dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 528 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 528 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Hutnicze

Kraków,małopolskie

767 000 zł55 m² 14 001,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokojowe os. Hutnicze / do wejśćia! / Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na o s. Hutniczym. Nieruchomość położona na w ys okim parterze w budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pawlikowskiego

Kraków,małopolskie

3 978 000 zł306 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:12

 

Rok budowy:1905

Oferujemy Państwu bardzo ciekawą inwestycję w samym centrum Krakowa. Całe 3 piętro (poddasze) do adaptacji w starej kamienicy z 1905 roku. Wysokość w kalenicy - 6 metrów Gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Węgierska

Kraków,małopolskie

659 000 zł27 m² 24 068,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję mieszkanie typu studio zlokalizowane w nowej inwestycji w dzielnicy Stare Podgórze. Dokładna lokalizacja: ul. Węgierska. Mieszkanie ma metraż 27,38 m2 plus piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Królowej Jadwigi

Kraków,małopolskie

1 364 400 zł65 m² 20 990,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Królowej Jadwigi z dużym garażem w cenie Przepiękne, nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie, położone w kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

791 000 zł55 m² 14 434,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam słoneczne mieszkanie z balkonem (okna od strony południowej i wschodniej) o wielkości 54,80 m2 (trzy pokoje) znajdujące się na piętrze 1. Gotowe do odbioru, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

566 352 zł35 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedam słoneczne mieszkanie z ogródkiem (okna od strony południowej) o wielkości 34,96 m2 (dwa pokoje) znajdujące się na parterze. Budynek zostanie oddany do użytkowania w tym roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lipska

Kraków,małopolskie

666 670 zł41 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna -300zł/m2 czerwiec 2026 kraków - podgórze ok. ul. Lipska/zalew Bagry 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piłsudskiego

Wieliczka,małopolskie

695 000 zł101 m² 6 881 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

DO sprzedania: sześciopokojowe na ul. Piłsudskiego w Wieliczce. Mieszkanie, położone jest na I piętrze w budynku z 2026. Podstawowe informacje: - powierzchnia mieszkania: 101 mkw.; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pękowicka

Kraków,małopolskie

949 000 zł62 m² 15 244 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta na wyłączność ul. Pękowicka , Kraków, prądnik Biały (bronowice) Oferujemy na sprzedaż urządzone mieszkanie, na parterze w 3 piętrowym, kameralnym budynku z 2012 r. z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pękowicka

Kraków,małopolskie

779 000 zł56 m² 13 910,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

1.D.0.22 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 3 pokojowe 56 m2 plus ogródek- Kraków Prądnik Biały/ Tonie Osiedle położone zaledwie 3,5 km od centrum miasta. Równowaga pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Kraków,małopolskie

1 870 000 zł85 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Victoria Estate prezentuje przestronny apartament w wysokim standardzie z fantastycznym widokiem na panoramę Krakowa Nieruchomość: apartament zlokalizowany na 13 piętrze w XVI- piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

849 000 zł57 m² 14 981,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: kraków, bieżanów-Prokocim, ul. Leonida Teligi, w pobliżu Wielickiej i Jana Kurczaba. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie z kw bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

792 279 zł56 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 56,19m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zabawa

Kraków,małopolskie

689 000 zł44 m² 15 784,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż: stylowe 2-pokojowe mieszkanie - ul. Zabawa 28 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni niespełna 44 m , zlokalizowane przy ul. Zabawa 28. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

601 833 zł42 m² 14 363,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

640 000 zł28 m² 23 104,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność. Biuro nieruchomosci Chata pod Tatrami rozpoczęła sprzedaż apartamentów w nowym budynku , usytuowanym na widokowej działce z bardzo dobrym dojazdem drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Limanowa

Limanowa,małopolskie

860 000 zł50 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie klasy premium. Luksusowy, jasny, w pełni wyposażony i klimatyzowany apartament jednorodzinny; 50 m z prywatnym ogrodem i zadaszoną pergolą oraz przepięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

430 038 zł25 m² 16 930,60 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Promocja! Ostatni lokal w tej cenie! Balkon! Brak prowizji! Zakup bezpośrednio od Dewelopera! Ceny zawiera podatek vat 23% Cena netto 349 624 zł Cena brutto 430 038 zł Budynek usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łużycka

Kraków,małopolskie

470 000 zł33 m² 14 242,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do sprzedania mieszkanie w Krakowie, położone w atrakcyjnej lokalizacji, w bloku z 1976 roku. Budynek wyposażony jest w windę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fredry

Kraków,małopolskie

998 000 zł74 m² 13 578,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Premium Estates prezentuje mieszkanie w dzielnicy Łagiewniki, 500 metrów od Galerii Bonarka, kraków. Zapraszam! lokalizacja: nieruchomość znajduje się w spokojnej i kameralnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

639 000 zł46 m² 13 891,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego na Klinach (ul. Borkowska). Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Borkowska

Kraków,małopolskie

459 000 zł29 m² 15 827,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

1 pokojowe Z balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Borkowskiej, dzielnica Kliny. Okolica posiada doskonale rozwinięta infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

935 710 zł68 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedam mieszkanie z dwoma balonami (ekspozycja na północny wschód oraz południe) o wielkości 68,30 m2 (cztery pokoje) znajdujące się na piętrze 2. Budynek zostanie oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowohucka

Kraków,małopolskie

775 871 zł64 m² 12 047,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przewóz

Kraków,małopolskie

649 000 zł35 m² 18 307,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2 pokoje z balkonem | Nowa inwestycja | 65 mieszkań | Bez gazu | I piętro Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,45 m z balkonem 3,33 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skotnicka

Kraków,małopolskie

459 000 zł38 m² 12 240 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Harmonogram Płatności! Idealne pod wynajem lub jako pierwsze mieszkanie! 2 pokoje | 37,5 m | Skotniki | blisko Lasu Tynieckieo 0% prowizji | bez pcc To mieszkanie jest dla kogoś, kto chce mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Niedomice

Niedomice,małopolskie

265 000 zł60 m² 4 416,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania Niedomice, gmina Żabno Na sprzedaż mieszkanie położone w miejscowości Niedomice, w gminie Żabno, w spokojnej okolicy z bardzo dobrą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Krakowska

Kraków,małopolskie

399 000 zł22 m² 17 844,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jednopokojowe mieszanie położone w dzielnicy Kazimierz zaledwie kilka minut spacerem od płyty Rynku Głównego Mieszkanie o powierzchni 22,36 m2 położone jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Centralna

Kraków,małopolskie

515 418 zł33 m² 15 604,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

* dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * oglądamy! gotowe do odbioru! Klucze na wyciągnięcie ręki! * Tylko teraz , zyskaj rabat - 800 zł / 1 m ! * ostatnie - 1 lub 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podkowińskiego

Kraków,małopolskie

999 000 zł67 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość znajduje się w pobliżu ulicy Radzikowskiego, dzielnica Azory. Dzielnica charakteryzuje się doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

639 000 zł49 m² 13 041 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Alternatywa dla osób, które szukają przestronnego i funkcjonalnego mieszkania do remontu z doskonałą lokalizacją. Lokalizacja: os. Niepodległości/ Bieńczyce Przedstawiam do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Złotego Wieku

Kraków,małopolskie

760 000 zł57 m² 13 356,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

4 pokoje, osobna jasna kuchnia, balkon I piwnica! lokalizacja: os. Złotego Wieku (dzielnica Mistrzejowice) charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korpala

Wieliczka,małopolskie

699 000 zł81 m² 8 629,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Prezentujemy bardzo jasne i komfortowe mieszkanie w Wieliczce. Lokalizacja - Wieliczka, ulica Korpala. Bardzo szybko dojedziemy z tej lokalizacji do miast takich jak: - kraków - Niepołomice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lipska

Kraków,małopolskie

973 840 zł66 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna -400zł/m2 wysoki standard inwestycji czerwiec 2026 kraków - podgórze ok. ul. Lipska/zalew Bagry 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców

Kraków,małopolskie

885 370 zł62 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam mieszkanie z balkonem o wielkości 62,35 m2 (3 pokoje) znajdujące się na piętrze 3. Gotowe od ręki, z możliwością wykończenia pod klucz. W skład mieszkania C30 wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

795 024 zł66 m² 12 009,40 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie, w bardzo promocyjnej cenie, w atrakcyjnej, poszukiwanej lokalizacji! Poszukiwana lokalizacja! Nowa inwestycja! Mieszkanie bezpośrednio od Dewelopera! 0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bieżanowska

Kraków,małopolskie

785 576 zł50 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

NR 12 top oferta: komfortowe 2 pokoje na ostatnim piętrze Metraż: 49,72 m | Piętro: 3 (ostatnie) | Balkon: 9,86 m | Cena: 785 576 zł Szukasz ciszy, spokoju i braku sąsiadów nad głową?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowa

Kraków,małopolskie

611 200 zł48 m² 12 805,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,73 m z balkonem, położone na 2 piętrze nowej inwestycji Enklawa Bukowa w krakowskim Podgórzu. Kupujący nie płaci podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Portowa

Kraków,małopolskie

708 000 zł40 m² 17 833,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,70 m2, zaprojektowane z myślą o osobach ceniących wygodę, estetykę oraz doskonałą lokalizację blisko centrum Krakowa. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

687 000 zł43 m² 15 976,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twoje pierwsze mieszkanie? A może inwestycja na wynajem? To miejsce sprawdzi się w obu rolach! Jeśli szukasz mieszkania, które nie jest tylko czterema ścianami , ale od razu daje wrażenie, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dekerta

Kraków,małopolskie

733 428 zł40 m² 18 506,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Pokoje 2 Z balkonem | zabłocie | 39,63 m | nowe budownictwo 0% prowizji | bez podatku pcc zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij