dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 533 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 533 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

993 968 zł68 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc mieszkania gotowe do odbioru mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Syrokomli

Kraków,małopolskie

1 749 000 zł83 m² 21 072,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży niepowtarzalnego, kompletnie wykończonego apartamentu, położonego na krakowskim Salwatorze w bliskiej odległości od kultowego Kina Kijów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bonerowska

Kraków,małopolskie

449 000 zł25 m² 17 960 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Premium estates prezentuje na sprzedaż kawalerkę w samym sercu Krakowa. Zapraszam do zapoznania się z ofertą! english version below. Zakup nieruchomości wraz z najemcą - bardzo wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Na Zrębie

Kraków,małopolskie

1 320 000 zł101 m² 13 069,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania trzypokojowego przy ul. Na Zrębie ( Borek Fałęcki) Mieszkanie: - bardzo duży salon (ponad 50m2) z częścią kuchenną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przybyszewskiego

Kraków,małopolskie

1 299 000 zł60 m² 21 650 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokoje Z balkonem I miejscem W garażu! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Przybyszewskiego, dzielnica Krowodrza. Okolica charateryzuje się doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

1 050 000 zł98 m² 10 659,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania przez biuro nieruchomości mieszkanie o powierzchni 98,5 na parterze przy ulicy Kuznicy Kąłątajowskiej w dzielnicy Prądnik Biały. Lokalizacja: zaledwie około 30 sekund od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Węgrzce Wielkie,małopolskie

739 000 zł85 m² 8 667,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego apartamentu z prywatnym ogrodem w inwestycji Klonowa Park zlokalizowanej w Węgrzcach Wielkich zaledwie ok. 2 km od granicy Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

1 774 035 zł116 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe przestronne mieszkanie o powierzchni 115,95 m z tarasem o powierzchni 29,27 m , położony na 4. piętrze w nowej inwestycji przy ul. Piaszczystej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Niepołomice,małopolskie

780 000 zł94 m² 8 326,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Słoneczne mieszkanie z ogródkiem, garażem i miejscem postojowym. Mieszkanie z wyposażeniem w cenie w spokojnej części Niepołomic lokalizacja Niepołomice leżą na wschód od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

769 700 zł43 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2 pokoje, osobna kuchnia, balkon! wysoki standard! lokalizacja: nieruchomośćpołożona przy ul. Wielickiej, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Kraków,małopolskie

600 000 zł40 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego na Klinach (ul. Borkowska). Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marczyńskiego

Kraków,małopolskie

717 000 zł54 m² 13 339,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piltza

Kraków,małopolskie

710 000 zł39 m² 18 403,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w VIII etapie inwestycji Osiedle Piltza przy ulicy Piltza na krakowskim Ruczaju. Inwestycja jest kontynuacją wcześniejszych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łobzowska

Kraków,małopolskie

650 000 zł38 m² 17 241,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Tylko u nas! Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane w Krakowie w dzielnicy Krowodrza, tuż przy Placu Teodora Axentowicza, tylko 1,5km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Pardałówka

Zakopane,małopolskie

1 280 000 zł88 m² 14 545,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam piękny 3 pokojowy apartament na Pardałówce 32. Budynek oddalony od ulicy - cisza. Z okna i balkonu bezpośredni widok na Tatry Wysokie i Giewont (na placu przed oknami jest zakaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

1 500 000 zł75 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, na sprzedaż oferuję nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m , z dwoma balkonami, zlokalizowane przy ul. Klimeckiego, na granicy Podgórza i Zabłocia - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Kraków,małopolskie

1 270 000 zł64 m² 19 843,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, jasne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych dzielnic Krakowa na Salwatorze. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

944 916 zł64 m² 14 764,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jedno z dwóch ostatnich dostępnych 3-pokojowych mieszkań w nowoczesnym, kameralnym budynku przy ul. Kobierzyńskiej na Ruczaju. Architektura budynku oraz części wspólnych została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tarnów,małopolskie

329 000 zł67 m² 4 910,45 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 67m 2 położonego w Tarnowie przy ul.Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

964 000 zł55 m² 17 511,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bez podatku oraz bez prowizji Do sprzedaży oferuję mieszkanie (a2.44) położone w dzielnicy Krowodrza przy ul. Wybickiego. Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem z ekspozycją zachodnią na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

570 000 zł39 m² 14 759,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Jeśli marzysz o własnym, przytulnym mieszkaniu w spokojnej i zielonej części Kraków, ta oferta na osiedlu Bohaterów Września spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

830 000 zł64 m² 12 968,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Sprzedam bezpośrednio - zadbane i świeżo wymalowane mieszkanie 64m^2 w bloku z 2017r. ze spiżarką, a dodatkowo możliwość dokupienia komórki lokatorskiej i 2 miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Faustyny

Kraków,małopolskie

790 000 zł50 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

DO biura zakup zwolniony Z podatku pcc Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z pełną ofertą inwestycji! Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 258 547 zł89 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony standard deweloperski *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieczykowa

Kraków,małopolskie

1 090 000 zł70 m² 15 571,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

ul. Mieczykowa - Podgórze- osiedle Kliny Sprzedamy atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie z 2008 r. Oferta tylko w naszym biurze. Powierzchnia 69,47m2 Piętro 2 w niskim 3 piętrowym bloku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prandoty

Kraków,małopolskie

599 000 zł38 m² 15 558,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, na sprzedaż Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe - ul. bp. J. Prandoty, kraków 38,5 m | ekspozycja południowo-zachodnia | miejsce w garażu podziemnym | komórka lokatorska | smart home.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

900 000 zł63 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania przy ul. Łokietka. Szukasz inwestycji w Krakowie lub chciałbyś mieszkać z dala od zgiełku centrum miasta? To mieszkanie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

799 000 zł34 m² 23 541,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament premium - nigdy wcześniej nie zamieszkały noho Młyny Mogilska | Kraków Na sprzedaż elegancki, w pełni wykończony apartament o powierzchni 33,94m z przestronnym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Partyzantów

Nowy Sącz,małopolskie

610 000 zł74 m² 8 243,24 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Sprzedam mieszkanie 74 m , 3 piętro. Odświeżone / wymalowane - od razu do zamieszkania. Wyposażone. Więcej info pod nr telefonu.   Piotr

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szymańskiego

Kraków,małopolskie

512 500 zł41 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2 pokoje, 41 m , 1 piętro - wybierz układ, który pasuje do Ciebie Prezentowane przeze mnie mieszkanie ma 41 m i znajduje się na 1 piętrze. To wygodne 2 pokoje z balkonem, w układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Kraków,małopolskie

739 000 zł62 m² 11 824 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja 3 pokoje przy samym Parku | 62 m | Witosa 33 | Idealne dla rodziny Są mieszkania, w których po prostu się mieszka. I są takie, w których naprawdę żyje się spokojniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

748 369 zł52 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

890 000 zł49 m² 18 163,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Kraków, podgórze, ul. Rydlówka Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kordiana

Kraków,małopolskie

759 000 zł62 m² 12 241,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3 pokoje, osobna jasna kuchnia I balkon! dla rodziny! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Kordiana, dzielnica Podgórze Duchacke. Dzielnica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opalowa

Kraków,małopolskie

709 429 zł59 m² 12 001,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

* wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! * Klucze na wyciągnięcie ręki - zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lea

Kraków,małopolskie

518 903 zł25 m² 20 413,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Oferujemy Państwu lokal usługowy w budowanej inwestycji przy ul. Juliusza Lea w Krakowie. Przy zakupie Z naszym doradcą nie zapłacisz prowizji. Lokal: powierzchnia użytkowa lokalu: 25,42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 640 161 zł107 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 884 000 zł99 m² 18 997,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Cena: 1 884 000 zł Powierzchnia: 99,17 m Piętro: 4/4 (ostatnie) Rok budowy: 2016 Układ: salon z aneksem + 3 sypialnie + 2 łazienki Dodatkowo: 2 tarasy ok. 47 m Ekspozycja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiślna

Kraków,małopolskie

979 000 zł51 m² 19 196,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w historycznej części Krakowa , na Kazimierzu przy ul. Starowiślnej. Mieszkanie: - trzy osobne pokoje, oddzielna kuchnia ciemna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

699 000 zł49 m² 14 265,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie 49m2 z piwnicą oraz miejscem postojowym na ul. Radzikowskiego. Lokalizacja Nieruchomość jest położona w dzielnicy Bronowice przy ul. Radzikowskiego nieopodal Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiwerskiego

Kraków,małopolskie

915 707 zł60 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski *preferowany kontakt.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij