dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 530 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 530 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Kraków,małopolskie

940 000 zł68 m² 13 783 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

MB Estates prezentuje świeżo wyremontowane mieszkanie przy ul. Jerzmanowskiego przestronne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania od zaraz. To 68,20 m funkcjonalnej przestrzeni, gdzie każdy metr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przewóz

Kraków,małopolskie

609 000 zł31 m² 19 824,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

30,72 m | 4 piętro | ekspozycja zachodnia | kameralna inwestycja | Płaszów Zakup bezpośrednio od dewelopera : bez pcc bez prowizji Na sprzedaż jasne mieszkanie 30,72 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

820 000 zł59 m² 13 898,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

MB Estates ma przyjemność zaprezentować jasne i słoneczne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 59 m2 + poddasze użytkowe (ok. 30 m2) - pokój na poddaszu - nie wliczony do metrażu! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Cegielniana

Kraków,małopolskie

460 800 zł26 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż jasna, nowoczesna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 25,6 m , położona na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą (2019 r.) w Krakowie okolice ul. Cegielnianej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Sucha

Kraków,małopolskie

415 000 zł22 m² 18 863,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Stylowe studio z dużym balkonem | Kameralna kamienica | Łagiewniki | 22m Na sprzedaż komfortowo urządzone studio o powierzchni 22 m , wykończone w wysokim standardzie, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

1 090 900 zł65 m² 16 900,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Emmerson prezentuje: do sprzedania atrakcyjne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 na krakowskim Ruczaju. Mieszkanie: nieruchomość położona w niskim, kameralnym bloku, na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Kraków,małopolskie

850 000 zł62 m² 13 661,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji! Funkcjonalne 3-pokojowe + garderoba z oknem ponad 6 m2! Zyskaj dodatkowy pokój! zadzwoń po szczegóły! Zakończona inwestycji Glogera 32 Prądnik Biały / Idealne dla rodziny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Emaus

Kraków,małopolskie

2 173 827 zł89 m² 24 321,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, gotowe do odbioru, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 89,38 m , położone na kameralnym osiedlu w najbardziej pożądanej dzielnicy Krakowa - Woli Justowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

589 915 zł46 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Emmerson oferuje: mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem w budynku z windą na kameralnym osiedlu. Budynek dwusegmentowy z podziemną halą garażową. Lokalizacja: podgórze- bieżanów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

457 306 zł33 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Emmerson oferuje: mieszkanie 1 pokojowe z ogródkiem w budynku z windą na kameralnym osiedlu. Budynek dwusegmentowy z podziemną halą garażową. Lokalizacja: podgórze- bieżanów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Kijowska

Kraków,małopolskie

1 786 000 zł69 m² 25 993 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie gotowe do końca roku. Blisko ul. Czarnowiejskiej w wysokim standardzie, wraz z pełnym wyposażeniem, agd i klimatyzacją. Cztery pokoje, aneks kuchenny, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Węgierska

Kraków,małopolskie

440 000 zł25 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1881

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Węgierskiej, stare podgórze, rynek podgórski W pobliżu wisła Zdjęcia przedstawiają wizualizację! Mieszkanie o powierzchni ok 25m2 położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

579 810 zł28 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy wyjątkową inwestycję nadbudowy kamienicy przy ul. Długiej w Krakowie, która stanowi prawdziwą perełkę na krakowskiej mapie nieruchomości. W ramach tego projektu powstało 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opalowa

Kraków,małopolskie

730 122 zł59 m² 12 351,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

* wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! * Klucze na wyciągnięcie ręki - zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kapelanka

Kraków,małopolskie

789 000 zł57 m² 13 769,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie z panoramicznym widokiem na Kraków, położone na jednym z najbardziej zielonych i cenionych osiedli miasta - Osiedlu Podwawelskim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fałata

Kraków,małopolskie

1 708 000 zł61 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Salwator ul. Fałata w pobliżu skweru Kory Jackowskiej, blisko Błoń. Dwupokojowe o powierzchni 61m2, usytuowane na II piętrze, bez windy, w budynku trzy piętrowym. Dwa niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aleksandry

Kraków,małopolskie

810 000 zł59 m² 13 728,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 59m2 znajdujące się na ul. Aleksandry w dzielnicy Bieżanów - Prokocim. Lokalizacja: idealny punkt dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

553 192 zł36 m² 15 260,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe! Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

807 625 zł67 m² 12 099,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez podatku pcc ani prowizji Mieszkanie w stanie deweloperskim. Zapytaj o promocyjną cenę dla tego układu! Do sprzedaży oferuję mieszkania w I i II Etapie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

448 000 zł37 m² 12 108,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w os. Kazimierzowskim w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 37 m2. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

630 000 zł35 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie 34,5 m z dużym balkonem w nowym apartamentowcu! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na 3. piętrze nowoczesnego, czteropiętrowego apartamentowca z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Skawina,małopolskie

459 000 zł44 m² 10 431,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,93 m , położone w doskonałej lokalizacji w Skawinie przy ul. Słonecznej. Mieszkanie jest idealną bazą dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Kazimierzowskie

Kraków,małopolskie

449 000 zł36 m² 12 472,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe do własnej aranżacji 36m2 - Os. Kazimierzowskie, nowa Huta Opis nieruchomości: na sprzedaż własnościowe, jasne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w doskonałym punkcie Nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

675 000 zł31 m² 21 944,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

MB Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesne i świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 30,76 m2. Lokal zlokalizowany jest na pierwszym piętrze w pięciopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagodowa

Kraków,małopolskie

509 000 zł38 m² 13 562,50 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje, osobna kuchnia I balkon! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Jagodowej, dzielnica Borek Fałęcki. Okolica posiada doskonale rozwinietą infrastrukture handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

1 000 000 zł69 m² 14 493 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Borek fałęcki! mieszkanie z ogródkiem i garażem (21 m kw ). Usytuowane na piętrze w segmencie bliźniaka na cichym osiedlu domów jednorodzinnych, w pobliżu dużego terenu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Skawina,małopolskie

820 000 zł107 m² 7 663,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Emmerson prezentuje Nową Inwestycję Deweloperską: sprawdzony deweloper, kolejna inwestycja Proponujemy apartamenty: dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 107 m2, powierzchni całkowitej j 137 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lindego

Kraków,małopolskie

590 000 zł37 m² 15 946 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie, 37 m2 + balkon zlokalizowane przy ul. Lindego, bronowice w inwestycji gotowej do użytku. Brak pcc! Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Lindego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bułgarska

Kraków,małopolskie

503 415 zł37 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może planujesz bezpieczną lokatę kapitału w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa? Kluczowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Kraków,małopolskie

499 000 zł44 m² 11 341 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas - Bieżanów - Prokocim Ciche mieszkanie, mieszczące się w pobliżu ulicy Wielickiej. Niezależne 2 pokoje, łazienka, ustawna kuchnia ze swobodnym dojściem do stołu i okna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bonerowska

Kraków,małopolskie

1 150 000 zł64 m² 17 969 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stare miasto , 64 M2 ul. Bonerowska z wyposażeniem i klimatyzacją w wyremontowanej kamienicy. Pokój niezależny , pokój z aneksem kuchennym z zabudową kuchenną, dużą lodówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Kraków,małopolskie

550 000 zł34 m² 16 176,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Premium estates prezentuje przestronną jasną kawalerkę przy ul. Kuźnicy kołłątajowskiej/banacha na Górce Narodowej niedaleko al. 29 Listopada! Do wynajęcia od zaraz. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomczyńskiego

Kraków,małopolskie

999 000 zł70 m² 14 271,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Premium Estates oferuje wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,6 m z dużym tarasem i miejscami postojowymi położone w spokojnej części Prądnika Białego, górka Narodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Kraków,małopolskie

1 360 000 zł74 m² 18 478,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

MB Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie zaprojektowane z dbałością o każdy detal przestrzeń, w której komfort, estetyka i funkcjonalność tworzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meissnera

Kraków,małopolskie

679 000 zł43 m² 15 790,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Premium Estates prezentuje przytulne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią przy ul. Meissnera, czyżyny - Kraków. Zapraszam! lokalizacja: nieruchomość znajduje się na Prądniku Białym przy ul.