dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 532 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 532 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Portowa

Kraków,małopolskie

584 173 zł29 m² 19 856,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować nowopowstającą inwestycję na Zabłociu Inwestycja: nowa inwestycja przy ulicy portowej to kameralne i nowoczesne osiedle składające się z dwóch eleganckich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

794 385 zł52 m² 15 386,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w centralnej części Krakowa, lokalizacja nieopodal Zakrzówka i Starego Podgórza. Miejsce postojowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

617 814 zł27 m² 22 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż w inwestycji nieopodal nowo powstałej Trasy Wolbromskiej w rejonie Doliny Prądnik. Mieszkanie: powierzchnia: kawalerka - 26,92.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

1 403 247 zł126 m² 11 132,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy lu-6 zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji w jednej z najbardziej rozwijających się dzielnic Krakowa - Ruczaju. Powierzchnia: 126,05 m Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

743 019 zł51 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Lokalizacja ul. Piaszczysta / Pękowicka, prądnik Biały, kraków - 4 km od ścisłego centrum 10 min spacerem do tramwaju (linie 18, 50, 69, 75), szybki dojazd na Dworzec Gł. i Stary Kleparz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

960 298 zł63 m² 15 173 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Kraków, piaski Nowe - bez prowizji i pcc! Szukasz przestronnego mieszkania, w którym Twoja rodzina poczuje się komfortowo, a każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Na Stoku

Kraków,małopolskie

770 000 zł57 m² 13 508,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na parterze w spokojnej i zielonej części Krakowa Os. Na Stoku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

632 000 zł36 m² 17 802,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

nr 34-6 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji! Mieszkanie 2-pokojowe 35,5 m2 plus ogródek 27 m2 - Kraków Prądnik Biały Świetna komunikacja - kilka minut do tramwaju / autobusu i 25-30 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Stoku

Kraków,małopolskie

640 000 zł45 m² 14 222,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,22 m , usytuowane na 2. piętrze w zadbanym budynku na Os. Na Stoku. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

950 953 zł72 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na sprzedaż - Prądnik Biały, kraków Oferuję do sprzedaży mieszkanie w wyjątkowej inwestycji na Prądniku Białym. To, co wyróżnia tę lokalizację, to prywatny park o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Starowiślna

Kraków,małopolskie

1 290 000 zł84 m² 15 357,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Tak dokładnie w tym miejscu. W samym środku Krakowa. Jeśli szukasz mieszkania, w którym możesz po prostu żyć, a nie tracić czas na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Myślenice,małopolskie

598 541 zł58 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kameralna inwestycja z szybkim dojazdem do Krakowa - idealne dla rodziny lub pod wynajem! Marzysz o spokojnym życiu blisko natury, ale z łatwym dostępem do miasta? To mieszkanie w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja gen. Jana Skrzyneckiego

Kraków,małopolskie

590 000 zł40 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Inwestycyjna Kawalerka - ul. Skrzyneckiego lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (10-20 minut). 500 metrów do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

887 000 zł53 m² 16 660,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje z ogrodem / gotowe do odbioru / bez prowizji / bez pcc / parter / miejsce postojowe obowiązkowe Szukasz mieszkania, które daje Ci więcej przestrzeni na świeżym powietrzu? Sprawdź ten lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Karaszewicza-Tokarzewskiego

Kraków,małopolskie

1 279 000 zł128 m² 10 021,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. Kupujący nie płaci podatku pcc 6 pokojowy segment w zabudowie bliźniaczej z dużym ogródkiem o powierzchni 298m2! 3 poziomowy lokal wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

630 000 zł48 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje na mistrzejowicach! lokalizacja: nieruchomość położona na Os. Bohaterów Września (dzielnica Mistrzejowice). Okolica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

996 340 zł64 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję Państwu do kupienia mieszkanie 3 pokojowe w nowoczesnej inwestycji wyróżniającej się niezwykłą architekturą i designerskim wykończeniem elewacji oraz części wspólnych. Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śliwiaka

Kraków,małopolskie

740 941 zł66 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Najlepsza cena za m2! Okazja, ostatnie mieszkanie w tej cenie! Piękne, przestronne mieszkanie, w dobrej cenie, w atrakcyjnej lokalizacji! Nowa inwestycja! Mieszkanie bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

739 000 zł50 m² 14 777 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

nr 15/13 Bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży duże 3 pokojowe mieszkanie 50 m2 w kameralnej zabudowie, inteligentne budynki i mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piltza

Kraków,małopolskie

1 047 000 zł57 m² 18 240,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zależy Ci na czasie i nie masz ochoty poświęcić kolejnych miesięcy swojego życia na wykończenie mieszkania, zapraszamy na spotkanie w gotowym do zamieszkania apartamencie. Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

715 260 zł46 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży nowe 2-pokojowe mieszkanie o pow.45,85m2 położone na IV piętrze w 8-piętrowym budynku, który zostanie oddany w IV kwartale 2025 r w Mistrzejowicach. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Kraków,małopolskie

555 000 zł33 m² 16 818,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Bieżanów, 2 pokoje, balkon, 2 pokoje 2016r. Nowe budownictwo, blok na terenie zamkniętym Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 33m2 zlokalizowane przy ul. Rydygiera - Rżąka. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konopnickiej

Kraków,małopolskie

1 253 904 zł72 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci prowizji, brak pcc! Twoje Miejsce w Zielonym Sercu Krakowa Mieszkanie 72,48 m w pobliżu Parku. Wyobraź sobie poranek w miejscu, gdzie zieleń parków spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

699 781 zł50 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Idealne dla pary lub inwestora - bez podatku pcc! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, 2-pokojowego mieszkania z rynku pierwotnego, położonego na Osiedlu Piastów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Zbrojarzy

Kraków,małopolskie

360 000 zł100 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Strych do adaptacji zlokalizowany w kamienicy przy ul. Zbrojarzy. Powierzchnia po podłodze ok 100m2. Była koncepcja na zrobienie dwóch mieszkań 2 poziomowych o pow. 54m2 i 85m2 metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dytmara

Kraków,małopolskie

820 000 zł48 m² 17 190,80 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Komfortowe 2- pokojowe mieszkanie zlokalizowane W bronowicach W inwestycji salwator tower N20 Nieruchomości przedstawia ofertę 2 - pokojowego mieszkania o powierzchni 47,70 m2 z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kraków

Kraków,małopolskie

2 188 900 zł125 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bez pcc! Bez Prowizji! Na sprzedaż mieszkanie z 4 pokojami w pobliżu Parku Decjusza. Co wyróżnia inwestycję Nova Wiosenna? elegancka, minimalistyczna forma budynków, niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnów,małopolskie

339 000 zł51 m² 6 660,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie zlokalizowane blisko centrum Tarnowa, na ulicy Brodzińskiego. To wyjątkowa oferta zarówno osób poszukujących komfortowego mieszkania w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Długa

Wieliczka,małopolskie

407 000 zł39 m² 10 549,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego sprzedaż bezpośrednio od dewelopera 0% pcc do sprzedania: dwupokojowe mieszkanie na ul. Europejskiej/polnej. W Śledziejowicach. Mieszkanie, położone jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodkiewicza

Kraków,małopolskie

658 000 zł36 m² 18 176,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1904

1 pokojowe! pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Chodkiewicza, dzielnica Grzegórzki. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Iwanowice Dworskie

Iwanowice Dworskie,małopolskie

748 680 zł101 m² 7 434,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: zalesie - tylko 20 min od centrum Krakowa 1 piętro | 4 pokoje | 100,70 m + balkon Rynek pierwotny | Oddanie: II kwartał 2025 | Bez pcc! Opis nieruchomości: na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Solna

Kraków,małopolskie

599 000 zł29 m² 20 612,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Podgórze- 1 pokojowe mieszkanie mieszkanie idealne pod inwestycje jak również do zamieszkania. N20 Nieruchomości oferuje 1- pokojowe mieszkanie przy ul. Solnej o pow. 29,06m2, usytuowane na 1-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

645 000 zł37 m² 17 527,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

MB estates ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 37 m , położonego na trzecim piętrze czteropiętrowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łagiewnicka

Kraków,małopolskie

747 825 zł44 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0 % prowizji, 0 % pcc. . . Zobacz i sprawdź! Czy takiego stylu mieszkania szukasz ? Czy tak ma wyglądać Twoje mieszkanie ? Czy takiego szukasz mieszkania ? Jeśli tak, to zadzwoń. * mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

1 095 000 zł71 m² 15 379,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w sercu Krakowa Kazimierz / Stare Miasto. ul. Augustyna Kordeckiego Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji na cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Snycerska

Kraków,małopolskie

267 240 zł40 m² 6 598,52 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Syndyk masy upadłości zaprasza do udziału w konkursie ofert, którego przedmiotem jest prawo własności lokalu mieszkalnego nr 1, stanowiącego odrębną nieruchomość, o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysłowa

Kraków,małopolskie

1 281 000 zł59 m² 21 837,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam mieszkanie na sprzedaż w Garden Residence - ul. Przemysłowa 4, kraków Parametry nieruchomości: powierzchnia użytkowa: 58,66 m Dodatkowo: komórka lokatorska 4,34 m Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

640 000 zł45 m² 14 222,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone na ostatnim, 10. piętrze bloku przy ul. Jabłonkowskiej 17 w Krakowie (bronowice). Idealne dla rodziny z dzieckiem, pary, singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

1 868 209 zł92 m² 20 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatnie dwa gotowe do odbioru wolne apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

596 947 zł38 m² 15 631 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej i kameralnej inwestycji w północnej części Krakowa, lokalizacja Prądnik Biały. Bezpośrednio od dewelopera! bez prowizji! brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

602 226 zł31 m² 19 648,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Oferta inwestycyjna! Do sprzedaży nowe mieszkanie 1-pokojowe o pow. 30,65m położona na I piętrze w 5-piętrowym budynku, który zostanie oddany pod koniec 2025 r. na Zabłociu.

Szczegóły ogłoszenia