dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 529 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 529 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daliowa

Kraków,małopolskie

420 000 zł32 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja Mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym i balkonem - idealna propozycja dla osób szukających pierwszego mieszkania lub inwestorów planujących zakup nieruchomości pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Gałczyńskiego

Kraków,małopolskie

1 411 000 zł80 m² 17 637,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

2-poziomowy apartament 80 m idealny dla ludzi, którzy potrzebują przestrzeni Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie - 80 m , 5 pokoi, 2 łazienki, dwa poziomy, funkcjonalny układ dla rodziny, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ślusarska

Kraków,małopolskie

840 000 zł47 m² 17 872,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z 2012 roku, zlokalizowanego przy ul. Ślusarskiej w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

760 000 zł44 m² 17 272,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 600.00 zł; Budynek: apartamentowiec bardzo wysoki; Standard mieszkania: stan deweloperski; Dodatkowo: winda, balkon, klimatyzacja; Ogrzewanie: centralne miejskie; Centrum, tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sosnowiecka

Kraków,małopolskie

1 099 000 zł65 m² 16 907,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie wykończone W wysokim standardzie sosnowiecka | forma otwarta ekopark Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane na 1 piętrze nowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

1 950 000 zł133 m² 14 618,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Nieruchomość W samym centrum przy plantach! Oferuję Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 133,35 m2 na ul. Krowoderska, lokal usytuowany jest na trzecim piętrze w trzypiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kordiana

Kraków,małopolskie

582 000 zł39 m² 15 077,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 38,6 m , położone na 2. piętrze w budynku na Kurdwanów przy ul. Kordiana w Krakowie. Idealne do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

883 200 zł64 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prądnik Czerwony Nowe mieszkania dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Mieszkania dostępne do odbioru już w tym roku Promocyjna cena mieszkania: 883 200z ł zamiast 947 200 zł Do sprzedania komfortowe 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Sudolska

Kraków,małopolskie

399 000 zł23 m² 17 347,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie - Prądnik Czerwony, ul. Sudolska Lokalizacja: spokojna okolica dobra komunikacja i pełna infrastruktura w pobliżu Budynek: kameralny, 2-piętrowy budynek mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Zielone

Kraków,małopolskie

705 991 zł49 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,37 m , położone na os. Zielonym w Nowej Hucie. Lokal znajduje się na 2., ostatnim piętrze kameralnego, ceglanego budynku, usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sadowa

Wieliczka,małopolskie

1 099 000 zł87 m² 12 670 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Wieliczka / ul. Sadowa / 4 pokoje / dwupoziomowe / taras / ogródek Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86,74 m , położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bratysławska

Kraków,małopolskie

889 000 zł51 m² 17 431,40 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone w Krakowie, w dzielnicy Krowodrza, przy ul. Bratysławskiej. Nieruchomość znajduje się na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Olkusz,małopolskie

305 000 zł46 m² 6 580 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na IV piętrze na os.PAKUSKA! BARDZO DOBRA LOKALIZACJA! FUNKCJONALNY UKŁAD POMIESZCZEŃ! Dla lepszego zobrazowania potencjału nieruchomości zamieszczamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

854 691 zł57 m² 14 950 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Bieżanów, złocień okolice ul. Agatowej Spytaj o rabat na mieszkanie i miejsce postojowe Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 57m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Romanowicza

Kraków,małopolskie

769 000 zł38 m² 20 236,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Romanowicza ( Zabłocie) Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze Mieszkanie: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

1 150 000 zł63 m² 18 254 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z własnym gabinetem, idealne dla tych, którzy chcą być w centrum, nie rezygnując z ciszy Mieszkanie oferuje idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

1 018 395 zł64 m² 15 912,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe w inwestycji przy ul. Kobierzyńskiej - idealne do zamieszkania dla pary lub rodziny 2+1, ale również jako rozsądna opcja inwestycyjna. Na powierzchni 64 m masz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mochnackiego

Kraków,małopolskie

299 000 zł17 m² 17 588,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka Z widokiem na ogród! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Wola Duchacka, ul. Mochnackiego. Dzielnica charakteryzuje się świetnie rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 260 422 zł77 m² 16 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji dla Klienta Kupującego Skorzystaj z wysokich rabatów na wybrane mieszkanie oraz miejsce postojowe Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o pow.77m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

733 000 zł40 m² 18 325 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje z widokiem, które zarabiają, inspirują i dają przestrzeń do życia Zabłocie - serce nowoczesnego Krakowa Nowa inwestycja, 4 piętro, idealna ekspozycja zachodnia. To mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ciesielskiego

Kraków,małopolskie

525 610 zł34 m² 15 500,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie z balkonem - Kraków Czyżyny Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 33,91 m w nowoczesnej inwestycji przy ul Romana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żabiniec

Kraków,małopolskie

2 393 000 zł129 m² 18 503,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 5-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Żabiniec w Krakowie (dzielnica Żabiniec / Krowodrza). Zakup bez prowizji oraz bez podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Kraków,małopolskie

660 000 zł53 m² 12 375,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,33 m , położone w zadbanym bloku z windą w dzielnicy Mistrzejowice (os. Oświecenia) w Krakowie. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

522 190 zł35 m² 15 079,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera rabat 63 000 zł komórka lokatorska gratis! gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Skawina,małopolskie

649 000 zł94 m² 6 904,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Komfortowe mieszkanie dwupoziomowe w Skawinie idealne dla rodziny!na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, usytuowane na nowoczesnym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

568 425 zł35 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedam słoneczne mieszkanie z balkonem (okna od strony południowej) o wielkości 34,98 m2 (dwa pokoje) znajdujące się na piętrze 1. Oddanie budynku w tym roku, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

585 536 zł39 m² 14 850 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji dla Klienta Kupującego Złocień Promocyjna cena mieszkania + spytaj o dodatkowy rabat na miejsce postojowe Do sprzedania ustawne 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gładysza

Tarnów,małopolskie

550 000 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w świetnej okolicy blisko Parku Sanguszków -tarnów ul. Gładysza. Mieszkanie o powierzchni 55m2 na parterze w domu dwulokalowym w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ratajska

Kraków,małopolskie

1 041 999 zł70 m² 14 900,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Conrada

Kraków,małopolskie

889 000 zł62 m² 14 338,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3 pokoje w Bronowicach - oferta bez pcc i bez prowizji! Zapomnij o starym budownictwie i uciążliwych remontach. Przy ul. Conrada czeka na Ciebie 61,5 m czystego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Złotego Wieku

Kraków,małopolskie

829 000 zł72 m² 11 594 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Ciekawa alternatywa dla osób szukających mieszkania do remontu wraz z doskonałym połączeniem komunikacji miejskiej z każdą częścią Krakowa. Lokalizacja: os. Złotego Wieku- mistrzejowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lipowa

Skawina,małopolskie

590 000 zł31 m² 18 904,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesna kawalerka z tarasem i ogródkiem | parter | okolice Kraków-Skawina Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie położone w nowym budynku, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mochnackiego

Kraków,małopolskie

958 684 zł69 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc mieszkania gotowe do odbioru mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

1 799 970 zł157 m² 11 464,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Odkryj nieruchomość, która wymyka się standardom "klasycznej deweloperki"! Ten nowoczesny, dwupoziomowy apartament w prestiżowej inwestycji Park Lane to propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

754 000 zł30 m² 24 966,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż kawalerka położona na 3 piętrze budynku w inwestycji Młyny Mogilska. To wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni 30.20m2, składający się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

1 890 000 zł68 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67,5 m , położone na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku, w prestiżowej inwestycji Apartamenty go. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Siemiradzkiego

Kraków,małopolskie

520 000 zł17 m² 30 588,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie. Nieruchomość znajduje się w zabytkowej kamienicy, na pierwszym piętrze, w samym centrum Starego Miasta w Krakowie, zaledwie kilka kroków od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Nowy Sącz,małopolskie

349 000 zł38 m² 9 242,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie | 37,76 m | ul. Jagiellońska| Nowy Sącz - Powierzchnia użytkowa: 37,76 m - Mieszkanie bezczynszowe - Rodzaj: mieszkanie w kamienicy, - media: wodociąg miejski, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ciesielskiego

Kraków,małopolskie

879 980 zł65 m² 13 538,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ustawne, przestronne i pełne możliwości! Gotowe mieszkanie z możliwością wykończenia pod klucz! Salon od południa! zadzwoń I umów się na spotkanie! 1. Opis mieszkania Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

760 000 zł30 m² 24 983,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w prestiżowej inwestycji Noho Młyny Mogilska w Krakowie. Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego budynku, łączącego funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Szkolne

Kraków,małopolskie

699 999 zł50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 pokoje przy Zalewie Nowohuckim - Idealne dla Rodziny lub pod Inwestycję. Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m ,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij