dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 533 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 533 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

731 634 zł45 m² 16 265,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowy apartament na 1 piętrze, w bardzo przyjemnej lokalizacji Krakowa - zabłocie. Zapraszam na prezentację mieszkania! inwestycja W wysokim standardzie! zakup bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Borowinowa

Kraków,małopolskie

1 199 000 zł125 m² 9 592 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu na sprzedaż apartament w stanie deweloperskim, który jest świetną propozycją dla rodzin z dziećmi, oraz klientów inwestycyjnych! Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Nowy Targ

Nowy Targ,małopolskie

690 000 zł72 m² 9 543,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu przestronny apartament z widokiem na Tatry. Położony na nowoczesnym, niewielkim, zamkniętym osiedlu w domu wolnostojącym, dwu lokalowym. Główne atuty mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Białka Tatrzańska

Białka Tatrzańska,małopolskie

699 000 zł36 m² 19 416,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy Państwu ekskluzywny Apartament który mieści się w aparthotelu w urokliwej, cichej i spokojnej części Białki Tatrzańskiej, zaledwie 400m od Stacji Narciarskiej Kaniówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

659 772 zł44 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta a zarazem otoczenie licznych terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

927 000 zł54 m² 17 071,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie ze słonecznym dużym balkonem oraz pięknym widokiem na południe, o powierzchni 54,3m2 - tylko 3 przystanki tramwajowe od Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żółkiewskiego

Kraków,małopolskie

1 619 910 zł79 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupno bezpośrednio od dewelopera W najlepszej cenie bez prowizji i podatku pcc 4-pokoje, aneks kuchenny, łazienka, przedpokój apartament numer am4 położony na I piętro w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Kraków,małopolskie

951 600 zł48 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupno bezpośrednio od dewelopera W najlepszej cenie bez prowizji i podatku pcc 2-pokoje, aneks kuchenny, łazienka, przedpokój apartament numer am3 położony na I piętrze w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zacisze

Oświęcim,małopolskie

599 000 zł39 m² 15 168,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament w Oświęcimiu - Osiedle Zacisze Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w spokojnej dzielnicy Oświęcimia, na Osiedlu Zacisze. Bliskość terenów zielonych, tras rowerowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle 1000-lecia

Myślenice,małopolskie

589 000 zł60 m² 9 813,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Słoneczne mieszkanie W zielonej cichej okolicy myślenice N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,02 m2 usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żółkiewskiego

Kraków,małopolskie

809 905 zł38 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupno bezpośrednio od dewelopera W najlepszej cenie bez prowizji i podatku pcc 2-pokoje, aneks kuchenny, łazienka, przedpokój apartament numer bm2 położony na parterze w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klonowica

Kraków,małopolskie

659 000 zł45 m² 14 579,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zamieszkaj W dwupokojowym mieszkaniu Z balkonem I garażem podziemnym N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 45,2 m2. Położone jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

721 053 zł50 m² 14 415,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w lokalizacji Górka narodowa/prądnik Biały. Zakup bez prowizji! brak podatku pcc 2%! Apartament 2-pokojowy ma powierzchnię 50,02m2, w jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żółkiewskiego

Kraków,małopolskie

1 767 570 zł84 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupno bezpośrednio od dewelopera W najlepszej cenie bez prowizji i podatku pcc 3-pokoje, aneks kuchenny, łazienka, wc, przedpokój apartament numer bm1 położony na parterze w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wiosenna

Kraków,małopolskie

2 186 275 zł125 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Więcej informacji: telefon: e-mail: inwestycja gotowa - oddana do użytku. oraz jest zwolniony z podatku pcc! Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu bliźniaki w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Kraków,małopolskie

951 800 zł48 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupno bezpośrednio od dewelopera W najlepszej cenie bez prowizji i podatku pcc 2-pokoje, aneks kuchenny, łazienka, przedpokój apartament numer am6 położony na 2 pietrze w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kraków,małopolskie

499 000 zł33 m² 15 259,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie w bloku o pow. 32,7m2, usytuowane na 5 piętrze z windą. Nieruchomość składa się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon/loggie, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pękowicka

Kraków,małopolskie

528 187 zł36 m² 14 651,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak podatku pcc oraz prowizji! Zapraszam do zakupu mieszkania w Krakowie w ramach przedsprzedaży w bardzo okazyjnej cenie! Lokal nr 2b202 ma powierzchnię 36,05 m 2 znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

1 191 750 zł48 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Emmerson oferuje: ekskluzywne apartamenty, wyjątkowy design, rewelacyjne położenie inwestycji łączą w sobie naturę z najnowszymi rozwiązaniami architektonicznymi. Lokalizacja: położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurczaba

Kraków,małopolskie

719 000 zł57 m² 12 614 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3pokojowe mieszkanie na bieżanowie lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonale skomunikowanej dzielnicy Bieżanów-Prokocim, z pełną infrastrukturą handlowo-usługową. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Petrażyckiego

Kraków,małopolskie

574 000 zł45 m² 12 755,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

2-pokojowe - 45m2 - dwa balkony - Swoszowice N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży przytulne, jasne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na kameralnym "osiedlu Malinowym".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Zawada

Zawada,małopolskie

342 000 zł25 m² 13 517,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

C2-5 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji promocja - mieszkanie 25,3 m2 w cenie 312.000 zł Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Niska zabudowa 3 kondygnacyjna, budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żółkiewskiego

Kraków,małopolskie

1 659 210 zł79 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupno bezpośrednio od dewelopera W najlepszej cenie bez prowizji i podatku pcc 4-pokoje, aneks kuchenny, łazienka, przedpokój apartament numer am7 położony na II piętrze w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cyrhla

Zakopane,małopolskie

606 670 zł32 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatni apartament na sprzedaż, zdjęcia przedstawiają jego faktyczny stan. Lokal umeblowany, wykończony, prawie gotowy. Cała inwestycja jest niemal gotowa - jesteśmy w trakcie odbiorów. Trwają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żółkiewskiego

Kraków,małopolskie

2 687 880 zł138 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupno bezpośrednio od dewelopera W najlepszej cenie bez prowizji i podatku pcc 4-pokoje, 2 garderoby, aneks kuchenny, łazienka, wc, pralnia, przedpokój oraz taras o powierzchni 33,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żółkiewskiego

Kraków,małopolskie

2 607 570 zł124 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Kupno bezpośrednio od dewelopera W najlepszej cenie bez prowizji i podatku pcc 5-pokoi, kuchnia, 2 łazienki, wc, przedpokój apartament numer bm1+bm2 położony na parterze w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

2 016 300 zł103 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 103,40 m , zlokalizowane w zielonej części Bronowic. Nieruchomość: w prezentowanej ofercie mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Kraków,małopolskie

699 000 zł35 m² 19 971,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecamy! Mieszkanie 2 pokojowe 34,89 m2 na ul. Żółkiewskiego (dzielnica: grzegórzki-Stare Miasto ). Oferuję Państwu do sprzedaży mieszkanie 34,89m2 , usytuowane na parterze w 3 - piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bajeczna

Kraków,małopolskie

1 741 000 zł76 m² 22 998,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Eng below 4-pokojowe mieszkanie nad Wisłą w stylu nowoczesno-skandynawskim Ogólne * Mieszkanie 76m , 4-pokojowe + łazienka, schowek, garderoba * Blok oddany do użytku w maju 2023 * W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meiera

Kraków,małopolskie

879 000 zł55 m² 15 981,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3pokojowe na górce narodowej lokalizacja: mieszkanie położone w cichej i spokojnej dzielnicy Górka Narodowa. Na osiedlu znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piltza

Kraków,małopolskie

700 000 zł36 m² 19 444,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokojowe na ruczaju! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy Dębniki - Ruczaj przy ul. Jana Piltza. W bezpośrednim sąsiedztwie sklepy, restauracje, szkoły, przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Krzyszkowice

Krzyszkowice,małopolskie

360 293 zł36 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc! Mam przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie w niezwykle pięknej, zielonej i spokojnej okolicy, z dojazdem ok 30 min do Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dąbrowskiego

Kraków,małopolskie

852 000 zł42 m² 20 530,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

nr. lok. D3 1/2/2/2a i pcc! Stare Podgórze - Do sprzedaży piękne mieszkanie 41,5m2 w nowoczesnej inwestycji z dobrym dojazdem do centrum Krakowa i uczelni. Termin realizacji 1q2026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zakopane,małopolskie

1 050 000 zł56 m² 18 617 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

,Mieszkanie, które posiada niczym nie zagrożony widok na Giewont, kasprowy Wierch i Sanktuarium Najświętszej Rodziny Piękna panorama na Tatry powala urokiem i w piękną pogodę i podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prandoty

Kraków,małopolskie

662 294 zł36 m² 18 150 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja w Centrum Krakowa IV kwartał 2024 Funkcjonalne 2 pokoje z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

679 200 zł36 m² 18 988 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci 2% podatku pcc ani prowizji. Uwaga zdjęcia przedstawiają przykładowa realizacje. Wyjątkowe osiedle w Krakowie przy Rondzie Matecznego Dostępne mieszkania: 2,3, i 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

507 000 zł36 m² 14 083,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! bez podatku pcc! bez problemu! bez ryzyka! bez prowizji! Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w wyjątkowej nowej inwestycji, która powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poznańska

Kraków,małopolskie

950 000 zł56 m² 17 056 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości dkb invest oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 55,7m2, położone w nowoczesnym bloku z 2016 roku, przy ul.Poznańskiej w Krakowie (Krowodrza). Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

801 120 zł67 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Bliskość licznych Parków Miejskich, doskonały dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wolbrom

Wolbrom,małopolskie

320 000 zł47 m² 6 808,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania posiadamy 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47 m2, położone na os. Skalska w Wolbromiu. Układ funkcjonalny: 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

570 000 zł41 m² 13 902,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bez prowizji, bez podatku pcc! bezpośrednio od dewelopera! dobra lokalizacja! Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż ładne i ustawne mieszkanie w dobrej lokalizacji,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij