dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 529 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 529 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stawowa

Kraków,małopolskie

1 314 261 zł95 m² 13 863,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w nowoczesnym, przestronnym mieszkaniu o unikatowym układzie, które łączy w sobie komfort i funkcjonalność. Mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

573 530 zł35 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji we speak english kraków - mistrzejowice Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 30 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

980 990 zł62 m² 15 920 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Kraków,małopolskie

699 900 zł44 m² 15 907 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy n sprzedaż piękne 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Biały Prądnik Górka Narodowa w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na widokowym 5 piętrze w 5 piętrowym, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

1 530 000 zł69 m² 22 042,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w spokojnej enklawie w środku miasta N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży wyjątkowy apartament o powierzchni ok. 70m2 zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Zabłocie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

637 100 zł36 m² 17 551 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci podatku pcc 2% ani prowizji dla biura nieruchomości. Harmonogram wpłat 20/80% Termin oddania - IV kwartał 2025. Dostępne również kawalerki oraz mieszkania 2 i 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

843 570 zł46 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na Krakowskim Zabłociu Świetna opcja zarówno jako zakup dla siebie jak i pewna inwestycja kapitału. Możliwość wykończenia pod klucz Gotowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabłocie

Kraków,małopolskie

715 000 zł39 m² 18 338 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

m.01 ZAKUP OD DEWELOPERA - 0% PROWIZJI - 0% PODATKU Oferujemy do zakupu mieszkanie 38,99m2 w nowopowstającej inwestycji na Zabłociu z terminem oddania na 4Q2025r. Inwestycja: dobrze zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

826 503 zł55 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Kraków,małopolskie

877 085 zł47 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy Parku Lotników oraz podatku pcc. W ofercie dostępne nieruchomości o większych metrażach. Ponadto obsługujemy kilkadziesiąt inwestycji na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

823 134 zł45 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji na Zabłociu. Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura oraz podatku pcc. W ofercie dostępne mieszkania o innych metrażach i układach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Kraków,małopolskie

799 000 zł48 m² 16 563 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w doskonałej lokalizacji, ul. Królewska okolica: spokojna okolica z licznymi udogodnieniami: plac zabaw, przedszkole, szkoła, kościół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Kraków,małopolskie

877 085 zł47 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

We speak English. Do not hesitate to contact us! ___ uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Grzegórzkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Śliwiaka

Kraków,małopolskie

516 900 zł43 m² 11 993 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

A/a0.19 Nie płacisz PCC 2% / OD DEWELOPERA - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie 43,1m2 plus ogródek w dzielnicy Podgórze / Rybitwy - bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

679 000 zł50 m² 13 640 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Uwaga! krowodrza ul.RADZIKOWSKIEGO PIĘKNE DWUPOKOJOWE DLA WYMAGAJĄCYCH Z GARAŻEM Mieszkanie z GARAŻEM - 81 tys z garaż Agencja i Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu Klimatyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

850 000 zł53 m² 16 119,90 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: słoneczne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i pięknym widokiem! Duże, jasne mieszkanie o powierzchni 52,73 m , położone na 5 piętrze bloku z nową windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

750 000 zł39 m² 19 470,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak Podatku pcc! Brak Prowizji dla Biura! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania znajdującego się w klimatycznej enklawie w centrum historycznego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kordiana

Kraków,małopolskie

589 000 zł36 m² 16 361,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie idealne pod wynajem. Można przejąć najemców! Świetna komunikacja z centrum miasta oraz z Ruczajem (kampus uj). Nowe budownictwo! Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dietla

Kraków,małopolskie

1 700 000 zł65 m² 27 657,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Prestiżowy Apartament z Widokiem na Wawel - Kazimierz, stylowe Wykończenie, do wejścia od zaraz Opis nieruchomości: na sprzedaż ekskluzywny apartament o powierzchni 64,72 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

1 645 000 zł89 m² 18 483 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie o powierzchni 89 mkw. położone w zielonej okolicy na Woli Duchackiej - Wschód przy ul. Sławka. Lokal dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stwosza

Kraków,małopolskie

645 560 zł30 m² 21 883,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta tymczasowa - prawie 50.000 zł mniej od ceny katalogowej! Nowoczesna inwestycja Stare Miasto - gotowe IV kw 2025. Inwestycja posiada pełen przekrój mieszkań 1, 2, 3 i 4-pokojowych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Kraków,małopolskie

730 000 zł52 m² 14 038,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,3 m , usytuowane na drugim piętrze kameralnego bloku z 1980 roku. Mieszkanie znajduje się w malowniczej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

694 694 zł49 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjna lokalizacja W dobrej cenie termin oddania: IV kwartał 2026 oraz podatku pcc. W ofercie dostępne nieruchomości o innych metrażach i układach. Ponadto obsługujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Zgody

Kraków,małopolskie

528 000 zł47 m² 11 234 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje Z osobną kuchnią W nowej hucie! lokalizacja: nieruchomość znajduje się na osiedlu Zgody, dzielnica Nowa Huta. W pobliżu znajduje się wiele sklepów i lokali usługowych:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

705 000 zł38 m² 18 441 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania w nowej, prestiżowej inwestycji na ul. Wybickiego. Ten nowoczesny kompleks mieszkaniowy zaledwie 3 km od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Kraków,małopolskie

597 000 zł33 m² 18 245,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kraków / ul. Chmielna / 2 pokoje / Gotowe do wejścia / Nowe budownictwo Przestronne, nowoczesne wykończone mieszkanie w okolicy parków. Przestronny salon i komfortowa sypialnia to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

629 000 zł36 m² 17 261,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Contact in english zakup bez podatku pcc 2% Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Walerego Sławka w Krakowie (dzielnica Podgórze). Budynek posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lwowska

Kraków,małopolskie

847 455 zł35 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Stare podgórze- ul. Lwowska Mamy przyjemność zaprezentować Państwu świetne mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Stare Podgórze, ul. Lwowska w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 4- tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

579 000 zł49 m² 11 782,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ciepłe i słoneczne 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w centrum wieliczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydygiera

Kraków,małopolskie

520 000 zł36 m² 14 606,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Zamieszkaj na południu bez dodatkowego wkładu finansowego! Dzień dobry. Do sprzedaży oferuję 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,6 m2 z balkonem. Mieszkanie znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

789 000 zł58 m² 13 603,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzy osobne pokoje z świetnym widokiem! Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2 z balkonem znajdujące się we wschodniej części Krakowa - dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Bukowno,małopolskie

149 000 zł43 m² 3 477,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,85 m2 na drugim piętrze w bloku w Bukownie. W skład mieszkania wchodzą : - 2 pokoje, - kuchnia, - łazienka z wc, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

865 050 zł55 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Południu Krakowa - Ruczaj II kwartał 2025 Funkcjonalne 2 pokoje z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Raciborska

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł76 m² 14 379,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie w bardzo dobrze skomunikowanej części Krakowa. Mieszkanie nada się zarówno dla rodziny jak i pod inwestycję. Lokalizacja: kraków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

799 000 zł44 m² 18 287,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Tec Real Estate prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 43,69 m usytuowane na 1 piętrze w 6 piętrowym bloku z windą. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartla

Kraków,małopolskie

675 000 zł46 m² 14 674 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Dębniki Kliny na osiedlu Harmonia w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży ustawny pokój z balkonem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stwosza

Kraków,małopolskie

716 000 zł29 m² 24 689,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

E.1.27 Do sprzedaży nowoczesna kawalerka 29 m2 ul. Wita Stwosza, w centrum Krakowa, blisko Dworca Głównego. Udogodnienia: nowoczesna architektura, winda, tereny zielone Lokalizacja: blisko Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

860 000 zł49 m² 17 551 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tec Real Estate prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i balkonem o powierzchni 49 m, usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym bloku z 2019 roku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konfederacka

Kraków,małopolskie

699 000 zł39 m² 17 909,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w rejonie ul. Konfederackiej (podgórze, dębniki). Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w kamienicy z 1930 roku bez windy. W kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Starowiślna

Kraków,małopolskie

547 000 zł24 m² 22 772,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Starowiślnej, na trzecim piętrze czteropiętrowej kamienicy w bardzo atrakcyjnej kamienicy. Ulica Starowiślna położona jest w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

739 000 zł48 m² 15 408,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: przedpokój + salon z kuchnią + 2x sypialnia + łazienka o powierzchni 47,96m2 przy ul. Obozowej w Krakowie. Lokalizacja: dzielnica: dębniki.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij