dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 521 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 521 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Juliusza Słowackiego

Kraków,małopolskie

549 000 zł33 m² 16 636,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną, jasną kuchnią zlokalizowane w rejonie Starego Miasta (śródmieście, al. Słowackiego). Nieruchomość jest do wprowadzenia się,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

699 000 zł34 m² 20 865,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Biuro Home Estate Przewóz na przyjemność zaprezentować nowoczesną kawalerkę o powierzchni 33.5 m , zlokalizowaną w prestiżowej inwestycji Lokum Salsa, zlokalizowanej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Chrosna,małopolskie

649 000 zł71 m² 9 196,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Lokal 2-poziomowy z ogrodem - nr 01/21 - mieszkanie jak dom Lokalizacja: chrosna / gmina Liszki - tuż obok Krakowa i Balic Idealna lokalizacja dla osób ceniących spokój, zieleń i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Nowy Sącz,małopolskie

359 000 zł54 m² 6 690,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą ul. Paderewskiego, nowy Sącz Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,42 m , zlokalizowane na 4. piętrze w bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

799 428 zł43 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Przestronny , ustawny apartament w prestiżowej dzielnicy W centrum Krakowa - ul. Rydlówka Apartament 4a106.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Makowa

Kraków,małopolskie

2 015 232 zł162 m² 12 407,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Gotowy apartament 143,05 m z tarasem na dachu i garażem. Szukasz realnej alternatywy dla ciasnych mieszkań i trudnych dojazdów? Tu dostajesz przestrzeń, lokalizację blisko wszystkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Krakowska

Rząska,małopolskie

1 033 735 zł102 m² 10 134,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Dwupoziomowe mieszkanie, wysoki salon, klimatyczne użytkowe poddasze. 102,4 m pod Krakowem, najlepsze usytuowanie na osiedlu! Poranki zaczynają się tu wysoko. Wpada światło, kawa pachnie mocniej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konopnickiej

Kraków,małopolskie

720 000 zł29 m² 24 473,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 29,42 mkw. wraz z ogródkiem położone w zielonej okolicy na Dębnikach przy ul. Konopnickiej. Wystawa Południowo - Zachodnia. Okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

540 000 zł30 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Wybickiego (krowodrza Górka). Mieszkanie: - duży pokój, sypialnia, aneks kuchenny, łazienka, korytarz - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szlak

Kraków,małopolskie

295 000 zł18 m² 16 388,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż lokal / pełna własność - kraków stare miasto, ul. Szlak Na sprzedaż kompaktowy lokal typu kawalerka, położony na niskim parterze / przyziemie -1 w zadbanej kamienicy przy ul. Szlak -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

831 000 zł45 m² 18 446,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Stylowe mieszkanie w kamienicy na sprzedaż tuż przy Nowym Kleparzu i Krowoderskiej. -english below- na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

699 000 zł38 m² 18 394,70 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

na sprzedaż przytulne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 8. piętrze 11-piętrowego budynku z 2018 roku. Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym - 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lubelska

Kraków,małopolskie

1 165 000 zł51 m² 22 683 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

MB Estates ma przyjemność zaprezentować, wyjątkowy apartament przy ul. Lubelskiej 10 w Krakowie w nowoczesnej kamienicy (plombie) z 2018 roku, zrealizowanej przez renomowanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Skawina,małopolskie

333 000 zł36 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie do remontu posadowione na 2 piętrze blisko centrum Skawiny na ul. Kopernika Mieszkanie składa sie z dwóch pokoi ,jasnej kuchni ,łazienki , przedpokoju i dużego balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

667 592 zł46 m² 14 611,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji przy ul. Walerego Sławka w krakowskiej dzielnicy Podgórze Duchackie. Lokal znajduje się na parterze, posiada 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

699 000 zł60 m² 11 644,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie Z piwnicą W cenie! lokalizacja: nieruchomość położona na Os. Bohaterów Września (dzielnica Mistrzejowice). Okolica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fatimska

Kraków,małopolskie

770 000 zł59 m² 13 050,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po remoncie generalnym otoczone zielenią z łatwym dostępem do mpk Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na ul. Fatimskiej o powierzchni 59m2 składające się z: w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Urocze

Kraków,małopolskie

540 000 zł31 m² 17 419,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecamy mieszkanie dwupokojowe w rejonie Starej Huty w osiedlu Uroczym. Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, osobna sypialnia, łazienka z toaletą oraz korytarz - do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szuwarowa

Kraków,małopolskie

740 000 zł57 m² 12 982,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3-pokoje do wejścia z parkingiem! Park Zakrzówek! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju przy ul. Szuwarowej w sąsiedztwie Centrum Sportowego Cascada. Najdynamiczniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Malborska

Kraków,małopolskie

1 869 839 zł135 m² 13 850,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

5 pokoi z ogrodem 135,0 m + prywatny garaż w cenie Chcesz mieszkać po sąsiedzku z naturą, mieć własny trawnik pod oknami i szybki dojazd do centrum oraz A4? Pracujesz zdalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

599 000 zł41 m² 14 563,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z loggią, zlokalizowane na czwartym piętrze nowoczesnego siedmiopiętrowego budynku przy ul. Lasówka na krakowskim Płaszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

1 092 640 zł68 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Apartamenty Radzikowskiego apv, która łączy nowoczesność, funkcjonalność oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szlak

Kraków,małopolskie

1 197 105 zł53 m² 22 750 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe apartament położony w inwestycji Angel City przy ul Szlak, stare Miasto Apartament znajduję się na I piętrze w VI piętrowym nowoczesnym budynku Angel City.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belwederczyków

Kraków,małopolskie

790 000 zł44 m² 18 106,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania! lokalizacja: nieruchomość położona na ul. Belwederczyków, dzielnica Prądnik Biały, górka Narodowa. Lokalizacja ma doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

869 000 zł50 m² 17 509,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Twoje miejsce w Krakowie - nowoczesne, wygodne i z widokiem Wyobraź sobie poranek - kawa w dłoni, a przed Tobą panorama Starego Miasta, kopiec Kościuszki i zielone ogrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Skrzetuskiego

Kraków,małopolskie

495 000 zł25 m² 19 713,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25 m2 położone przy ul. Jana Skrzetuskiego w Krakowie Lokalizacja: nowo powstała inwestycja znajduję się przy ulicy Skrzetuskiego 11, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewska

Kraków,małopolskie

2 450 000 zł112 m² 21 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1941

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w najwyższym standardzie - ul. Królewska 58, kraków Prezentujemy niepowtarzalne, przestronne mieszkanie o wyjątkowym klimacie, zlokalizowane w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

699 000 zł54 m² 12 944,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Dębniki/ osiedle europejskie 2 pokojowe, pod inwestycję kb Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ruczaju os.Europejskie ul.Bobrzyńskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

689 000 zł35 m² 19 804,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż jasne, nowoczesne mieszkanie 34.76m2 WITA to nowoczesna, kameralna mikrodzielnica zlokalizowana w centrum Krakowa, w sąsiedztwie ul. Rakowickiej i Uniwersytetu Ekonomicznego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nad Potokiem

Kraków,małopolskie

725 000 zł60 m² 12 083,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego w dzielnicy Podgórze-Prokocim przy ul. Nad Potokiem. Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

945 980 zł68 m² 13 946,30 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji - Podgórze Duchackie zakup bez prowizji oraz pcc -zadzwoń I zobacz na żywo- nowe 3 pokoje - 5 piętro - łazienka- wc- dwa balkony -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Felicjanek

Kraków,małopolskie

799 000 zł32 m² 24 922 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkań Stare Miasto, ul. Felicjanek nadbudowa kamienicy Na sprzedaż oferujemy mieszkania na 3. (ostatnim) piętrze pięknie odnowionej kamienicy w sercu krakowskiego Starego Miasta, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

775 000 zł47 m² 16 489,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! bezpośrednio od dewelopera! super osiedle! rewelacyjna lokalizacja! szybki termin odbioru!możliwość zakupu miejsca postojowego! Przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Estońska

Kraków,małopolskie

750 000 zł48 m² 15 789,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowoczesne 2-pokojowe z balkonem ul. Estońska, kraków Na sprzedaż komfortowe, umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,5 m , położone na 2. piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Andrychów,małopolskie

570 000 zł56 m² 10 124,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferuję do sprzedaży 3 -pokojowe mieszkanie w niskim bloku położone w centrum Andrychowa. Mieszkanie zlokalizowane parterze o powierzchni użytkowej 56,30 m2 składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kolorowe

Kraków,małopolskie

627 000 zł63 m² 9 984,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Ustawne, jasne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w historycznej części Nowej Huty. Osiedle Kolorowe 4. Cisza, spokój i widok na zieleń z każdego okna. Mieszkanie Z bardzo fajną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pękowicka

Kraków,małopolskie

617 464 zł40 m² 15 608,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż: nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 39,56 m z balkonem - Kraków, ul. Pękowicka Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,56 m zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starego Dębu

Kraków,małopolskie

869 000 zł46 m² 18 944,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje W spokojnej lokalizacji! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Starego Dębu, dzielnica Bronowice Wielkie. Dzialnica ta charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lilli Wenedy

Kraków,małopolskie

429 000 zł38 m² 11 201 zł/m²

 

Piętro:11/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie prokocim - do odświeżenia Do sprzedaży mieszkanie na ul. Lilli Wenedy na Prokocimiu. Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze 10 piętrowego budynku (dawna suszarnia ( wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lubelska

Kraków,małopolskie

1 165 000 zł53 m² 21 981,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedaży apartament 51,36m2 w nowoczesnej kamienicy (plombie) z 2018 roku przy ul. Lubelskiej w odległości 1,5 km od Rynku Głównego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Duża Góra

Kraków,małopolskie

551 719 zł34 m² 16 015,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy Państwu mieszkanie w nowej inwestycji przy ul. Duża Góra w Krakowie. Przy zakupie Z naszym doradcą nie zapłacisz prowzji. Mieszkanie: powierzchnia użytkowa: 34,45 m Liczba.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij