eleganckie apartamenty przy ul. Aleje Wolności w Nowym Sączu - idealne połączenie komfortu, funkcjonalności i doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

626 000 zł38,71 m² 16 171,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ruczaj Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Promocyjna cena mieszkania: 626 000zł zamiast 658 000zł Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 położone na 1 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do wynajęcia od zaraz komfortowe, stylowe mieszkanie o charakterze retro, położone przy ul. Prandoty, w jednej z najlepiej skomunikowanych części Krakowa. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 680 zł69 m² 9 720 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja! promocyjna cena 9000 zł/m2. 1658M N. Sącz ul. Gwardyjska/ ok. Galerii Trzech Koron, mieszkanie w stanie deweloperskim, II piętro, 3-pokoje, pow.69 m2, balkon. Cena: 670 680 brutto.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.