dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 534 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 534 ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 292 264 zł79,28 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 646 zł64,65 m² 14 225 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 933 zł40,84 m² 11 310,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska - gotowa do zamieszkania! atrakcyjne ceny - funkcjonalne mieszkania W spokojnej okolicy Oferujemy: funkcjonalne układy mieszkań od 25 m do 57 m - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 904 zł38,19 m² 16 075 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł65,34 m² 22 956,84 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę apartamentu na sprzedaż o powierzchni 65,34 m2 w prestiżowej inwestycji novum, w centrum Krakowa. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

507 000 zł29,08 m² 17 434,66 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,08 m2 + balkon, które zostanie oddane w 4q 2025r. Lokalizacja: ul. Armii Krajowej zajmuje doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł35,67 m² 18 194,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mint Property prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,67 m2 położone w Wieliczce, przy ul. Jasnej, w inwestycji Osiedle Klasno. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

862 104 zł63,39 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż parterowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 91 m , położony na działce budowlanej 707 m (wymiary: ok. 43,3 x 16,5 m) w Myślenicach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, położone w spokojnej i zielonej okolicy Przeginia Duchowna, ul. Za Młynem. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w kameralnej inwestycji składającej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

741 300 zł59,31 m² 12 498,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

ani podatku pcc 2%. Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie w nowej inwestycji powstającej w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie przy ul. Gustawa Morcinka. To 4 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł90 m² 7 766,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na piętrze w budynku jednorodzinnym dwulokalowym w miejscowości Szarów, tuż obok Niepołomic. Do mieszkania prowadzi prywatna klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 920 zł48,95 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

808 320 zł51 m² 15 849,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 31 m2 do 125,97 m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł84 m² 15 476,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mint Property prezentuje oryginalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 84 m2 na Starej Krowodrzy. Lokal znajdujące się na czwartym piętrze czteropiętrowej kamienicy z lat 30-tych.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł88,20 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oferujemy państwu do sprzedaży widokowe mieszkanie z tarasem - 53m2! Prądnik Czerwony, okolice os. Oświecenia. Mieszkanie o powierzchni 88,20 m2, składa się z 3 niezależnych, ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować mieszkanie znajdujące się w bliskiej odległości komunikacji miejskiej.! liczne miejsca postojowe dla mieszkańców! Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

623 800 zł40 m² 15 595 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Bez podatku pcc I bez prowizji dla biura! oferta sprzedaży mieszkań kameralna inwestycja W krakowie Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań w kameralnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 780 zł62,05 m² 7 990,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - 62,05 m Tarnów, ul. Skrzyszowska | Osiedle Nowa Pradolina Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,05 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł42,58 m² 17 590,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ - ZAPRASZAMY NIERUCHOMOŚĆ 2 - POKOJE.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł85,10 m² 12 338,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Proponujemy Państwu przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,1 m , położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Układ jest przemyślany i wygodny w codziennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 358 zł52,33 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 994 651 zł100,83 m² 29 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wykończonego w wysokim standardzie apartamentu o powierzchni 100 m2 w idealnej lokalizacji, nowym apartamentowcu przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł79,42 m² 16 998,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Tylko u nas Zapraszamy do zapoznania się z realizacją video |r| Property prezentuję 3 pokojowy Apartament na sprzedaż mieszczący się w dzielnicy Stare miasto (wesoła) w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł64,77 m² 19 993,82 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na nowym osiedlu na Ruczaju. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w sześciopiętrowym bloku z 2022 roku, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Majewska Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nową inwestycję deweloperską powstającą w spokojnej i atrakcyjnej części Myślenic, przy ul. Senatorskiej 12. Inwestycja obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 252 zł48,43 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

 

Rynek pierwotny

684 590 zł28,29 m² 24 199 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł65,89 m² 20 033,39 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje z dużym balkonem na Zabłociu | Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie w najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

873 810 zł65,70 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

 

Rynek pierwotny

478 000 zł62,29 m² 7 673,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe osiedle w Proszówkach k. Bochni - komfort, prywatność i wysoki standard Ruszyła sprzedaż nowoczesnego osiedla w Proszówkach - zaledwie 4 km od centrum Bochni. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 723 zł39,70 m² 18 506,88 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. Nowe mieszkania w atrakcyjnych lokalizacji, dostępne bez prowizji oraz podatku pcc 2% Termin oddania: oddane do użytkowania Powierzchnia: 39.70 m2 Cena: 734 723,14.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł45,70 m² 21 859,96 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o pow. 45,7 m z ogródkiem, położone w jednej z najbardziej popularnych lokalizacji Zakopanego - tuż przy Krupówkach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestronny apartament Z widokiem na panoramę tatr - kościelisko Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje wyjątkowy apartament o powierzchni 52,92 m , położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 656 zł36,19 m² 15 049,92 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 187 256 zł70,67 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł108 m² 33 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ekskluzywny 3 pokojowy apartament w Krakowie english description below - please do not hesitate to contact us Wyjątkowy, trzypokojowy apartament o powierzchni 108 m2, usytuowany na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł40,86 m² 21 047,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 2-pokojowego apartamentu o pow. 40,86 m przy ulicy Mogilskiej na Grzegórzkach. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł64,43 m² 12 245,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 000 zł33,41 m² 11 523,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja na granicy Krakowa i Wieliczki / Czarnochowice / 33,5 m2 / dwa pokoje / stan deweloperski / balkon / Oferuję Państwu bezpośrednio na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

902 000 zł32,80 m² 27 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

INWESTYCJA JEST SKIEROWANA DO LUDZI, KTÓRZY CENIĄ SOBIE BLISKĄ CENTRUM LOKALIZACJĘ INWESTYCJI SPRAWDZONY STANDARD - GWARANCJA JAKOŚCI MIESZKANIE W DZIELNICY GRZEGÓRZKI UL.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij