dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 532 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 532 ogłoszenia

749 000 zł113 m² 6 628,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Tylko U nas! Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 113m2 z ogródkiem w Wieliczce! Lokalizacja: mieszkanie mieści się w spokojnej i cichej części Wieliczki, więc dostają Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

505 600 zł32 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

1 pokojowe Z balkonem! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Bochenka, dzielnica Podgórze Duchackie. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie osiedle westerplatte - dąbrowa tarnowska! Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 47,66m + 4m piwnica , zlokalizowane na osiedlu Westerplatte w Dąbrowie Tarnowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 086 085 zł70,07 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę apartamentu na sprzedaż o powierzchni 70,01 m2 przy ul.Sosnowickiej w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 294 zł42,66 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

NR 7 - komfort I widok: ustawne 2 pokoje na 2. Piętrze Budynek posiada już odbiór do użytkowania. NR 7 - | Piętro: 2 | Balkon: 6,58 m | To dwupokojowe mieszkanie łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł43,75 m² 18 034,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem - gotowe do zamieszkania lub jako inwestycja Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni niespełna 44 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

967 680 zł41,09 m² 23 550,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Stylowe mieszkanie z dużym balkonem. Prezentuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o pow. 41,09 m2 położone na 1 piętrze kameralnego budynku bez windy w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 407 zł27,21 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł50,14 m² 10 949,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę nowego mieszkania w urokliwych Koszycach Wielkich, tuż pod Tarnowem. To niepowtarzalna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

395 000 zł52,29 m² 7 554,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Szukasz miejsca, które daje równowagę z jednej strony cisza, zieleń i kameralna atmosfera, z drugiej szybki dostęp do wszystkiego, co potrzebne? To zobacz dwupokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł26,63 m² 20 090,12 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 26,63 m 2 z rewelacyjnym widokiem, położona na 9 piętrze! Nieruchomość zlokalizowana jest na Woli Duchackiej (podgórze Duchackie) - cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

871 200 zł33 m² 26 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Stylowy apartament z loggią i miejscem postojowym, młyny Mogilska english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje w pełni wyposażony apartament.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł40,22 m² 14 893,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe pokojowe mieszanie położone w dzielnicy Kazimierz zaledwie kilka minut spacerem od płyty Rynku Głównego Mieszkanie o powierzchni ok 35,45 m2 położone jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 072 968 zł68,78 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

1 960 000 zł87,20 m² 22 477,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

WYJĄTKOWA OFERTA - APARTAMENT PRZY PLANTACH DIETLOWSKICH NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 440 zł36,45 m² 15 210,97 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkania / lokale w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 55 m2 w budowanej inwestycji przy ul. Słomczyńskiego w rejonie Górki Narodowej Mieszkanie posiada 2 pokoje i składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł47,60 m² 7 121,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Oferujemy na sprzedaż jasne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,6 m , z ekspozycją okien na południe, zachód oraz północ. Lokal jest czysty, zadbany i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł46,55 m² 16 949,52 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Komfortowe i ustawne 2 pokoje | Balkon | Garaż | Zieleń wokół [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us cena promocyjna ograniczona czasowona sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

573 920 zł67,50 m² 8 502,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Świetne mieszkanie pod inwestycję blisko Energylandia oraz zabytki Oświęcimia. Rozkład mieszkania: przestronny salon z aneksem kuchennym 31,4 m 2 ustawne sypialnie: 9,9m i 12,9m Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

976 756 zł61,82 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez podatku pcc ani prowizji. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Zapytaj o promocyjną cenę dla tego układu! Do sprzedaży oferuję mieszkania w inwestycji w pożądanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł45,97 m² 17 293,89 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż o powierzchni 45,97 m , znajdującego się w świetnej dzielnicy Krakowa, pełnej historii, klimatycznych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne częściowo umeblowane / kuchnia, szafy w zabudowie / mieszkanie o powierzchni 69,89 m , zlokalizowane w cieszącej się bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł37,70 m² 21 883,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przytulnie i ustawne mieszkanie 2 pokojowe, zlokalizowane w centrum miasta. W 2025 r. przeszło generalny remont wraz ze wszystkimi instalacjami. Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł74,80 m² 12 018,72 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie w Krakowie dzielnica Prądnik Czerwony, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 75 m znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł76,37 m² 20 034,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! do odświeżenia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Ujejskiego, dzielnica Zwierzyniec. Dzielnica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł34 m² 14 676,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Kraków Ruczaj ul. Obozowa 34 m2 Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 34 m2 położone na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku. W skład nieruchomości wchodzą: duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł93 m² 5 161,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Divo nieruchomości oferuje do sprzedaży: na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w kamienicy przy ul. Krakowskiej, tuż przy chrzanowskim rynku. Nieruchomość o powierzchni 93.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 235 zł63,08 m² 13 875 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł44,30 m² 12 302,48 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie - oś. Kalinowe, nowa huta, kraków Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Kraków. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł77,50 m² 7 096,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie czteropokojowe na osiedlu 1000-lecia w Myślenicach Opis nieruchomości: lokalizacja: osiedle 1000-lecia, myślenice Metraż: 77,5 m Piętro: 4/4 (ostatnie) Ekspozycja: zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

754 488 zł46,43 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z możliwością aranżacji 3 pokoi Bronowice, ul. Na Polach Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 58,8 m , położone przy ul. Na Polach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 572 800 zł102,05 m² 15 412,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament dwupoziomowy z ogrodem ok. 300 m | 4 pokoje | Wola Justowska Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni ok. 102 m , z prywatnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

743 609 zł51,55 m² 14 425 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł38 m² 23 421,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Dwupokojowe mieszkanie w odrestaurowanej, przedwojennej, kameralnej willi z przynależnym miejscem postojowym [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem i miejsce postojowym - idealne dla rodziny o pow. 72,52 m | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina Przedsprzedaż ruszyła! Na.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł44,15 m² 17 870,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Kraków - ul. Lucjana Siemieńskiego Powierzchnia użytkowa: 44,15 m / całkowita: 62,7 m Liczba pokoi: 2 Wysoki standard wykończenia | Klimatyzacja Ogrzewanie: gazowe Prezentuje Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł60,34 m² 15 826,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam bardzo ciekawą ofertę sprzedaży mieszkania a zasadzie namiastki małego domku zlokalizowanego w Wadowicach. Lokal usytuowany jest w budynku dwu lokalowym częściowo na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 589 zł37,49 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Idealne mieszkanie pod inwestycję / dla studenta Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Mieszkanie w Bronowicach to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł56 m² 17 589,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Jeśli szukasz: 1) Mieszkania do 60m2 z oddzielną sypialnią oraz otwartą strefą dzienną, przestronnym układem. 2) Chcesz mieszkać w zaciszu, ale w centrum. Najlepiej jeszcze dobrze.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij