dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 534 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 534 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bonerowska

Kraków,małopolskie

1 650 000 zł115 m² 14 347,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1909

Polecamy! Mieszkanie -4 pokojowe ,115 m , 2 Piętro , ul. Bonerowska lokalizacja: mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy w okolicy ul. Westerplatte/zyblikiewicza w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

1 160 000 zł61 m² 18 957,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,19 m , zlokalizowane przy ul. Grzegórzeckiej w Krakowie. Oferta bezpośrednia. Lokal gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Skalska

Wolbrom,małopolskie

165 500 zł28 m² 5 946,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Rezerwacja rezerwacja rezerwacja Kawalerka 1-pokojowa - Osiedle Skalska, wolbrom Bardzo ciepłe, ustawne mieszkanie o powierzchni 27,83 m , położone na IV piętrze w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Śliwkowa

Kraków,małopolskie

860 000 zł52 m² 16 699 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Komfortowe mieszkanie 51,5 m | Kraków Czyżyny - ul. Śliwkowa, rondo Czyżyńskie Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,5 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Paulińska

Kraków,małopolskie

795 000 zł50 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie! idealne pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Paulińskiej, dzielnica Kazimierz. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infeastrukture handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urbańczyka

Chrzanów,małopolskie

349 000 zł48 m² 7 198,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Sprzedam mieszkanie 48,48 m - ul. Tadeusza Urbańczyka, chrzanów Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,48 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rondo Antoniego Matecznego

Kraków,małopolskie

838 769 zł45 m² 18 710 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnów,małopolskie

359 000 zł36 m² 9 889,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,3 m , położone na II piętrze kameralnego bloku przy ul. Ochronek, w samym centrum Tarnowa. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

1 950 000 zł133 m² 14 618,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Nieruchomość W samym centrum przy plantach! Oferuję Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 133,35 m2 na ul. Krowoderska, lokal usytuowany jest na trzecim piętrze w trzypiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Kraków,małopolskie

513 600 zł50 m² 10 272 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Syndyk masy upadłości Bartłomieja Lichoty, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Ignacego Daszyńskiego

Kraków,małopolskie

785 000 zł51 m² 15 380,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

|R| Property prezentuje dwupokojowe mieszkanie w Krakowie przy Alei Ignacego Daszyńskiego, w dzielnicy Grzegórzki. Wyjątkowa lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Kraków,małopolskie

1 768 209 zł92 m² 19 213,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie położone bezpośrednio przy Parku Lotników. Mieszkanie składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

789 999 zł55 m² 14 337,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na parterze w 3 piętrowym bloku z cegły z 2024r, przy ul. Domagały 39 na Złocieniu. Mieszkanie znajduje się w odległości 5 minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Sucha

Kraków,małopolskie

415 000 zł21 m² 19 501,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka W wysokim standardzie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Suchej, dzielnica Łagiewniki. Okolica posiada doskonale rozwinietą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widok

Kraków,małopolskie

670 000 zł45 m² 14 888,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe - os. Dąbie, ul. Widok Lokalizacja zielona i spokojna okolica bardzo dobra komunikacja miejska w pobliżu: przedszkola, żłobek, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Henryka

Chrzanów,małopolskie

165 000 zł30 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie na 2 pietrze w budynku przy Al.Henryka 35 w Chrzanowie .Garsoniera ma powierzchnie 22,88 m, do lokalu przynależy piwnnica o pow 7,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Zgody

Kraków,małopolskie

591 000 zł42 m² 14 071,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w historycznej części Nowej Huty w osiedlu Zgody. Mieszkanie: - salon z przejściem do sypialni, osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Osiedle Stalowe

Kraków,małopolskie

459 000 zł31 m² 14 806,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie typu studio (kawalerka), znajdujące się w doskonale skomunikowanej lokalizacji przy |ul. osiedle Stalowe 16|. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Na Groblach

Kraków,małopolskie

760 000 zł44 m² 17 435,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Ciche mieszkanie 2 pokojowe przy samym Zamku Królewskim Wawel. To mieszkanie daje prawdziwy komfort życia - ciszę, zieleń i pełną infrastrukturę pod ręką. Pierwsze jak i 6 ostatnich zdjęć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opalowa

Kraków,małopolskie

688 989 zł54 m² 12 651,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

* wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! * Klucze na wyciągnięcie ręki - zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasna

Kraków,małopolskie

1 115 773 zł75 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony standard deweloperski *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

665 280 zł40 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Emmerson prezentuje Mieszkanie o powierzchni 39,6m2 zlokalizowane przy ul. Tomickiego w Krakowie w bloku z 2019 roku. Lokal znajduje się na 2 piętrze i składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wieliczka,małopolskie

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 50 m | parter | ogródek ok. 100 m | Śledziejowice (wieliczka) IV etap inwestycji Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50 m z dużym ogródkiem ok. 100 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

460 000 zł29 m² 15 862,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja!biura nieruchomości zapraszam tylko z zainteresowanym klientem! Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka z balkonem o powierzchni 29 m2, położona na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wieliczka,małopolskie

410 000 zł39 m² 10 622 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

DO sprzedania: dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem na ul. Europejskiej/polnej. W Śledziejowicach. Mieszkanie, położone jest na parterze w budynku podstawowe informacje: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

779 000 zł43 m² 17 957,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż eleganckie, nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,38 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2023 roku w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Kraków,małopolskie

1 290 000 zł82 m² 15 731,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Dwupoziomowe, jasne 4 pokojowe mieszkanie 82 m + antresola | Prądnik Biały | 2 balkony | klimatyzacja Na sprzedaż przestronne, bardzo jasne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 82.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Kraków,małopolskie

659 000 zł28 m² 23 535,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferuję mieszkanie typu studio zlokalizowane w nowej inwestycji w dzielnicy Stare Podgórze. Dokładna lokalizacja: ul. Węgierska. Mieszkanie ma metraż 28 m2 plus dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Kraków,małopolskie

575 000 zł31 m² 18 548,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 30 m , położona w Krakowie, w dzielnicy Prądnik Biały, przy ulicy Kuźnicy Kołłątajowskiej. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Glogera

Kraków,małopolskie

858 312 zł68 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak Podatku pcc Brak prowizji dla Biura Cena Promocyjna! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny nowoczesny lokal mieszkalny o powierzchni 68,12 m2 ,mieszczący się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

600 000 zł45 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! mieszkanie 2-pokojowe nowa huta os. Strusia umeblowana kuchnia mieszkanie ładne, po remoncie 45m2 bez pralki III piętro (IV) cena sprzedaży : 600,000 zł Kontakt w sprawie oferty : telefon :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Kraków,małopolskie

900 000 zł67 m² 13 497,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 4-pokojowe | 66,68 m | ogród 40 m | kraków - prądnik biały (tonie) Przedmiotem oferty jest czteropokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 66,68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Centralna

Kraków,małopolskie

720 000 zł53 m² 13 523,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedstawiam Państwu na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Centralnej 38a w świetnie rozwijającej się dzielnicy Czyżyny w Krakowie. Nieruchomość idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

490 000 zł43 m² 11 316,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w samym sercu Myślenic, przy ul. Słowackiego. To propozycja dla osób, które cenią sobie wygodę życia w centrum miasta, a jednocześnie chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podtatrzańska

Nowy Targ,małopolskie

540 000 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne mieszkanie, 60m2. + balkon i piwnica. ul. Podtatrzańska. Lokalizacja: mieszkanie położone przy ulicy Podtatrzańskiej w Nowym Targu to idealna propozycja dla rodzin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

885 370 zł62 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Do sprzedaży nowe gotowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. 62,35m położone na III piętrze w 6-piętrowym budynku oddanym do użytkowania w 2025 r na Prądniku Czerwonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morcinka

Kraków,małopolskie

1 480 000 zł102 m² 14 465,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe 4-pokojowe mieszkanie z tarasem i 2 miejscami postojowymi - atal, ul. Gustawa Morcinka Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 102,31 m w nowo oddanej inwestycji atal (rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

558 158 zł42 m² 13 349,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41.81 m , położone na 4 piętrze. Lokal został zaprojektowany w sposób maksymalnie wykorzystujący przestrzeń, oferując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sasanek

Kraków,małopolskie

518 000 zł37 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

G-12 Nie płacisz pcc 2% od dewelopera - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 44,85 m2 + balkon 2,5 m2 w zielonej okolicy Nowej Huty. Miejsce w garażu podziemnym 29 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bukowno

Bukowno,małopolskie

289 000 zł59 m² 4 860 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż M3 w centrum Bukowna przy ul.Nowa. Mieszkanie usytuowane na III piętrze o powierzchni wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych 59,46m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

830 000 zł48 m² 17 291,70 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

S&s Property ma przyjemność zaprezentować przestronne, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 znajdujące się przy ulicy Aleja Pokoju 6 w dzielnicy Grzegórzki. Apartament.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij