dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 534 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 534 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Kraków,małopolskie

731 900 zł44 m² 16 779 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

14b-32 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 43,6 m2 w kameralnej zabudowie, inteligentne budynki i mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Glogera

Kraków,małopolskie

805 227 zł58 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

MIII.0.5 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI! Prądnik Biały - Glogera / Pachońskiego PROMOCJA - mieszkanie 57,9 m2 + 2 ogródki w cenie taniej o 45 000 zł! Nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymańskiego

Kraków,małopolskie

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

G-7 Nie płacisz pcc 2% od dewelopera - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 48 m2 w zielonej okolicy Nowej Huty. Plus duży ogródek balkon i logia W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trzebińska

Młoszowa,małopolskie

479 180 zł63 m² 7 606,03 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

K2M8 Do sprzedaży mieszkanie w Młoszowej 4 pokojowe 63 m2 + balkon. Nie płacisz pcc 2% Nie płacisz prowizji biura! Inwestycja na granicy miejscowości Młoszowa /trzebinia 10 minut do Krzeszowic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 195 000 zł46 m² 25 804,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wykończone mieszkanie premium 46,31 M2, balkon, garaż Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie premium o powierzchni 46,31 m2, położone na 5. piętrze nowoczesnego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skałeczna

Kraków,małopolskie

791 000 zł49 m² 15 992,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta - nieruchomość na krakowskim kazimierzu najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

720 000 zł30 m² 23 888,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Emmerson oferuje: ekskluzywne apartamenty, wyjątkowy design, rewelacyjne położenie inwestycji łączą w sobie naturę z najnowszymi rozwiązaniami architektonicznymi. Lokalizacja: położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Polach

Kraków,małopolskie

799 000 zł58 m² 13 658,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie bezpośrednio od właściciela (). Przestronne mieszkanie o powierzchni 58,5 m z loggią (12m ), zlokalizowane przy ul. Na Polach 33. Mieszkanie jest częścią cichego, zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wieliczka,małopolskie

1 099 000 zł84 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Emmerson prezentuje: dwupoziomowy apartament z ogródkiem jak dom, tylko lepszy! | Wieliczka, ul. Sadowa Marzysz o przestrzeni, spokoju i własnym kawałku zieleni, a jednocześnie chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

824 000 zł46 m² 17 987,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 46 m | Prądnik Biały | bez pcc | 0% prowizji Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 46 m , położone w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pietrusińskiego

Kraków,małopolskie

935 000 zł46 m² 20 238,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowoczesny apartament, zakrzówek - Stare Dębniki | 46,2 m | balkon | widok na las Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament typu open space o powierzchni 46,20m , zlokalizowany na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

590 000 zł45 m² 13 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam ofertę atrakcyjnego mieszkania na sprzedaż: powierzchnia: 45,46 m użytkowej + balkon i duża piwnica Rozkład pomieszczeń: przedpokój 2 pokoje Jasna kuchnia Łazienka z małym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Kraków,małopolskie

650 000 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie, do którego po prostu chce się wracać Wyobraź sobie poranek z kawą na balkonie. Spokojne osiedle, dużo zieleni, a jednocześnie wszystko, czego potrzebujesz do życia - sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasna

Kraków,małopolskie

1 914 745 zł126 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski mieszkanie już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Andrychów

Andrychów,małopolskie

570 000 zł56 m² 10 124,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferuję do sprzedaży 3 -pokojowe mieszkanie w niskim bloku położone w centrum Andrychowa. Mieszkanie zlokalizowane parterze o powierzchni użytkowej 56,30 m2 składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Kraków

Kraków,małopolskie

399 000 zł24 m² 16 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 24,3 m , położoną na II piętrze w budynku na Osiedlu Słonecznym. Mieszkanie składa się z jednego pokoju z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

630 000 zł40 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wygodne , ustawne , 2 pokojowe mieszkanie przystosowane dla osoby niepełnosprawnej. Mieszkanie ciche oddalone od ruchu i szumu ulicy. - dwa pokoje duże , przestronne , niezależne. - łazienka po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Kraków

Kraków,małopolskie

520 000 zł17 m² 30 588,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie. Nieruchomość znajduje się w zabytkowej kamienicy, na pierwszym piętrze, w samym centrum Starego Miasta w Krakowie, zaledwie kilka kroków od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

649 000 zł53 m² 12 245,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny lub pewnej inwestycji kapitału? Prezentuje ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane w zielonej i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lea

Kraków,małopolskie

1 180 000 zł72 m² 16 275,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

NA sprzedaż słoneczne mieszkanie O wysokim potencjale aranżacyjnym. Modernistyczna kamienica przy ul. Lea W pobliżu ul. Urzędnicza I park krakowski, urokliwa stara krowodrza. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Pękowicka

Kraków,małopolskie

523 037 zł27 m² 19 075 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Brak podatku pcc oraz prowizji! Zapraszam do zakupu mieszkania w Krakowie w ramach przedsprzedaży w bardzo okazyjnej cenie! Zadzwoń! Lokal nr 2b012 ma powierzchnię 27,42 m 2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

885 980 zł71 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne trzypokojowe mieszkanie w Mistrzejowicach funkcjonalny układ i świetna lokalizacja Na sprzedaż oferujemy przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 71,45 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Królewska

Kraków,małopolskie

659 000 zł38 m² 17 342,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 500.00 zł; Budynek: blok z lat 60-tych, cegła po remoncie; Standard mieszkania: do remontu; Dodatkowo: balkon; W pobliżu: Akademia Górniczo Hutnicza; Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerwieńskiego

Kraków,małopolskie

585 000 zł55 m² 10 636,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 700.00 zł; Budynek: blok z lat 70-tych po remoncie; Standard mieszkania: do remontu; Dodatkowo: balkon; W pobliżu: Akademia Górniczo Hutnicza; Rozkład: dwustronny;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Kraków,małopolskie

530 000 zł35 m² 15 074 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 430.00 zł; Budynek: blok, z 2002 roku w dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: duży balkon, piwnica, monitoring, rolety antywłamaniowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

699 000 zł47 m² 14 967,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i widokiem na zieleń ul. Sołtysowska 10L, kraków Szukasz komfortowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

799 000 zł61 m² 13 098,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc, mieszkanie sprzedawane na zasadzie cesji. Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 60,68 m2 zlokalizowane na nowej inwestycji w dzielnicy Mistrzejowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

590 000 zł39 m² 15 277,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Jeśli marzysz o własnym, przytulnym mieszkaniu w spokojnej i zielonej części Kraków, ta oferta na osiedlu Bohaterów Września spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Kraków,małopolskie

789 000 zł53 m² 14 867,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje Z balkonem! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Czeczów, dzielnica Złocień. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Kraków,małopolskie

799 000 zł54 m² 14 771,70 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe mieszkanie idealne dla rodziny na Prądniku Czerwonym Do sprzedaży mieszkanie na ulicy Strzelców (przy ul. Powstańców) w dzielnicy Prądnik Czerwony. Mieszkanie znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sereno Fenn'a

Kraków,małopolskie

2 550 000 zł109 m² 23 494 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Apartament 4 pokojowy ponad 108 M2 W kamienicy Z windą składa się Z trzech pokoi I salonu Z aneksem kuchennym dwóch łazienek przedpokoju I balkonu. W mieszkaniu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

484 569 zł35 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Emmerson oferuje: mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem w budynku z windą na kameralnym osiedlu. Budynek dwusegmentowy z podziemną halą garażową. Lokalizacja: podgórze- bieżanów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sąsiedzka

Niepołomice,małopolskie

879 638 zł119 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

S&s Property prezentuje II etap inwestycji Przyjazna Park realizowanej przez Ars Development w Niepołomicach. Lokalizacja 20 min pieszo do Rynku i Niepołomickiej Strefy Przemysłowej 7 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

533 599 zł35 m² 15 137,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna ograniczona czasowo rabat - 1500zł/m2 gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

1 001 470 zł47 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy wyjątkową inwestycję nadbudowy kamienicy przy ul. Długiej w Krakowie, która stanowi prawdziwą perełkę na krakowskiej mapie nieruchomości. W ramach tego projektu powstało 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zakopane,małopolskie

930 000 zł62 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Chata pod Tatrami biuro w obrocie nieruchomościami Zakopane | 62 m | balkon | 15 min do centru m Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 62 m , położony na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

847 000 zł43 m² 19 697,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 2-pokojowe Z balkonem I klimatycznym widokiem ul. Rakowicka Kraków grzegórzki lokalizacja: na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Rakowickiej w Krakowie w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

1 950 000 zł133 m² 14 623 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

133 metrowe , 4pokojowe ,z widokiem na ogród, jasne , ciche do generalnego remontu. Trzy niezależne pokoje , jeden przechodni, dwa przedpokoje , łazienka, toaleta, piwnica. Ogrzewanie indywidualne gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł66 m² 16 591 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Grzegórzki , al. Pokoju , około 70 M2 z klimatyzacją. Dwa niezależne pokoje i trzeci z otwartą kuchnią, łazienka, toaleta przedpokój, balkon, piwnica Na podłogach w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lindego

Kraków,małopolskie

604 000 zł36 m² 16 579,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,43 m2 z balkonem i inwestycji gotowej do użytku Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Lindego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

449 000 zł30 m² 14 966,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie Z dużym potencjałem aranżacyjny oraz panoramicznym widokiem na miasto lokalizacja Krowodrza Górka to jedna z najbardziej pożądanych i doskonale skomunikowanych dzielnic.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij