dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 533 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 533 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 198 196 zł56 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szujskiego

Tarnów,małopolskie

333 642 zł33 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż oferta deweloperska Lokalizacja: tarnów, ul. Józefa Szujskiego Na sprzedaż mieszkania w nowoczesnej inwestycji mieszkaniowej zlokalizowanej w dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 868 210 zł92 m² 20 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatni gotowy do odbioru wolny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Kraków,małopolskie

620 000 zł49 m² 12 731 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mamy przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż komfortowe 3 pokoje z widokiem na miasto. Oferowane mieszkanie ma powierzchnię 48,7 m i znajduje się na 10. piętrze w 11-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tarnów,małopolskie

265 000 zł30 m² 8 983,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W dzisiejszym świecie, gdzie tempo życia nieustannie przyspiesza, posiadanie własnego kąta staje się nie tylko marzeniem, ale wręcz koniecznością. Mieszkanie, które łączy funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

739 000 zł87 m² 8 539,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament (5 pokoi) z prywatnym ogrodem w inwestycji Klonowa Park zlokalizowanej w Węgrzcach Wielkich zaledwie ok. 2 km od granicy Krakowa. To kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Za Skłonem

Kraków,małopolskie

1 500 000 zł106 m² 14 150,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie z dużym balkonem, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa w pobliżu Lasu Wolskiego, przy ul. Za Skłonem 6c.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Vetulaniego

Kraków,małopolskie

839 000 zł51 m² 16 451 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje Z ogródkiem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Vetulaniego, dzielnica Prądnik Biały. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

685 950 zł46 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prądnik Czerwony Nowe mieszkania dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Mieszkania dostępne do odbioru już w tym roku Promocyjna cena mieszkania: 685 950zł zamiast 731 680zł Do sprzedania komfortowe 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wilsona

Tarnów,małopolskie

439 000 zł46 m² 9 612 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogrodem w samym sercu Tarnowa na zamkniętym osiedlu! Tarnów, ul. Wilsona 58 Powierzchnia mieszkania: 45,67 m Takie oferty w centrum miasta zdarzają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja płk. Władysława Beliny-Prażmowskiego

Kraków,małopolskie

605 000 zł47 m² 12 872,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Tylko U nas W notus- kraków, beliny-Prażmowskiego promocyjna cena -oferta ograniczona czasowo | Mieszkanie do wejścia , nie wymaga nakładów finansowych Prezentowana nieruchomość to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

1 430 000 zł77 m² 18 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż lokal mieszkalny lub inwestycyjny położony na parterze kamienicy przy ul. Krowoderskiej jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł59 m² 18 644,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na parterze zabytkowej kamienicy przy ul. Krowoderskiej jednej z najbardziej klimatycznych ulic Krakowa, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

915 384 zł71 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować przestronne, 4-pokojowe mieszkanie realizowane w ramach nowego etapu inwestycji deweloperskiej na Osiedlu Piastów w Mistrzejowicach jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

715 000 zł58 m² 12 346,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,91 m położone w zielonej części Krakowa Mistrzejowice, os. Piastów. Lokal znajduje się na wysokim piętrze, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 221 914 zł57 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pękowicka

Kraków,małopolskie

872 000 zł66 m² 13 112,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje | duży balkon | bardzo ustawne | rzadki układ na rynku Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o świetnym układzie, idealne dla rodziny lub pod inwestycję. Tego typu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Portowa

Kraków,małopolskie

1 408 873 zł80 m² 17 615,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w sercu Zabłocia, ~ 80m2. Loggia powierzchnia: 79,98 m liczba pokoi: 3 piętro: 1 cena: 1 408 873 zł cena za m : 17 615 zł/m status: gotowe do odbioru ? Kraków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

829 000 zł49 m² 16 918,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż wyjątkowy apartament inwestycyjny położony przy ulicy Paulińskiej, w samym sercu Kazimierza, czyli jednej z najbardziej klimatycznych i turystycznych części Kraków. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pułaskiego

Wieliczka,małopolskie

684 580 zł66 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Czteropokojowe mieszkania 65,51 m2 z balkonami i miejscami postojowymi! Nowoczesne osiedle inspirowane harmonią natury i komfortem życia. N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

715 500 zł65 m² 10 952,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe | 65,33 m | balkon | Czarnochowice k. Krakowa Brak prowizji, brak pcc i żadnych ukrytych kosztów! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,33 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

1 165 795 zł68 m² 17 063,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji jaką jest dzielnica Zabłocie. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

1 223 420 zł70 m² 17 525 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,81 m w niezwykle prestiżowej inwestycji Murapol Mateczniq w Krakowie na równie prestiżowej ulicy Rydlówka. Lokal posiada niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blich

Kraków,małopolskie

1 390 000 zł79 m² 17 501,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Tylko u nas Zapraszamy do zapoznania się z realizacją video |r| Property prezentuję 3 pokojowy Apartament na sprzedaż mieszczący się w dzielnicy Stare miasto (wesoła) w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

809 109 zł61 m² 13 314,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Brak Prowizji oraz pcc! Marzec - Promocja w cenie mieszkania - miejsce parkingowe w hali garażowej - pakiet Smart Home Oferujemy na sprzedaż mieszkanie nr 1C008 - pow. 60,77 m kw, znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Pod Kopcem

Kraków,małopolskie

590 000 zł56 m² 10 535,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Sprzedam bezpośrednio klimatyczne mieszkanie na poddaszu w bezczynszowej kamienicy na 2 piętrze w cichej i spokojnej dzielnicy Stare Podgórze. 200 metrów do stacji Podgórze ska i 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

784 328 zł47 m² 16 554 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Krakowska

Rząska,małopolskie

1 079 200 zł102 m² 10 580,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Dwupoziomowe mieszkanie, wysoki salon, klimatyczne użytkowe poddasze. 102 m pod Krakowem, najlepsze usytuowanie na osiedlu! Poranki zaczynają się tu wysoko. Wpada światło, kawa pachnie mocniej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

1 000 500 zł69 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy jasne, słoneczne mieszkanie 4-pokojowe w nowej inwestycji przy ul. Walerego Sławka w Krakowie, zaledwie 7 minut pieszo od Galerii Bonarka. Idealne dla rodzin, osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

1 056 166 zł65 m² 16 336,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 643 901 zł97 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatnie gotowe do odbioru mieszkania *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

794 063 zł44 m² 17 949 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji jaką jest dzielnica Zabłocie. Nowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

800 000 zł54 m² 14 814,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w kameralnej inwestycji o nowoczesnej architekturze. Osiedle oferuje zielone tereny, strefę parkową i rekreacyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Małysiaka

Kraków,małopolskie

580 000 zł53 m² 10 943,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 53 m z ogródkiem 30 m na parterze nowoczesnego budynku z 2020 r. Kraków Kliny-Zacisze, ul. bp. Albina Małysiaka 24e Najważniejsze atuty: parter + prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kręta

Brzesko,małopolskie

495 000 zł41 m² 12 093,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 40,93 m | 1. piętro | balkon | 2 miejsca parkingowe | Brzesko, ul. Kręta Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40,93 m , położone na 1. piętrze w nowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orlińskiego

Kraków,małopolskie

699 000 zł46 m² 15 195,70 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 przy ul. Bolesława Orlińskiego w Krakowie, dzielnica Czyżyny. Nieruchomość usytuowana jest na siódmym pietrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

1 112 001 zł52 m² 21 496,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc W ofercie apartamenty od 29 m2 do 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starego Wiarusa

Kraków,małopolskie

740 000 zł57 m² 12 982,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Parterowe mieszkanie z prywatnym ogrodem | Osiedle Magnolie | Zielonki tuż przy granicy Krakowa Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piltza

Kraków,małopolskie

919 000 zł61 m² 15 065,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. Piltza (podgórze, ruczaj). Nieruchomość jest w bardzo dobrym stanie, do wprowadzenia. Lokal znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zakrzowiec,małopolskie

699 000 zł65 m² 10 760,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zakrzowiec k. Niepołomic - do sprzedaży mieszkanie o pow. 65 m . Mieszkanie do wejścia - z wyposażeniem. Mieszkanie znajduje się na I piętrze budynku wielorodzinnego wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębowa

Wieliczka,małopolskie

819 090 zł85 m² 9 636,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 4-pokojowe | 86,22 m | 2 balkony |czarnochowice k. Krakowa Brak prowizji, brak pcc i zbędnych kosztów! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 84,98 m ,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij