dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 521 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 521 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stoczniowców

Kraków,małopolskie

585 342 zł31 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Okazja! Ostatnia kawalerka w tak dobrej cenie, w atrakcyjnej, poszukiwanej lokalizacji! Nowa inwestycja! Mieszkanie bezpośrednio od Dewelopera! 0 prowizji! 0 pcc! Mieszkania 1 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Rynek

Kęty,małopolskie

850 000 zł138 m² 6 159,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie własnościowe bezczynszowe na 1 piętrze w starej kamienicy na Rynku w Kętach. Przestronne 2 pokojowe, dodatkowa część bardzo wysokiego strychu, część piwnicy, garaż od podwórza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łobzowska

Kraków,małopolskie

1 099 000 zł96 m² 11 447,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Emmerson prezentuje 3 pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w kamienicy z 1920 roku przy ul. Łobzowskiej. Mieszkanie o powierzchni 95 m2 składa się z: -trzech niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Lubelska

Kraków,małopolskie

1 990 000 zł60 m² 33 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie w wysokim syandardzie - loft w układzie otwartym z antresolą. Dół 37,7m2 : - mały aneks kuchenny - mała łazienka z prysznicem - duży salon z jadalnią - balkonik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

749 000 zł79 m² 9 494,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Emmerson prezentuje: nowoczesną inwestycję deweloperską w otoczeniu przyrody. " figaro garden" to kameralne osiedle mieszkań i domów w zabudowie bliźniaczej w rejonie Branic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Stwosza

Kraków,małopolskie

699 990 zł35 m² 20 137,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 34,76m zlokalizowane przy ul. Wita Stwosza w Krakowie. Dzięki położeniu blisko Ronda Mogilskiego można w kilka minut dostać się komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Petöfiego

Kraków,małopolskie

656 586 zł55 m² 11 999 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Jeśli szukasz zadbanego, umeblowanego, 3-pokojego mieszkania z dużymi balkonami i osobną jasną kuchnią do zamieszkania od zaraz, albo do odświeżenia i urządzenia we własnym stylu, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Duża Góra

Kraków,małopolskie

522 596 zł34 m² 15 590,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji Brak podatku pcc Nowa inwestycja - Przedsprzedaż Mieszkanie nr 139 znajdujące się na 5 pietrze budynku wielokondygnacyjnego z windą o powierzchowni 33,52 m kw! - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościelna

Brzeszcze,małopolskie

549 000 zł53 m² 10 313,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowa cena, mieszkanie wolne od zaraz! nie pobieramy prowizji od kupującego! Nowoczesne mieszkanie w nowym budownictwie na sprzedaż - Brzeszcze, ul. Kościelna super lokalizacja - blisko do oświęcimia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

2 114 000 zł106 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szukasz nietuzinkowej nieruchomości, która została wykończona w najwyższym standardzie, a nie chcesz przepłacać za przereklamowane i przeludnione "lokalizacje premium"? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zborowskiego

Zakopane,małopolskie

640 000 zł34 m² 18 823,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Słoneczne jednopokojowe mieszkanie z balkonem, widokiem na Giewont, 200m. od Krupówek, w pobliżu miejsca parkingowe (od piątku wieczór do poniedziałku rano bezpłatne parkowanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Kraków,małopolskie

1 470 000 zł65 m² 22 504,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu Apartament w Młynach Mogilska luksus i wygoda na wyciągnięcie ręki. Opis mieszkania Wyjątkowa oferta 3 pokojowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

849 000 zł50 m² 16 980 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

English below Na sprzedaż mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji na Dąbiu, jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części dzielnicy Grzegórzki. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiślna

Kraków,małopolskie

1 049 000 zł45 m² 23 467,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

Na sprzedaż 2 - pokojowe z osobną jasną kuchnią, o powierzchni 44,7 m2 znajdujące się w samym centrum Krakowa, przy ul. Starowiślnej. - powierzchnia: 44,7 m - przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Centralna

Kraków,małopolskie

811 000 zł66 m² 12 287,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

22.3 Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, Idealne dla rodziny z dziećmi. Położone w krakowskich Czyżynach, blisko al. Pokoju - bardzo dobrze skomunikowane z centrum. Bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukowa

Kraków,małopolskie

548 856 zł42 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0 % prowizji, 0 % pcc. . . Zobacz i sprawdź! Czy to mieszkanie spełnia Twoje Oczekiwania ? Czy tak ma wyglądać Twoje mieszkanie ? Czy właśnie - takiego szukasz mieszkania ? Jeśli tak, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Kraków,małopolskie

759 000 zł46 m² 16 329,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gotowego do odbioru mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Piaszczystej w dzielnicy krowodrza/prądnik Biały w Krakowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Tarnowiec,małopolskie

699 000 zł74 m² 9 445,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 74 m 2 , w standardzie wykończone pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zabłocie

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł41 m² 26 829,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż klimatyzopwane 2 pokojowe mieszkanie 41M2 przy ul. Zabłocie, riverside, kraków Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 41 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 103 305 zł72 m² 15 400,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie 4 pokojowe z tarasem i 2 balkonami - ostatnie piętro! - Kraków, piaski Nowe - bez prowizji i pcc Szukasz mieszkania, które łączy komfort wnętrza z przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

501 103 zł34 m² 14 799,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w inwestycji Centralna Vita w Krakowie. Jest to część I etapu osiedla realizowanego przez dewelopera Develia, którego zakończenie planowane jest na I kwartał 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

625 000 zł38 m² 16 369,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Мы также говорим на русском! vibehome ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 38,18 m2 w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Portowa

Kraków,małopolskie

566 460 zł31 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Okazja! Jednopokojowe mieszkanie, pod inwestycję, w dobrej cenie, w atrakcyjnej, poszukiwanej lokalizacji! Nowa inwestycja, dostępna w 2026 r ! Mieszkanie bezpośrednio od Dewelopera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

542 876 zł36 m² 15 202,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zabłocie

Kraków,małopolskie

1 249 000 zł64 m² 19 494 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego apartamentu zlokalizowanego przy ul. Zabłocie w Krakowie. Rok budowy: 2018 r. Powierzchnia użytkowa: 64,07 m2 Piętro 1/7,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

556 765 zł37 m² 14 999,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bociana

Kraków,małopolskie

619 923 zł40 m² 15 478,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

699 000 zł38 m² 18 414,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

MB Estates prezentuje wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie 37,96 m z 2 balkonami | ul. Tadeusza Seweryna 3, kraków Kozłówek Na sprzedaż funkcjonalne i stylowe mieszkanie, zaprojektowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Centralna

Kraków,małopolskie

728 717 zł56 m² 13 104,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

* wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * ostatnie - 3 pokoje - w tej cenie! * Posiadam w sprzedaży całą inwestycje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

1 149 000 zł63 m² 18 238,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie Osiedle Oficerskie w okolicy ul Rakowickiej. Przestronne mieszkanie o powierzchni 63m2 położone jest na pierwszym piętrze i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Boruty-Spiechowicza

Zakopane,małopolskie

660 000 zł38 m² 17 152 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo przestronny apartament 38m2. Wspaniały widok na tatry! doskonała lokalizacja ( na wzgórzu Antałówka) - wszędzie blisko, a równocześnie miejsce spokojne - czyste powietrze, wspaniałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Wieliczka,małopolskie

485 000 zł49 m² 9 875,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego sprzedaż bezpośrednio od dewelopera 0% pcc do sprzedania: trzypokojowe mieszkanie na ul. Europejskiej/polnej. W Śledziejowicach. Mieszkanie, położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Składowa

Kraków,małopolskie

595 000 zł33 m² 18 013,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. - uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Emmerson prezentuje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

1 072 530 zł63 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ustawnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 63,09 m2 położonego w prestiżowej dzielnicy jaką jest Krakowskie Zabłocie. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrzyńskiego

Kraków,małopolskie

761 262 zł54 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta promocyjna! Ostatnie mieszkanie w tej cenie, w tej inwestycji! Dostępne już w grudniu 2025! Przestronne, 53,61 m2, 3 pokoje w atrakcyjnej cenie! Brak prowizji Brak pcc Atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cienista

Kraków,małopolskie

629 000 zł51 m² 12 394,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Okazja! tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie znajdujące się przy ul. Cienistej/fatimskiej (dzielnica Bieńczyce) wśród mieszanej zabudowy bloków oraz domków jednorodzinnych. - we speak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barbary

Kraków,małopolskie

541 665 zł34 m² 16 159,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dla kupującego = 0 % prowizji , 0 % podatku pcc ,doskonała lokalizacja i komunikacja! * Posiadam w sprzedaży całą inwestycje, wszystkie piętra i metraże * ostatnie w tej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

604 401 zł27 m² 22 799 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Lokalizacja ul. Mazowiecka, krowodrza Prestiżowa, świetnie skomunikowana część centrum miasta. Atuty Przemyślany rozkład: optymalne układy 2 i 3 pokojowe, zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lea

Kraków,małopolskie

1 350 000 zł80 m² 16 875 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Oferta na wyłączność! Biuro nieruchomości Tec Real Estate prezentuje ofertę pięknego dużego mieszkania o powierzchni 80m2, zlokalizowanego w kameralnym budynku na terenie zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

929 800 zł93 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 92,98 m , zlokalizowane na 1. piętrze w inwestycji nowej inwestycji. Do lokalu przynależy balkon o powierzchni 9,08 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrzyńskiego

Kraków,małopolskie

957 741 zł73 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! uwaga! Korzystny system płatności! Zapytaj o szczegóły Ostatnie mieszkanie w tej cenie, w tej inwestycji!.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij