dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 522 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 522 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

1 320 000 zł64 m² 20 625 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie wśród zieleni - cisza, komfort i styl blisko centrum Krakowa. Bezpośrednie sąsiedztwo deptaku im. Chełmońskiego, który prowadzi prosto do Parku Wyspiańskiego, sprawia, że już po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przewóz

Kraków,małopolskie

795 000 zł48 m² 16 562,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i dwoma balkonami Mieszkanie zlokalizowane jest w Płaszowie przy ul. Przewóz, w pobliżu ulic: lipskiej, saskiej, myśliwskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

844 000 zł61 m² 13 793,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie zarezerwowane Sprzedam słoneczne mieszkanie z ogródkiem (ekspozycja na dwie strony świata: południowo-wchodnią oraz północno-zachodnią) o wielkości 61,19 m2 (trzy pokoje).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

1 316 355 zł59 m² 22 142,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony standard deweloperski ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Salamandra

Kościelisko,małopolskie

1 458 176 zł62 m² 23 541,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie małopolski I śląska biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatnie apartamenty w kościelisku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemyska

Kraków,małopolskie

695 000 zł37 m² 18 783,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Nieruchomość Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 3. piętrze w kamienicy z początku XX wieku przy ul. Przemyskiej. Lokal składa się z przestronnego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czyżewskiego

Kraków,małopolskie

960 000 zł62 m² 15 609,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opalowa

Kraków,małopolskie

509 650 zł36 m² 14 149,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

* dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * ostatnie - 2 pokoje z aneksem - w tym metrażu - w tej cenie! * wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * Bezpieczny zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

747 000 zł52 m² 14 451,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferuję bezpośrednio wygodne, jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,69 m2 z oddzielną kuchnią, dużą łazienką i przestronnym balkonem w bloku z 2014 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowa

Kraków,małopolskie

994 101 zł84 m² 11 786,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przestrzeń stworzona z myślą o rodzinie, 30mkw pokoju dziennego Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 82,34 m położone na ostatnim, 5 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Kijowska

Kraków,małopolskie

880 000 zł50 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dzień dobry, na sprzedaż oferuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa - w centrum Krowodrzy, przy al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krogulskiego

Tarnów,małopolskie

275 000 zł48 m² 5 729,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja oferta na wyłączność biura! Mieszkanie 3-pokojowe na parterze w bloku przy ul. Krogulskiego w Tarnowie to funkcjonalna nieruchomość z oknami pcv, przemyślanym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kościelisko,małopolskie

969 000 zł50 m² 19 477,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowy w pełni wyposażony apartament w cichej i spokojnej części Kościeliska. Lokalizacja Kościelisko to miejscowość położona w okolicach Zakopanego która zachwyca swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nuszkiewicza

Kraków,małopolskie

1 054 772 zł71 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony standard deweloperski *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

772 480 zł48 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bez podatku pcc I bez prowizji dla biura możliwość uzyskania bardzo atrakcyjnego rabatu - zadzwoń I poznaj szczegóły W ofercie biura dostępna pełna oferta tej inwestycji - różne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

669 000 zł32 m² 21 238,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, bez 2% podatku pcc, nowoczesne, 2 pokojowe mieszkanie, komfortowe, z klimatyzacją, ustawne - umeblowane I wyposażone, gotowe do zamieszkania, zewnętrzne miejsce postojowe przed budynkiem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

1 216 983 zł56 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zabłocie - ul. Kiełkowskiego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu świetne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, dzielnica Zabłocie, ul. Kiełkowskiego w Krakowie. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Perkuna

Kraków,małopolskie

915 385 zł71 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc mieszkania W tej lokalizacji od 2 do 4 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

560 000 zł30 m² 18 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Wrocławskiej w Krakowie, na parterze siedmiopiętrowego apartamentowca z 2015 roku. Ulica Wrocławska jest położona w dzielnicy Kraków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagiewnicka

Kraków,małopolskie

989 000 zł61 m² 16 146,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie | 61,25 m | Łagiewnicka | Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,25 m , zlokalizowane przy ul. Łagiewnickiej w prestiżowej inwestycji La.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kraków,małopolskie

1 135 000 zł115 m² 9 848,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Witaj w miejscu, gdzie Kraków oddycha. Kliny to jedno z tych nielicznych miejsc w Krakowie, gdzie można mieć wszystko naraz pełną infrastrukturę dużego miasta, błyskawiczny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

730 000 zł52 m² 14 038,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować nieruchomość znajdującą się w sercu nowoczesnej części Złocienia, przy ulicy Mariana Domagały. Jest to okolica o ugruntowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

965 000 zł54 m² 17 870,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Polecamy mieszkanie czteropokojowe w rejonie Czyżyn w osiedlu Dywizjonu 303. Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, trzy sypialnie, łazienka z toaletą oraz przedpokój - wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Litewska

Kraków,małopolskie

785 000 zł46 m² 17 065,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Jeśli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z dobrym dojazdem do większości Uczelni Wyższych lub po prostu 'dla siebie', gdzie wszystko jest w zasięgu ręki to warto zapoznać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipska

Kraków,małopolskie

742 672 zł54 m² 13 753,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc Lokalizacja osiedla pozwala na wiele możliwości, świetne mieszkania inwestycyjne z przeznaczeniem pod wynajem. Zadzwoń już dziś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

546 395 zł35 m² 15 714,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oszczędź ponad 31 000 zł i odbierz klucze od razu po zakupie! Jasne, nowoczesne mieszkanie, w którym nikt jeszcze nie mieszkał - idealne dla Ciebie lub pod bezpieczny wynajem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żabiniec

Kraków,małopolskie

1 247 092 zł67 m² 18 624,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Żabiniec w Krakowie (dzielnica Żabiniec / Krowodrza). Zakup bez prowizji oraz bez podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cechowa

Kraków,małopolskie

829 000 zł73 m² 11 371,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze domu dwurodzinnego, po gruntownym remoncie kilka lat temu. Posiada wyodrębnioną księgę wieczystą oraz udział we wspólnych częściach budynku, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

1 564 400 zł196 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1914

Strych do adaptacji W samym centrum przy plantach! Oferuję Państwu lokal mieszkalny o powierzchni po podłodze: 278,05m na ul. Krowoderska, lokal usytuowany jest na czwartym piętrze w 4 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Kraków,małopolskie

733 600 zł46 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prądnik Czerwony, ul. Łepkowskiego Gotowe mieszkanie, dostępne bez prowizji oraz 2% pcc w cenie dewelopera Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45m2 położone na 4 piętrze 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Nowy Sącz,małopolskie

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie | 48 m | ul. Armii Krajowej | Nowy Sącz - Powierzchnia użytkowa: 48 m - Rodzaj: mieszkanie w bloku z windą, - 2 pokoje, - duży balkon - piwnica - osobna łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Prochowa

Kraków,małopolskie

539 000 zł29 m² 18 283,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Jasna, przytulna kawalerka na grzegórzkach - obok galerii kazimierz Do sprzedaży mieszkanie przy ulicy Prochowej o powierzchni 29,48 m2. Mieszkanie jest jasne i funkcjonalne, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zawiszy

Kraków,małopolskie

1 135 000 zł115 m² 9 869,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przestronnego mieszkania dwupoziomowego o powierzchni użytkowej 108,77 m (powierzchnia całkowita 115,25 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

799 000 zł37 m² 21 788,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Noho Młyny Mogilska - apartament z ogródkiem w prestiżowej inwestycji klasy premium Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 36,67 m , położony na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

634 392 zł39 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 39m2 położone na 3 piętrze 3 piętrowego budynku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odległa

Tarnów,małopolskie

429 000 zł48 m² 8 845,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w Tarnowie przy ul. Odległej, na popularnym i cenionym osiedlu. Niski, ocieplony blok w bardzo atrakcyjnej lokalizacji zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia