dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 537 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 537 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 884 000 zł99 m² 18 997,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Cena: 1 884 000 zł Powierzchnia: 99,17 m Piętro: 4/4 (ostatnie) Rok budowy: 2016 Układ: salon z aneksem + 3 sypialnie + 2 łazienki Dodatkowo: 2 tarasy ok. 47 m Ekspozycja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiślna

Kraków,małopolskie

979 000 zł51 m² 19 196,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w historycznej części Krakowa , na Kazimierzu przy ul. Starowiślnej. Mieszkanie: - trzy osobne pokoje, oddzielna kuchnia ciemna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

699 000 zł49 m² 14 265,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie 49m2 z piwnicą oraz miejscem postojowym na ul. Radzikowskiego. Lokalizacja Nieruchomość jest położona w dzielnicy Bronowice przy ul. Radzikowskiego nieopodal Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiwerskiego

Kraków,małopolskie

915 707 zł60 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski *preferowany kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Szkolne

Kraków,małopolskie

699 000 zł48 m² 14 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego w historycznej części Nowej Huty w osiedlu Szkolnym. Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sadowa

Wieliczka,małopolskie

798 111 zł119 m² 6 687,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkania w Wieliczce 5 pok. N20 Nieruchomości oferuje nowe mieszkania w stanie deweloperskim. Na inwestycji znajdują się dwupoziomowe mieszkania na piętrze o powierzchni 105,71m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

679 000 zł44 m² 15 609,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pokoje z ogródkiem | garaż | gotowe do wprowadzenia | możliwość oddzielnej kuchni Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,05 m z prywatnym ogródkiem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

760 882 zł48 m² 15 701,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Prądnik Biały - odbiór mieszkań już w tym roku Do sprzedania komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 48m2 położone na parterze 3 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

980 000 zł55 m² 17 818,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 znajdujące się na ul. Stefana Banacha na Górce Narodowej. Lokalizacja: nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tyniecka

Kraków,małopolskie

1 200 000 zł97 m² 12 322,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pok mieszkanie wysoki standard duży odród garaż W bryle kostrze N20 Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesne, klimatyczne mieszkanie w domu dwulokalowym z dużym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przewóz

Kraków,małopolskie

850 000 zł59 m² 14 406,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego w prężnie rozwijającej się dzielnicy Krakowa (płaszów) położonego przy ul. Przewóz. Mieszkanie: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

899 000 zł81 m² 11 098,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja mb Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż bardzo atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 80,33 m . Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

556 000 zł46 m² 11 977,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja! Cena: 556.000 zł Powierzchnia: 46,42 m Piętro: 8/10 Układ: 3 pokoje + osobna kuchnia Dodatkowo: duża loggia (z możliwością zabudowy i powiększenia powierzchni mieszkania),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

785 000 zł48 m² 16 266,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m , zlokalizowanego na osiedlu Piastów 56b w Krakowie, w rozwijającej się części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zabłocie

Kraków,małopolskie

1 195 000 zł53 m² 22 445,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie Z widokiem na wisłę zabłocie, riverside Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 53,24 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

1 299 999 zł59 m² 22 033,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony standard deweloperski *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starego Dębu

Kraków,małopolskie

549 000 zł32 m² 17 156,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Bronowice Wielkie | ul. Starego Dębu Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 32,02 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opalowa

Kraków,małopolskie

903 116 zł75 m² 12 051,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

* wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! * Klucze na wyciągnięcie ręki - zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Kraków,małopolskie

580 000 zł53 m² 10 943 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 53 m z ogródkiem 30 m na parterze nowoczesnego budynku z 2020 r. Kraków Kliny-Zacisze, ul. bp. Albina Małysiaka 24e Najważniejsze atuty: parter + prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królowej Jadwigi

Kraków,małopolskie

1 364 500 zł65 m² 20 992,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

2 pozimowe Z balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Królowej Jadwigi, dzielnica Zwierzyniec. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Kraków,małopolskie

739 000 zł85 m² 8 667,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament z prywatnym ogrodem w inwestycji Klonowa Park zlokalizowanej w Węgrzcach Wielkich zaledwie ok. 2 km od granicy Krakowa. To kameralne osiedle powstało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Czarnochowice

Czarnochowice,małopolskie

822 510 zł87 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie 4-pokojowe z prywatnym tarasem 21 m2 w Czarnochowicach, gmina Wieliczka. Gotowe do odbioru, w aktywnej promocji. Zakup bez prowizji i bez podatku pcc 2%. Cena 822.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Małysiaka

Kraków,małopolskie

580 000 zł53 m² 10 943 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

715 000 zł37 m² 19 324,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Nieruchomość Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 3. piętrze w kamienicy z początku XX wieku przy ul. Przemyskiej. Lokal składa się z przestronnego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Kraków,małopolskie

735 000 zł35 m² 21 145 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 1 pokojowe (możliwość 2-pokoje) 34.76m z balkonem w sercu Krakowa inwestycja WITA Szukasz funkcjonalnego i komfortowego lokalu w centrum miasta? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 195 005 zł60 m² 19 900,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc W ofercie apartamenty od 29 m2 do 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Skarpie

Kraków,małopolskie

579 000 zł35 m² 16 491 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokojowe Z aneksem kuchennym po generalnym remoncie! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Na Skarpie, dzielnica Nowa Huta. Osiedle charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szlak

Kraków,małopolskie

1 249 000 zł48 m² 26 042,50 zł/m²

 

Piętro:6/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

NA sprzedaż | apartament W angel city centrum krakowa Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,96 m , położone na 5. piętrze (z 6) prestiżowej inwestycji Angel City.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Portowa

Kraków,małopolskie

1 195 260 zł72 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,44 m , położone na 7. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Portowej w Krakowie. To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Emaus

Kraków,małopolskie

3 166 533 zł127 m² 24 933,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W zielonej, willowej części Zwierzyńca znajduje się apartament, który łączy przestrzeń domu z wygodą życia w centrum miasta. 127-metrowa przestrzeń została zaprojektowana z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodkowica

Kraków,małopolskie

539 000 zł50 m² 10 696,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Premium Estates prezentuje dwupokojowe mieszkanie przy ul. Pawła Włodkowica - Kraków, zapraszam! lokalizacja: lokal znajduje się na osiedlu Ugorek w dzielnicy Prądnik Czerwony. Miejsce jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morelowa

Kraków,małopolskie

1 909 467 zł101 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nieporównywalne z innymi |101 m | 4 pokoje | Taras 115m - gotowy III kwartał 2026 Oferuję na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 101 m , usytuowany na 1. piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Niezapominajek

Kraków,małopolskie

1 683 000 zł102 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowy 2 poziomowy apartament z ogródkiem - Wola Justowska Prezentujemy nowoczesne mieszkanie położone w prestiżowej części Krakowa - Woli Justowskiej, w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja gen. Jana Skrzyneckiego

Kraków,małopolskie

1 475 836 zł81 m² 18 297 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatnie wolne mieszkania zapytaj O promocję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

2 573 740 zł198 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament z prywatnym ogrodem i garażem 198 m Bronowice, ul. G. Zapolskiej Na sprzedaż nowoczesny apartament w kameralnej inwestycji w krakowskich Bronowicach. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

966 001 zł46 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

645 901 zł43 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Kraków,małopolskie

549 000 zł36 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Tylko u nas w notus - Oferta na wyłączność :-) Kraków | ul. Śliczna | mieszkanie po remoncie | Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o pow. 36 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Kraków,małopolskie

789 000 zł53 m² 14 867,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje Z balkonem! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Czeczów, dzielnica Złocień. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

729 000 zł44 m² 16 727,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Polecamy! - 2 pokoje Z balkonem! 43,58 m2 ul.Sołtysowska os.Fajny Dom. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Sołtysowskiej, dzielnica Czyżyny. Osiedle charakteryzuje się doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Portowa

Kraków,małopolskie

575 000 zł31 m² 18 596,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gotowe do odbioru mieszkanie 1-pokojowe o funkcjonalnym układzie, położone w nowoczesnym budynku w Podgórzu, w rejonie Wisły i Zabłocia - jednej z najbardziej dynamicznie.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij