dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 529 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 529 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

522 190 zł35 m² 15 079,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera rabat 63 000 zł komórka lokatorska gratis! gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Skawina,małopolskie

649 000 zł94 m² 6 904,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Komfortowe mieszkanie dwupoziomowe w Skawinie idealne dla rodziny!na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, usytuowane na nowoczesnym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

568 425 zł35 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedam słoneczne mieszkanie z balkonem (okna od strony południowej) o wielkości 34,98 m2 (dwa pokoje) znajdujące się na piętrze 1. Oddanie budynku w tym roku, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

585 536 zł39 m² 14 850 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji dla Klienta Kupującego Złocień Promocyjna cena mieszkania + spytaj o dodatkowy rabat na miejsce postojowe Do sprzedania ustawne 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gładysza

Tarnów,małopolskie

550 000 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w świetnej okolicy blisko Parku Sanguszków -tarnów ul. Gładysza. Mieszkanie o powierzchni 55m2 na parterze w domu dwulokalowym w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ratajska

Kraków,małopolskie

1 041 999 zł70 m² 14 900,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Conrada

Kraków,małopolskie

889 000 zł62 m² 14 338,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3 pokoje w Bronowicach - oferta bez pcc i bez prowizji! Zapomnij o starym budownictwie i uciążliwych remontach. Przy ul. Conrada czeka na Ciebie 61,5 m czystego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Złotego Wieku

Kraków,małopolskie

829 000 zł72 m² 11 594 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Ciekawa alternatywa dla osób szukających mieszkania do remontu wraz z doskonałym połączeniem komunikacji miejskiej z każdą częścią Krakowa. Lokalizacja: os. Złotego Wieku- mistrzejowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lipowa

Skawina,małopolskie

590 000 zł31 m² 18 904,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesna kawalerka z tarasem i ogródkiem | parter | okolice Kraków-Skawina Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie położone w nowym budynku, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mochnackiego

Kraków,małopolskie

958 684 zł69 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc mieszkania gotowe do odbioru mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

1 799 970 zł157 m² 11 464,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Odkryj nieruchomość, która wymyka się standardom "klasycznej deweloperki"! Ten nowoczesny, dwupoziomowy apartament w prestiżowej inwestycji Park Lane to propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

754 000 zł30 m² 24 966,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż kawalerka położona na 3 piętrze budynku w inwestycji Młyny Mogilska. To wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni 30.20m2, składający się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

1 890 000 zł68 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67,5 m , położone na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku, w prestiżowej inwestycji Apartamenty go. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Siemiradzkiego

Kraków,małopolskie

520 000 zł17 m² 30 588,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie. Nieruchomość znajduje się w zabytkowej kamienicy, na pierwszym piętrze, w samym centrum Starego Miasta w Krakowie, zaledwie kilka kroków od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Nowy Sącz,małopolskie

349 000 zł38 m² 9 242,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie | 37,76 m | ul. Jagiellońska| Nowy Sącz - Powierzchnia użytkowa: 37,76 m - Mieszkanie bezczynszowe - Rodzaj: mieszkanie w kamienicy, - media: wodociąg miejski, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ciesielskiego

Kraków,małopolskie

879 980 zł65 m² 13 538,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ustawne, przestronne i pełne możliwości! Gotowe mieszkanie z możliwością wykończenia pod klucz! Salon od południa! zadzwoń I umów się na spotkanie! 1. Opis mieszkania Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

760 000 zł30 m² 24 983,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w prestiżowej inwestycji Noho Młyny Mogilska w Krakowie. Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego budynku, łączącego funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Szkolne

Kraków,małopolskie

699 999 zł50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 pokoje przy Zalewie Nowohuckim - Idealne dla Rodziny lub pod Inwestycję. Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

513 599 zł35 m² 14 570,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna ograniczona czasowo rabat 72 000 zł gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

522 190 zł35 m² 15 079,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Chrzanów,małopolskie

370 000 zł61 m² 6 106,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż | 3-pokojowe mieszkanie | Chrzanów, ul. Szarych Szeregów Szukasz przestronnego mieszkania w dobrej lokalizacji, które daje komfort życia i funkcjonalny układ? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kraków,małopolskie

579 000 zł31 m² 18 677,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nieruchomość: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31 m , usytuowane na 5. piętrze w 6-piętrowym budynku z ok. 1970 roku, zlokalizowanym przy ul. Starowiślnej na krakowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

1 248 972 zł84 m² 14 798,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4 pokoje | 2 łazienki | taras | - Kobierzyńska | 0% pcc | 0% prowizji Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie, zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

936 614 zł63 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ani podatku pcc miejsce postojowe W garażu podziemnym - gratis W tej inwestycji dostępne są również mieszkania O innych metrażach - zapytaj O szczegóły Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Tarnów,małopolskie

313 000 zł32 m² 9 781,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie w Tarnowie przy ulicy Lwowskiej. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku. Powierzchnia mieszkania wynosi 32,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Przy Arce

Kraków,małopolskie

880 000 zł64 m² 13 726,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

4 osobne pokoje I oddzielna kuchnia! balkon! dla rodziny! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Przy Arce, dzielnica Bieńczyce. Okolica posiada doskonale rozwinietą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaremy

Kraków,małopolskie

763 500 zł57 m² 13 325 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzy pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji bronowice/azory. Zakup bezpośrednio bez pcc bez prowizji Mieszkanie sprzedawane w stanie developerskim. Zdjęcia przedstawiają poglądowe wizualizacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Stawowa

Kraków,małopolskie

1 355 000 zł96 m² 14 114,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zielone tereny, cisza, spokój, kameralne i prywatne a do tego eleganckie i wyróżniające - jeżeli tych cech szukacie w swoim przyszłym miejscu to właśnie je znaleźliście! Ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sobiczkowa

Kościelisko,małopolskie

670 450 zł30 m² 22 574,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty z widokiem na Giewont Kościelisko k. Zakopanego budynek W kwietniu 2026 odebrany przez pinb ul. Sobiczkowa 26a kameralny kompleks 12 apartamentów z niepowtarzalnym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

995 000 zł63 m² 15 793,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zabłocie. Przestrzeń, która daje oddech 3 pokoje, styl życia, o jakim myślisz od dawna Tu nie kupujesz metrów. Kupujesz komfort, swobodę i miejsce, które inspiruje. Kiedy zamkniesz drzwi za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zawiszy

Kraków,małopolskie

1 135 000 zł109 m² 10 434,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

NA sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 108,77 M 2 - kraków, kliny N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 108,77 m (115,25 m po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bagrowa

Kraków,małopolskie

1 099 000 zł59 m² 18 627,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego na krakowskim Płaszowie przy ul. Bagrowej. Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

920 000 zł53 m² 17 358,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nie podjemuje współpracy Z żadnym biurem Sprzedam mieszkanie 53 m , Kraków, ul. Włoska piękne widoki, gotowe do zamieszkania mieszkanie było projektowane przez architekta Bardzo ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

1 069 655 zł69 m² 15 502,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy jasne, słoneczne mieszkanie 4-pokojowe w nowej inwestycji przy ul. Walerego Sławka w Krakowie, zaledwie 7 minut pieszo od Galerii Bonarka. Idealne dla rodzin, osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

515 000 zł33 m² 15 512 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Więcej informacji: *510* 297 *341 Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, które możesz urządzić pod siebie lub potraktować jako inwestycję pod wynajem? A może zależy Ci na funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

513 599 zł35 m² 14 570,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

1 168 020 zł76 m² 15 450 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Bieżanów, złocień okolice ul. Agatowej Spytaj o rabat na mieszkanie i miejsce postojowe Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 75 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słomczyńskiego

Kraków,małopolskie

887 000 zł46 m² 19 282,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone w Krakowie, w dzielnicy Górka Narodowa, przy ul. Słomczyńskiego. Nieruchomość znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Kraków,małopolskie

599 000 zł42 m² 14 261,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m położone na parterze budynku przy ul. Mazowieckiej 117 w Krakowie. Do mieszkania przynależy piwnica 2,3 m . Dużym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

929 000 zł61 m² 15 113,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ostatnie piętro, widok na Tatry i Babią Górę oraz dwa balkony po przeciwnych stronach mieszkania to połączenie, które rzadko pojawia się na Klinach. Dwustronny układ (południowy-zachód /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stare Wiślisko

Kraków,małopolskie

1 104 000 zł80 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 80 M2 W stanie deweloperskim Z rynku wtórnego W krakowie Z dużym ogródkiem I tarasem Bez prowizji. Uwaga : zakup mieszkania jest związany Z obowiązkowym zakupem.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij