dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 530 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 530 ogłoszeń

Rynek pierwotny

892 774 zł67,84 m² 13 159,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowy inwestycja na Azorach Termin realizacji: IV kw 2025 Funkcjonalne 3 pokoje z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł61,41 m² 12 196,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

oraz podatku pcc. Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę 3 pokojowego dwupoziomowego mieszkania z ogródkiem 52m2, tarasem i balkonem oraz miejscem postojowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

948 000 zł62,62 m² 15 138,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Stylowe mieszkanie na sprzedaż - gotowe do wprowadzenia się! Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży nowoczesnego, niezamieszkałego mieszkania w prestiżowej lokalizacji przy ul. Henryka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł42,45 m² 14 840,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak podatku pcc Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,45 m z imponującym ogrodem 65 m w kameralnej inwestycji na Ruczaju. Inwestycja jest już gotowa, zapraszamy na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł41 m² 14 146,34 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu mieszkanie nowo oddanej inwestycji: "strzelców 28" w Krakowie w dzielnicy Prądnik Czerwony. Okazja mieszkanie tańsze od ceny dewelopera o 100 tys.! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł38,50 m² 18 155,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m , położone na 2. piętrze w kameralnym budynku z 2000 roku, na zamkniętym osiedlu przy ul. Królowej Jadwigi w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 900 zł134,12 m² 6 642,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom w Polance, przy granicy z Myślenicami. To idealna propozycja dla osób, które marzą o własnym domu jednorodzinnym, ale nie chcą rezygnować.

Szczegóły ogłoszenia

1 715 000 zł67,73 m² 25 321,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament z dwoma ogródkami na Woli Justowskiej - wysoki standard, gotowy do zamieszkania Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 67,37 m w prestiżowej inwestycji Emaus Garden przy ul. Piotra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 983 zł29,05 m² 18 140,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji - ul. Stefana Banacha lokalizacja: osiedle przy ul. Banacha na Górce Narodowej znajduje się w północnej części Krakowa, oferując.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości Fenig Home prezentuje na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,32 m , zlokalizowane na 2. piętrze w nowoczesnym budynku z 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 715 zł35 m² 15 334,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

1.A.0.10 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 1 pokojowe 34,85 m2 - Kraków Podgórze, ul.Agatowa Osiedle położone 10 km od centrum miasta. Blisko przystanku kolei aglomeracyjnej Kraków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 483 zł41,42 m² 22 199 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł49 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie Krynica-Zdrój, al. Tysiąclecia Oferuję mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane na 2. piętrze w bloku, w bardzo atrakcyjnej części Krynicy-Zdroju blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł91,30 m² 14 238,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Gotowe do wprowadzenia 4 pokoje z potencjałem 5. pokoju | wysoki parter | zieleń i spokój | pełna własność Pragnę Państwu przedstawić przestronne 4-pokojowe mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł94,90 m² 15 279,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1886

Annderson Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 94,90 m , położone na wysokim parterze zabytkowej kamienicy z 1886 roku, zlokalizowanej przy ul. Długiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 268 400 zł151 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2026

Inwestycja obejmuje 2 etapy, składające się z budynków w zabudowie szeregowej, zaprojektowanych tak, aby zapewnić mieszkańcom maksymalny komfort życia. Dostępne są 3 typy mieszkań -.

Szczegóły ogłoszenia

1 023 000 zł55 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2, zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Wola Justowska w Krakowie, przy ulicy Niezapominajek. Ta przestronna nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 899 999 zł114,15 m² 25 405,16 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 114,15 m , usytuowany na 3. piętrzeprestiżowej inwestycji Młyny Mogilska w Krakowie. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł120 m² 6 491,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie | 120 m | ul. Konstanty | os. Wólki| Nowy Sącz - Powierzchnia użytkowa: 120 m powierzchni użytkowej - Rodzaj: mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, na 3 kondygnacjach. -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 086 zł49,61 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 060 zł49,40 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najważniejsze informacje dotyczące nieruchomości: 3-pokojowe mieszkanie w budynku mieszkalnym jednorodzinnym, dwulokalowym w zabudowie wolnostojącej, w Inwestycji Osiedle przy Proszowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 000 zł105,71 m² 7 662,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkania w Wieliczce 5 pok. Termin zakończenia: IV kwartał 2025 N20 Nieruchomości oferuje nowe mieszkania w stanie deweloperskim. Na inwestycji znajdują się dwupoziomowe mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł64,43 m² 8 225,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne apartamenty w spokojnej i cichej dzielnicy Oświęcimia - Stare Stawy, przy ul. Ceglanej. Inwestycja zlokalizowana jest z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

254 000 zł13 m² 19 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie, położone na parterze kamienicy przy ul. Kalwaryjskiej w krakowskim Starym Podgórzu. Cena: 254 000 zł To propozycja inwestycyjna o bardzo dużym potencjale zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 000 zł55,89 m² 25 049,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament W historycznej fabryce Fabryka Koronek i Trykotaży | Rewitalizowana kamienica | Wysoki potencjał inwestycyjny | ***** rozkład pomieszczeń: apartament o powierzchni 55,89 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł37 m² 22 675,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 37 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Młyny Mogilska Budynek A. Dokładny adres: ul. Mogilska 130.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł82 m² 7 304,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Emmerson prezentuje: nową inwestycję deweloperską o nowoczesnej bryle na widokowej działce w południowo-wschodniej części Dobczyc. Mieszkania zaplanowano w taki sposób, aby maksymalnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 105 725 zł34,50 m² 32 050 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wiślane tarasy 2.0 | BUDYNEK C | PRESTIŻOWE APARTAMENTY NAD WISŁĄ Prestiżowa inwestycja | Termin realizacji 2027 | Apartamenty 1-5 pokoi | Tarasy i ogródki | Centrum sportowe | European.

Szczegóły ogłoszenia

1 875 000 zł109 m² 17 201,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Stylowy, elegancki apartament o powierzchni 109 m2 z dwiema sypialniami w sercu miasta/elewacja po remoncie [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł51 m² 12 745,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

B3-m4 Nie płacisz pcc 2% od dewelopera - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 50,79 m2 + ogródek 20 m2 w zielonych okolicach Nowej Huty. Miejsce w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 987 zł51,42 m² 12 368,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 248 000 zł85 m² 14 682 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Koniecznie obejrzyj prezentację video! Ta oferta tylko u nas! Więcej informacji marek   Mail:   Jeśli szukasz wygodnego mieszkania z 2 tarasami,.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 440 zł68,28 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie z garderobą i osobną toaletą w prestiżowej inwestycji na Grzegórzkach. Inwestycja Młyny Mogilska od noho Investment powstaje w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Do końca Listopada 2025 roku 10 % zniżki na wybrane apartamenty. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jednopokojowy apartament inwestycyjny zlokalizowanego w kameralnej inwestycji "rezydencja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do wyjątkowego, przytulnej kawalerki z ogródkiem w Bronowicach, kraków. Kameralna inwestycja willi wielorodzinnych. Idealne dla singli lub par, lub pod wynajem. Mieszkanie oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł48 m² 19 375 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mint Property przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m2, położone przy ulicy Gramatyka w Krakowie. Mieszkanie składa się z:salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 025 zł44,90 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 44,90 m2, usytuowanego na pierwszym piętrze z balkonem o powierzchni 2,42 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 292 264 zł79,28 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 646 zł64,65 m² 14 225 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 933 zł40,84 m² 11 310,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska - gotowa do zamieszkania! atrakcyjne ceny - funkcjonalne mieszkania W spokojnej okolicy Oferujemy: funkcjonalne układy mieszkań od 25 m do 57 m - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 904 zł38,19 m² 16 075 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

 

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.