dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 528 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 528 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

449 000 zł34 m² 13 205,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Petrażyckiego (podgórze, opatkowice). Nieruchomość jest w bardzo dobrym stanie, wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Kraków,małopolskie

785 000 zł59 m² 13 278,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Biuro Nieruchomości tec Real Estate prezentuje na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie położone w atrakcyjnej części Krakowa - na Osiedlu Oświecenia. Okolica oferuje pełną infrastrukturę:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

810 000 zł55 m² 14 816,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam słoneczne mieszkanie z balkonem (okna od strony zachodniej) o wielkości 54,67 m2 (trzy pokoje) znajdujące się na piętrze 1. Gotowe od ręki, z możliwością wykończenia pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bunscha

Kraków,małopolskie

910 000 zł65 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zdjęcia nie oddają pełnego uroku mieszkania, warto zobaczyć na żywo! tylko u nas! Jeśli szukasz rewelacyjnie nasłonecznionego, kompletnie umeblowanego i wyposażonego 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

546 933 zł38 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hamernia

Kraków,małopolskie

2 000 000 zł83 m² 24 096,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowy apartament o powierzchni 83m2 znajdujące się na ul. Hamernia na Woli Justowskiej. Lokalizacja: wola Justowska to idealna lokalizacja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

499 000 zł38 m² 13 131,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. Wielickiej (podgórze, kabel). Nieruchomość jest do wprowadzenia/odświeżenia. Obecny układ to dwa niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Adama Mickiewicza

Kraków,małopolskie

1 850 000 zł117 m² 15 812 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Stare Miasto - mieszkanie jakich już nie ma! Piękna przestrzeń, zachowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

626 000 zł39 m² 15 977,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością oferujemy jasne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie, położone na przyjaznym osiedlu Górka Narodowa przy alei 29 Listopada w Krakowie. Osiedle Górka Narodowa, al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

560 000 zł46 m² 12 160,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2-pokojowe, jasne mieszkanie | Kraków - os. Kalinowe | 46 m + duża piwnica Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 46,05 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nad Potokiem

Kraków,małopolskie

529 000 zł47 m² 11 279,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,9 m , położone przy ul. Nad Potokiem 6 w Krakowie, na 5. piętrze dziesięciopiętrowego, ocieplonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

925 888 zł68 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc mieszkania gotowe do odbioru mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dekerta

Kraków,małopolskie

926 206 zł58 m² 15 876 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 58.34m2 w świetnej lokalizacji Zabłocie/Kraków. Bez prowizji, bez podatku pcc, od dewelopera. Lokalizacja: zabłocie to jedno z najbardziej pożądanych miejsc na mapie Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

840 000 zł52 m² 16 061,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 52 m w doskonałej lokalizacji - ul. Na Błonie Na sprzedaż bardzo jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone w zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

1 089 900 zł63 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomczyńskiego

Kraków,małopolskie

709 000 zł49 m² 14 469 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,65 m w nowej inwestycji przy ul. Słomczyńskiego, w rejonie Górki Narodowej. Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

641 480 zł46 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji, bez zbędnych opłat - tak się kupuje na rynku pierwotnym. Oszczędź sobie kłopotu i zadzwoń skonsultować najlepsze rozwiązania dla ciebie. Oferta no bullshit, same konkrety: blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Białoprądnicka

Kraków,małopolskie

899 000 zł90 m² 9 988,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupoziomowego przy ul. Białoprądnickiej ( Krowodrza- prądnik Biały) Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

993 600 zł74 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowe 4-pokojowe mieszkanie | 73,6 m | ul. Federowicza, kraków Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,6 m , położone przy ul. Federowicza w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Telimeny

Kraków,małopolskie

690 000 zł52 m² 13 357,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, balkonem i piwnicą Bieżanów-Prokocim-52,33 m . Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 52,33 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kalinowe

Kraków,małopolskie

535 000 zł44 m² 12 084,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w rejonie os. Kalinowego (nowa Huta, bieńczyce). Nieruchomość jest do wprowadzenia się , ewentualnie odświeżenia/odnowienia. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Kraków,małopolskie

1 126 860 zł54 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Na sprzedaż 2-pok mieszkanie w nowej inwestycji w centrum miasta! inwestycja W ramach inwestycji powstaje luksusowy apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 219 000 zł65 m² 18 811,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem i osobnym pomieszczeniem gospodarczym w Krakowie Lokalizacja i otoczenie: nieruchomość położona jest na cichej, zielonej enklawie domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kątowa

Kraków,małopolskie

649 000 zł38 m² 17 078,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Z przyjemnością oferujemy mieszkanie, położone w centrum Krakowa, przy ul. Kątowa. To idealna propozycja dla osób szukających wygodnej lokalizacji z szybkim dostępem do Galerii Krakowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zyblikiewicza

Kraków,małopolskie

1 049 000 zł47 m² 22 319,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie mieszczące się w zabytkowej kamienicy przy ul. Mikołaja Zyblikiewicza w Krakowie (dzielnica Stare Miasto). Ogromnym atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Kraków,małopolskie

1 219 136 zł71 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie biura również inne metraże I układy W tej inwestycji mieszkanie idealne dla rodziny | 70,88 m | 2 sypialnie | balkon południowy Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krowoderskich Zuchów

Kraków,małopolskie

720 000 zł54 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 znajdujące się na ul. Krowoderskich Zuchów na Krowodrzej Górce. Lokalizacja: ul. Krowoderskich Zuchów to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

729 000 zł36 m² 20 250 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 36 m2 znajdujące się przy ulicy Walerego Sławka w Krakowie. * doskonała lokalizacja * nowoczesna inwestycja * sypialnia + salon Z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zapolskiej

Kraków,małopolskie

469 000 zł36 m² 13 013,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,04 m , położone przy ul. Gabrieli Zapolskiej 24a w Krakowie, na 2. piętrze trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

839 000 zł33 m² 25 424,20 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

English below Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu położonego przy ul. Rakowickiej, w inwestycji Apartamenty Novum w Krakowie. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belwederczyków

Kraków,małopolskie

790 000 zł44 m² 17 954,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Z przyjemnością oferujemy jasne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie, położone w dzielnicy Prądnik Biały, tuż przy drodze wyjazdowej w stronę Warszawy - zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lindego

Kraków,małopolskie

2 199 000 zł102 m² 21 493,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tec Real Estates prezentuje wyjątkowy apartament o powierzchni 102,31 m2 z Tarasem 19,61 m2 zlokalizowany w prestiżowej Inwestycji Lindego realizowanej przez noho Investment. Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

684 288 zł35 m² 19 440 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy w ofercie dwupokojowy apartament w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 35,2 m2, położony na parterze. Atutem są duże okna na całą ścianę, z widokiem na Giewont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stelmachów

Kraków,małopolskie

1 150 410 zł74 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic Biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Kupujący zwolniony jest z podatku pcc. Mieszkanie w Bronowicach to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosnowiecka

Kraków,małopolskie

1 086 395 zł70 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bez podtku pcc 0% Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z ogromnym ogrodem 195,90 m , zlokalizowane w nowoczesnym osiedlu przy ul. Sosnowieckiej (bronowice). Gotowe do odbioru -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morcinka

Kraków,małopolskie

1 480 000 zł102 m² 14 465,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe 4-pokojowe mieszkanie z tarasem i 2 miejscami postojowymi - atal, ul. Gustawa Morcinka Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 102,31 m w nowo oddanej inwestycji atal (rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bora-Komorowskiego

Tarnów,małopolskie

379 000 zł39 m² 9 619,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż gustownie urządzone mieszkanie w Tarnowie przy ulicy T. Bora Komorowskiego o powierzchni 39,40 m . Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Połoniny

Szczawnica,małopolskie

696 969 zł45 m² 15 467,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

TL Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę kupna wyjątkowego mieszkania położonego na I piętrze nowo oddanego do użytku, kameralnego apartamentowca z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

532 504 zł36 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podedworze

Kraków,małopolskie

925 888 zł68 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic Biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Kupujący zwolniony jest z podatku pcc. Podgórze Duchackie oferuje spokojne, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Trzebińska

Młoszowa,małopolskie

498 885 zł63 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Sprzedam słoneczne mieszkanie z balkonem (usytuowane od południowego zachodu) z pięknym widokiem o wielkości 63,15 m2 (cztery pokoje) znajdujące się na piętrze drugim. Gotowe od ręki,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij