dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 522 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 522 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z aneksem Kraków

Kraków,małopolskie

1 077 282 zł78 m² 13 870 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Gotowa inwestycja na Azorach Termin realizacji: IV kw 2025 funkcjonalne 4 pokoje z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

1 790 000 zł72 m² 24 833,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Eleganckie mieszkanie o powierzchni 72 m na prestiżowym osiedlu Grzegórzki Park w centrum Krakowa. Wysoki standard wykończenia (pakiet Platinum), klasyczne wnętrza z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

712 362 zł48 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Prądnik Biały - odbiór mieszkań już w tym roku Promocyjna cena mieszkania obowiązująca w marcu 712 362 zł zamiast 760 822zl Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orlińskiego

Kraków,małopolskie

779 000 zł51 m² 15 274,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

51 m2 |3 pokoje | 7. piętro | duża loggia | ul. Orlińskiego Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , z dużą loggią, miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Kraków,małopolskie

1 355 000 zł96 m² 14 114,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

American dream Wysokie sufity. Duże przeszklenia. Antresola dająca realną, dodatkową przestrzeń. Mieszkanie dla osób, które chcą czegoś więcej niż standardowego układu - przestrzeni, światła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Truszkowskiego

Kraków,małopolskie

869 000 zł76 m² 11 417,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zdjęcia przedstawiają przykładowe wizualizacje Sprzedam mieszkanie 76 m Kraków, dzielnica VI Bronowice (bronowice) Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkanie na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

856 358 zł115 m² 7 424,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Biuro Lakado prezentuje dom w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz w zielonej, rekreacyjnej części Niepołomic. Zakup bez prowizji oraz pcc! Termin realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małysiaka

Kraków,małopolskie

1 399 200 zł88 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem | 88 m | wysoki standard | Kraków - Dębniki Na sprzedaż przestronne i wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie, które wyróżnia się dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Księcia Józefa

Kraków,małopolskie

1 260 000 zł70 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kameralna inwestycja na krakowskich Bielanach ul. Księcia Józefa Na sprzedaż mieszkania w nowoczesnym, czterolokalowym budynku o eleganckiej, współczesnej bryle. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Kraków

Kraków,małopolskie

350 000 zł24 m² 14 583,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferuje Państwu mieszkanie o powierzchni 24,37 m2. Mieszkanie znajduje sie w dzielnicy Bieńczyce. Lokal położony jest na 4 ostatnim piętrze w bloku bez windy. Zapraszamy do oglądania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Zakopane,małopolskie

1 095 680 zł34 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Poszukujesz idealnego miejsca na ziemi, z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie w centrum Zakopanego. A może chciałbyś zainwestować w miejsce, gdzie sezon turystyczny trwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

708 321 zł44 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatnie mieszkanie W inwestycji gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

780 000 zł44 m² 17 607,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stylowe mieszkanie w sercu Kazimierza 2 minuty od Placu Nowego Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Bożego Ciała 12, w jednej z najbardziej klimatycznych części Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Myczkowskiego

Kraków,małopolskie

660 000 zł51 m² 12 860 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe o pow. 51,32 m2 + antresola ok. 23 m2 po podłodze Cena: 660 000 zł Lokalizacja: kraków, mydlniki, ul. Myczkowskiego Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 29 Listopada

Nowy Sącz,małopolskie

290 000 zł60 m² 4 794,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie z zasobów stbs o powierzchni 60,49m2 znajdujące się na nowoczesnym osiedlu przy ulicy 29 listopada. Nieruchomość składa się z 2 sypialni, salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

795 000 zł60 m² 13 162,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu, przestronne i bardzo jasne, 3 pokojowe mieszkanie, na sprzedaż o powierzchni 60,4m2 znajdujące się na 6 piętrze 10 piętrowego bloku. Mieszkanie znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

601 900 zł37 m² 16 298,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały Inwestycja dostępna bez prowizji oraz 2%pcc Mieszkanie do odbioru już w tym roku - zapraszam na spotkanie i obejrzenie mieszkań Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

996 300 zł66 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały Inwestycja dostępna bez prowizji oraz 2%pcc Mieszkania do odbioru już w tym roku Promocyjna cena mieszkania obowiązująca w marcu 989 700zł zamiast 1 016 226zł Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

765 000 zł52 m² 14 799,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,69m2 znajdujące się na ul. Adama Bochenka na Podgórzu Duchackim. Lokalizacja: ulica Adama Bochenka - atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

563 460 zł38 m² 14 886,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

578 000 zł39 m² 14 974,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,6 m , położone przy ul. Czeczów, na kameralnym, zielonym i spokojnym osiedlu z 2015 roku. Układ pomieszczeń: salon:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

1 095 077 zł67 m² 16 415,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc *preferowany kontakt telefoniczny* Tu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Myślenice,małopolskie

473 887 zł39 m² 12 031 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Żeromskiego Residence to nowoczesna inwestycja zrealizowana przez dewelopera Jania Construction, położona w ścisłym centrum Myślenic. Budynek wyróżnia się nowoczesną architekturą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marynarki Wojennej

Tarnów,małopolskie

430 000 zł52 m² 8 237,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o wysokim standardzie w pełni umeblowany o pow. 52,20 m2 zlokalizowany na poddaszu 3 piętrowego bloku w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duża Góra

Kraków,małopolskie

654 152 zł48 m² 13 501,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w Krakowie Bieżanów-Prokocim, ul. Duża Góra, osiedle Zakątek Telimeny (archicom). To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

965 873 zł52 m² 18 475 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Mieszkanie gotowe do odbioru Dostępne rabaty od ceny ofertowej na mieszkanie oraz miejsce postojowe zewnętrzne Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kraków,małopolskie

735 000 zł29 m² 25 257,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kraków Grzegórzki F. Nullo 2 pokoje balkon - 29 m2 Nieruchomość: ustawne i ciche mieszkanie o powierzchni 29 m2 zlokalizowane na trzecim pietrze apartamentowca z windą w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ujejskiego

Kraków,małopolskie

1 530 000 zł76 m² 20 034 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! do odświeżenia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Ujejskiego, dzielnica Zwierzyniec. Dzielnica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

2 283 270 zł69 m² 33 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalny parterowy lokal o powierzchni 69,19 m , zlokalizowany w atrakcyjnej centralnej części miasta. Dodatkowym atutem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zauchy

Kraków,małopolskie

1 000 000 zł60 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Od właściciela Zachwycający widok na Kraków, tatry i Kościół Mariacki! Jedyne takie mieszkanie na tym osiedlu. Prezentuję Państwu wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Telimeny

Kraków,małopolskie

1 100 605 zł78 m² 14 059,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Bieżanów w Krakowie. 3 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 78,28m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Proszowice,małopolskie

400 000 zł55 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne o powierzchni 55,15 m2 , 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 4. piętrze w bloku bez windy. Lokal składa się z: 3 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gertrudy

Kraków,małopolskie

699 000 zł22 m² 32 020,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Polecamy mieszkanie typu studio! 1 - Pokojowe 21,83 m2 - stare miasto - ul. Św. Gertrudy Kamienica z 1890 roku po gruntownej rewitalizacji zgodnie z wymogami konserwatorskimi, klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

771 771 zł54 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje 2-pokojowe mieszkanie w Krakowie Bieżanów-Prokocim, ul. Agatowa, inwestycja Murapol greencity. To propozycja dla osób, które szukają komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Jagiellońskie

Kraków,małopolskie

578 000 zł38 m² 15 210,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Jagiellońskim, dzielnica Bieńczyce. Okolica posiada świetnie rozwinięta infrastrukture handlowo-usługowa: liczne sklepy, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barbary

Wieliczka,małopolskie

789 000 zł74 m² 10 662 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74m2 na ul. Św. Barbary, wieliczka Mieszkanie: (1. piętro) Salon z aneksem kuchennym 2 sypialnie Łazienka + osobne wc Hol Duży, zadaszony taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Kraków,małopolskie

1 930 000 zł92 m² 21 092,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Atrakcyjny loft z widokiem | 91,5 m | Salwator - stylowa kamienica z windą! Lokalizacja: kraków, salwator / Zwierzyniec Powierzchnia: 91,5 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 5 / Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Litewska

Kraków,małopolskie

545 000 zł25 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 25m2 znajdujące się na ul. Litewska na Krowodrzy. Lokalizacja: ul. Litewska położona w dzielnicy Kraków - Krowodrza to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

546 395 zł35 m² 15 714,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe ? Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dożynkowa

Kraków,małopolskie

1 069 000 zł123 m² 8 705,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta - segment bliźniaka - 1 piętro + poddasze - 122,80 m2 Nowa inwestycja, zlokalizowana przy ul. Dożynkowej. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym z tarasem, - 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

890 000 zł39 m² 22 820,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Kraków Stare Miasto ul. Topolowa 2 pokoje 39 m2 Nieruchomość: ustawne i ciche mieszkanie o powierzchni 39 m2 zlokalizowane na trzecim pietrze kamienicy z początku XX wieku z windą,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij