dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 530 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 530 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słomiana

Kraków,małopolskie

610 000 zł40 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Podwawelskim. Mieszkanie o powierzchni 39,5m2 skłądające się z kuchni z oknem , łazienki z wc , 2 pokoi oraz przedpokoju z pawlaczem. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skałeczna

Kraków,małopolskie

927 000 zł42 m² 22 230,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta - nieruchomość na krakowskim kazimierzu najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. 29 Listopada

Nowy Sącz,małopolskie

269 000 zł57 m² 4 719,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję komfortowe i ustawne mieszkanie o powierzchni 57 m , położone w kameralnym, dwupiętrowym bloku z 2011 roku. Układ mieszkania: dwa przestronne pokoje, dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dobczyce,małopolskie

599 000 zł82 m² 7 304,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Emmerson prezentuje: nową inwestycję deweloperską o nowoczesnej bryle na widokowej działce w południowo-wschodniej części Dobczyc. Mieszkania zaplanowano w taki sposób, aby maksymalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

970 177 zł58 m² 16 727,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 57,73 m2 znajdujące się przy ulicy Walerego Sławka w Krakowie. * doskonała lokalizacja * nowoczesna inwestycja * 2 sypialnie + salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bieżanowska

Kraków,małopolskie

599 000 zł47 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w rejonie Starego Prokocimia Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze. Mieszkanie: - dwa duże pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Długa

Kraków,małopolskie

695 000 zł24 m² 28 958,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w stanie deweloperskim w samym sercu Starego Miasta w Krakowie, ul. Długa blisko plant okolica: okolica jest doskonale skomunikowana, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stefana Batorego

Kraków,małopolskie

2 999 000 zł460 m² 6 520 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:15

 

Rok budowy:1983

Stare miasto rejon ul. Batorego strych do adaptacji na cele mieszkalne. Wysokość kalenicy 6,02 m. Powierzchnia po obrysie podłogi 351m2, powierzchnia użytkowa- 306,60m2. Miejscowy plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

749 000 zł44 m² 17 210,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Podgórze, ul. Rydlówka Mieszkanie dostępne bez prowizji dla Klienta Kupującego rezerwacja Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 43m2 położone na 1 piętrze 3 piętrowego bloku z 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 739 475 zł77 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Projekt realizowany przy ulicy Kremerowskiej w Krakowie to wyjątkowe przedsięwzięcie, które harmonijnie łączy historyczny urok z nowoczesnymi rozwiązaniami. Usytuowana w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

1 047 400 zł48 m² 21 971,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Emmerson oferuje: ekskluzywne apartamenty, wyjątkowy design, rewelacyjne położenie inwestycji łączą w sobie naturę z najnowszymi rozwiązaniami architektonicznymi. Lokalizacja: położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

1 099 000 zł69 m² 15 942 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość Na sprzedaż jasne mieszkanie o łącznej powierzchni 69 m . Lokal składa się z dwóch wyodrębnionych mieszkań - kawalerki po generalnym remoncie oraz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

1 249 000 zł72 m² 17 393,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne, wykończone 3-pokojowe mieszkanie z garażem i komórką lokatorską! Prezentuję wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 71,81 m , zlokalizowane w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lindego

Kraków,małopolskie

525 000 zł29 m² 18 103,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28,94 m2 z balkonem, dostępne w 3 kwartale 2025 roku. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Lindego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Skałeczna

Kraków,małopolskie

543 000 zł27 m² 19 992,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Gertrudy

Kraków,małopolskie

698 560 zł22 m² 31 752,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży designerskiego mieszkania w samym sercu Krakowa, przy ul. św. Gertrudy. To unikalna propozycja dla inwestorów poszukujących wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lindego

Kraków,małopolskie

619 000 zł37 m² 16 802,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony z podatku pcc - oszczędność 2%. Mieszkanie gotowe do odebrania - stan deweloperski. DO mieszkania należy dokupić miejsce postojowe - 60 000 zł. Do sprzedania oferuję kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Białoruska

Kraków,małopolskie

480 000 zł34 m² 14 117,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1870

Oferta dostępna tylko U nas! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe, zlokalizowane w Podgórzu ( Wola Duchacka ) przy ul. Białoruskiej na 5 piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Skawina,małopolskie

766 785 zł93 m² 8 249,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzy-pkojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 82,45 m2 (całkowita 92,95m2) w nowoczesnej inwestycji o wysokim standardzie. Budynek znajduje się przy głównej arterii komunikacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Winnicka

Wieliczka,małopolskie

590 000 zł55 m² 10 727,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja obejmuje 2 etapy, składające się z budynków w zabudowie szeregowej, zaprojektowanych tak, aby zapewnić mieszkańcom maksymalny komfort życia. Dostępne są 3 typy mieszkań wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewska

Kraków,małopolskie

1 485 000 zł82 m² 18 022 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1942

Dobrze doświetlone. Jasne mieszkanie Z wyposażeniem W meble I sprzęt agd. Jest podwórko do parkowania samochodów dla mieszkańców Z identyfikatorami. 4 niezależne pokoje, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bobrzyńskiego

Kraków,małopolskie

691 605 zł43 m² 15 968,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! * gotowe do odbioru! Klucze na wyciągnięcie ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

720 000 zł30 m² 24 032 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stachiewicza

Kraków,małopolskie

1 250 000 zł95 m² 13 173,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 94,89 m , położonego przy ul. Piotra Stachiewicza, w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Stawowa

Kraków,małopolskie

1 395 990 zł103 m² 13 592,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie, które możesz kupić jako duże 3 pokoje z antresolą albo - jeśli potrzebujesz więcej sypialni/pokoi - spokojnie podciągnąć go do układu 5-pokojowego. - poziom 1: 67 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńsk

Kraków,małopolskie

299 000 zł37 m² 8 164,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość W dzielnicy stare miasto najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy ul. Smoleńsk-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Cedyńska

Kraków,małopolskie

939 000 zł64 m² 14 671,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4 - pokojowe mieszkanie lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ul. Cedyńskiej, dzielnica Mistrzejowice. Osiedle i cała okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

740 000 zł57 m² 12 982,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Parterowe mieszkanie z prywatnym ogrodem | Osiedle Magnolie | Zielonki tuż przy granicy Krakowa Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

869 011 zł61 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Brak Prowizji oraz pcc! Cena Promocyjna! szczegółowa informacja u doradcy zadzwoń! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie nr 1a008- pow. 60,77 m kw, znajdujące się na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Lindego

Kraków,małopolskie

454 000 zł26 m² 17 713,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony z podatku pcc - oszczędność 2%. Mieszkanie gotowe do odebrania - stan deweloperski. Miejsce postojowe płatne dodatkowo 60 000zł Do sprzedania oferuję kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lipska

Kraków,małopolskie

760 000 zł38 m² 19 910,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe wykończone mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38,17 m2 w budynku przy ul. Lipskiej (z 2025 roku) Rozkład pomieszczeń wg załączonego rzutu.; - salon z aneksem kuchennym (16,92 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

1 046 460 zł58 m² 17 999 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie z dwoma balkonami - 22m | Casa Feliz | Żabiniec | wysoki standard To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowego mieszkania. Nieruchomość w inwestycji Casa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dietla

Kraków,małopolskie

589 000 zł18 m² 32 722,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży kawalerka o powierzchni 18 m zlokalizowana w samym centrum Krakowa, przy ul. Dietla. Mieszkanie po generalnym remoncie, zaprojektowane z myślą o maksymalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Miodowa

Kraków,małopolskie

3 349 999 zł169 m² 19 822,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

Emmerson prezentuje 4 mieszkania na sprzedaż zlokalizowane w kamienicy w samym sercu Starego Kazimierza, przy ul. Miodowej. 3 mieszkania mieszczą się na wysokim parterze, 1 mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Rusznikarska - Deptak

Kraków,małopolskie

380 000 zł20 m² 19 221 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż kawalerka po generalnym remoncie | miejsce parkingowe | świetna lokalizacja | Na sprzedaż komfortowa kawalerka, w pełni wyposażona, gotowa do zamieszkania lub pod inwestycję. Idealna.