dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 530 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 530 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamkowa

Kraków,małopolskie

999 000 zł61 m² 16 403,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Inwestycyjna perełka u stóp Wawelu! Szukasz mieszkania z ogromnym potencjałem w jednej z najlepszych lokalizacji w Krakowie? Ta oferta to strzał w dziesiątkę idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipska

Kraków,małopolskie

894 105 zł66 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania kraków-podgórze ok. ul. Lipska/saska please scroll down for english version. Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku małopolskim Dewelopera, to trzy budynki w atrakcyjnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

550 000 zł35 m² 15 585 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Ta oferta tylko u nas! alternatywa dla osób, które szukają mieszkania po remoncie urządzonego i funkcjonalnego, gotowego do zamieszkania w starej części Nowej Huty. Lokalizacja: os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

770 636 zł47 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Funkcjonalny układ! Mieszkanie 2- pokoje / balkon / miejsce postojowe w garażu podziemnym. Salon z aneksem kuchennym 24.23 m2 Pokój 13.77 m2 Łazienka 4.68 m2 Balkon 10.28 m2 Cena m2 komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Galicyjska

Kraków,małopolskie

750 000 zł43 m² 17 441,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zamieszkaj komfortowo na Czyżynach - idealne 2-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować przestrzenne mieszkanie o powierzchni 43 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

940 000 zł74 m² 12 711,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje dwupoziomowe mieszkanie 3 pokojowe o pow. 74 m2, w lokalizacji - Bronowice, ul. Balicka - okolice pętli tramwajowej Bronowice Małe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naściszowska

Nowy Sącz,małopolskie

480 000 zł60 m² 7 956,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w spokojnej dzielnicy miasta, w bardzo bliskim położeniu sklepów, szkoły, centrum handlowego trzy korony, basen nad Łubinką. Do centrum miasta jest około 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łagiewnicka

Kraków,małopolskie

769 000 zł52 m² 14 788,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 52 m z komórką lokatorską Łagiewnicka Kraków Opis: do sprzedaży oferuję mieszkanie o powierzchni 52 m położone przy ul. Łagiewnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Puszkarska

Kraków,małopolskie

670 493 zł39 m² 17 104,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! * Klucze na wyciągnięcie ręki - zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lelewela

Tarnów,małopolskie

310 000 zł47 m² 6 595,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Do sprzedaży mieszkanie o pow. 47m2, położone na II piętrze w bloku przy ul. Lelewela w Tarnowie. Składa się z 2 osobnych pokoi, jasnej kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

321 695 zł26 m² 12 566,20 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji! zakup bezpośrednio od Dewelopera! Do podanej ceny należy doliczyć podatek vat 23% Budynek usługowy z możliwością przekształcenia pod najem krótkoterminowy. Dostępność ivq 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grenadierów

Kraków,małopolskie

789 888 zł45 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2- pokoje / balkon / miejsce w garażu podziemnym Salon z aneksem kuchennym 19.92 m2 Pokój 14.39 m2 Łazienka 4.76 m2 Garderoba 2.69 m2 Balkon 1.78 m2 Cena m.p. w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

1 001 632 zł86 m² 11 684,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji brak 2%pcc kraków - mistrzejowic wysoki standard we speak english Zapraszam wszystkich zainteresowanych na prezentację w dogodnym dla Państwa terminie! Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bursztynowa

Kraków,małopolskie

989 000 zł80 m² 12 362,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie Z dwoma balkonami kraków, prądnik biały, ul. Bursztynowa lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Bursztynowej 1 w dzielnicy Prądnik Biały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

598 620 zł36 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania kraków-czyżyny ok. Galerii handlowej "M1" klimatyzacja W cenie mieszkania - oferta specjalna ważna do 31.12.2025r. please scroll down for english version. II etap inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rząska

Rząska,małopolskie

849 999 zł68 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie czteropokojowe o metrażu 68 m2 w kameralnej inwestycji zlokalizowanej w miejscowości Rząska. Inwestycja otrzymała pozwolenie na użytkowanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubomirskiego

Kraków,małopolskie

944 000 zł59 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

NA sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie Z osobną jasną kuchnią I balkonem W starym mieście Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 59 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

659 000 zł56 m² 11 797,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Biuro Home Estate Kraków Przewóz ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Mistrzejowice. Usytuowane jest na 3 piętrze w budynku z lat 90-tych. Lokal posiada 3 osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

852 125 zł68 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice zakończenie prac budowlancyh - czerwiec 2025r. Wysoki standard ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbrojarzy

Kraków,małopolskie

544 000 zł36 m² 15 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2 pokoje! gotowe do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Zbrojarzy, dzielnica Borek Fałęcki. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

768 685 zł55 m² 13 862,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie ma wielu przykładów tak udanych nowych inwestycji w Krakowie. Tu autorzy pomyśleli o wszystkim i chce się żyć! Zadzwoń i umów się na spacer. Bez prowizji, a pomieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Na Stoku

Kraków,małopolskie

770 000 zł57 m² 13 508,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje po generalnym remoncie! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Na Stoku, dzielnica Wzgórza Krzesławickie. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Grodkowice

Grodkowice,małopolskie

569 000 zł90 m² 6 322,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji od klienta kupującego i 2% podatku pcc Unikalna oferta sprzedaży funkcjonalnych, 5 pokojowych mieszkań w stanie deweloperskim z klimatyzacją, ogrzewaniem podłogowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

1 049 000 zł59 m² 17 680,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej lokalizacji, w jednej z najlepiej rozwiniętych dzielnic jaką jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

665 000 zł44 m² 15 113,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: jasne mieszkanie typu open-space 44 m , ul. Rusznikarska - idealne dla singla, pary lub pod inwestycję Lokalizacja: rusznikarska, kraków (krowodrza Górka) Powierzchnia: 44 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jordanów

Jordanów,małopolskie

399 000 zł48 m² 8 347,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Z przyjemnością informujemy, że dla mieszkania w Jordanowie została podpisana umowa przedwstępna. Dziękujemy za ogromne zainteresowanie ofertą i wszystkie wiadomości! Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wielopole

Kraków,małopolskie

2 550 000 zł103 m² 24 692,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkową ofertę - apartament o powierzchni 103 m , położony zaledwie 500 metrów od Rynku Głównego. Kamienica z 1938 roku przy ul. Wielopole to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Kraków,małopolskie

587 187 zł37 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak Podatku pcc Brak prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 36,93 m2 ,mieszczący się na trzecim piętrze czterokondygnacyjnego nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marczyńskiego

Kraków,małopolskie

699 000 zł55 m² 12 771,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania do wejścia, w pełni wyposażonego, zlokalizowanego w Krakowie przy ul. Marczyńskiego. Najważniejsze atuty: w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Popielówkę

Zielonki,małopolskie

759 000 zł55 m² 13 906,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Nieruchomość W położona na zamtniętym kameralnym osiedlu W zielonkach .! ### OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE ### Prezentujemy Państwu ofertę wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Szkolne

Kraków,małopolskie

695 000 zł64 m² 10 859,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Kraków - Nowa Huta - os. Szkolne - 63,94 m Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji - komfortowa, dobrze skomunikowana i zielona okolica. Mieszkanie to klasyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Tysiąclecia

Kraków,małopolskie

650 000 zł49 m² 13 265,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Zamienię mieszkanie 49 m 3 pokoje z balkonem, kuchnia, lazienka, piwnica oraz piekna panorama widokowa na mniejsze w centrum Krakowa. Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 49.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipska

Kraków,małopolskie

547 202 zł31 m² 17 911,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! * gotowe do odbioru! Klucze na wyciągnięcie ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kraków,małopolskie

590 000 zł41 m² 14 390,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

Wyobraź sobie centrum miasta, rejon Nowego Kleparza, z dobrą komunikacją w każdym kierunku, samo zaś mieszkanie z ogromnym pokojem i ogromną kuchnią z balkonem. Coś jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

556 800 zł35 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera Kraków - Mistrzejowice system płatności 20/80 Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 9-piętrowy budynek, a w nim mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

595 000 zł44 m² 13 461,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Emmerson prezentuje mieszkanie o powierzchni 44,2 m2 położone na 1 piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Młyńskiej (olsza/kraków- śródmieście). Mieszkanie składa się z: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Tarnów,małopolskie

239 000 zł32 m² 7 353,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 32,50 m 2 położonego w Tarnowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wilcza

Kraków,małopolskie

1 060 000 zł80 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje z prywatnym ogrodem >120 m | 80,0 m | Bronowice | gotowe | 0% prowizji | bez pcc Szukasz mieszkania, które możesz obejrzeć od ręki? Oto propozycja, która łączy wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

220 000 zł15 m² 14 976,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż kawalerka w dzielnicy Wola Duchacka przy ul. Walerego Sławka. Idealna pod inwestycję najmu długoterminowego lub klienta indywidualnego na przykład dla dziecka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

299 000 zł42 m² 7 119,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż: mieszkanie w systemie tbs 42 m , 2 pokoje, balkon, 1. piętro Mieszkanie o powierzchni 42 m , usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku wybudowanego w 2001.