dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 527 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 527 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 690 000 zł58,03 m² 29 122,87 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Klimatyczne mieszkanie przy ul. Rękawka 32 w Starym Podgórzu, idealne dla osób szukających komfortu, ciszy, ale jednocześnie pragnących bliskości atrakcji oferowanych przez centrum miasta. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 195 102 zł56,49 m² 21 156 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowy apartament inwestycyjny z aneksem kuchennym, łazienką i ogrodem. Lokal znajduje się w inwestycji Tatrzański Resort w Białce Tatrzańskiej. Sprzedaż bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

694 321 zł27,27 m² 25 461 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

1-pokojowy apartament inwestycyjny z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem. Lokal znajduje się w inwestycji Tatrzański Resort w Białce Tatrzańskiej. Sprzedaż bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 126 373 zł49,50 m² 22 755 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowy apartament inwestycyjny z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem. Lokal znajduje się w inwestycji Tatrzański Resort w Białce Tatrzańskiej. Sprzedaż bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zielonki ul. Na Popielówkę 4-pokojowe, 3-poziomowe mieszkanie z dwoma miejscami postojowymi Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna 3-poziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 93,88.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3 pokoje | 57 m | Wola Duchacka | ul. Klonowica | m. postojowe opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł37,80 m² 15 846,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania wykończonego o powierzchni 37,80 m2 w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 034 zł39,57 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 39,57.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

711 072 zł49,38 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, dwoma sypialniami, łazienką i loggią. Lokal znajduje się w inwestycji ul. Powstańców / os.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

562 051 zł34,91 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, sypialnią, łazienką i loggią. Lokal znajduje się w inwestycji ul. Powstańców / os. Piastów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

722 400 zł51,60 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł77,18 m² 11 596,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Tylko Nest Brokers Estate Agency Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 77,18 m , położone przy ul. Czeczów w Krakowie. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 105 zł87,27 m² 11 104,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Jako wyłączne biuro sprzedaży mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z nową kameralną inwestycją, która powstaje w zielonych Swoszowicach, przy ul. Krzyżańskiego. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

915 384 zł70,96 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 70,9.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł46,13 m² 14 090,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kraków Górka Narodowa ul. Słomczyńskiego dwupokojowe mieszkanie z garderobą, loggią i miejscem postojowym Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna dwupokojowe mieszkanie z garderobą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Sprzedam 3 - pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i łazienką przy ulicy kluczborskiej, jest również komórka lokatorska w piwnicy. Dokładny metraż to 48,5400 m2 ok. 3 minuty od.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł66,40 m² 14 156,63 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przestrzenne 3 pokojowe mieszkanie, 66 m z balkonem, ul. Górników, apartamenty Wielicka, prokocim lokalizacja Ulica Górników znajduje się niedaleko ul. Wielickiej, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

676 169 zł63,49 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 63,49 m2 z tarasem i balkonem. Na piętrze zaprojektowano pokój oraz łazienkę. Na poddaszu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

732 613 zł68,15 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 68,15 m2 z tarasem i balkonem. Na piętrze zaprojektowano pokój oraz łazienkę. Na poddaszu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

887 625 zł78,90 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 78,90 m2 z własnym ogródkiem. Na parterze zaprojektowano pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł29,10 m² 10 274,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kraków Prądnik Biały okolice ul. Dożynkowej dwupoziomowe, dwupokojowe mieszkanie Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna udział ze wskazaniem w trzykondygnacyjnym budynku z około 1980.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł93,40 m² 17 880,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę apartamentu na sprzedaż o powierzchni 93,4 m2 przy ul. Sosnowieckiej w dzielnicy Bronowice Wielkie w Krakowie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Kraków Górka Narodowa ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, loggią i komórką lokatorską Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł117,20 m² 12 542,66 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zielonki ul. Na Popielówkę 4-pokojowe mieszkanie z dwoma naziemnymi miejscami postojowymi Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna mieszkanie o powierzchni użytkowej 117,20 m . Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł89,54 m² 18 974,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1897

Mam przyjemność zaprezentować przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 89,54 m , zlokalizowane przy ul. Węgierskiej w sercu krakowskiego Starego Podgórza, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł36,94 m² 15 403,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie z pięknym widokiem oraz piwnicą na sprzedaż w świetnej lokalizacji - os. Na Lotnisku 6, w bezpośrednim sąsiedztwie dh Wanda.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł54,01 m² 14 423,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Kraków Prądnik Biały ul. Z. Glogera trzypokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna mieszkanie o powierzchni 54,01m , znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł67,10 m² 12 965,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Kraków Górka Narodowa ul. Macieja Słomczyńskiego trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz miejscem postojowym Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł49 m² 13 448,98 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kraków Górka Narodowa Stefana Banacha trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem, miejscem postojowym podziemnym i naziemnym oraz komórką lokatorską Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł69,20 m² 10 765,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Zielonki ul. Wiarusa czteropokojowe mieszkanie z komórką lokatorską oraz tarasem Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna mieszkanie o powierzchni 69,2m , znajdujące się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

4-pokojowy apartament o powierzchni 110 m, zlokalizowany w dzielnicy Krowodrza w centrum Krakowa. Mieszkanie położone na 4. piętrze kameralnej kamienicy z windą. Dwupoziomowy układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 264 000 zł51,77 m² 24 415,68 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,77 m, zlokalizowane na 4. piętrze nowoczesnego budynku z windą w prestiżowej inwestycji Fabryczna City przy ul. Fabrycznej w Krakowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł78,50 m² 12 356,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

[oferta na wyłączność] Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży dwupoziomowego mieszkania o powierzchni użytkowej 78,5 m (ok. 91 m po podłodze),.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł48,35 m² 18 386,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 48,35 m , położone w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł58,90 m² 22 920,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

MB Estates z przyjemnością prezentuje państwu nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie | noho Mogilska | Grzegórzki | Loggia 16 m Opis Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie klasy premium,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 500 zł30,42 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opis mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowy Apartament w Młynach Mogilska luksus i wygoda na wyciągnięcie ręki opis mieszkania - Wyjątkowa oferta wykończonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł64,77 m² 20 055,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowy, wykończony w wysokim standardzie apartament z 51 m tarasem | Bez pcc | 64,77 m | 3 pokoje | Garaż | Kraków północ Na sprzedaż nowy, idealnie wykończony apartament.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł40,75 m² 17 914,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie przy agh | gotowe do zamieszkania | idealne pod inwestycję i dla siebie Na sprzedaż wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł34,50 m² 15 942,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Kompaktowe, w pełni wyremontowane i umeblowane mieszkanie dwupokojowe na 2. piętrze z ekspozycją południową słońce przez większość dnia, ciepło i jasno niezależnie od pory.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł29 m² 19 827,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kompaktowa kawalerka z aneksem kuchennym na 2. piętrze czteropiętrowego budynku przy Alei Pokoju. Niski czynsz administracyjny (370 zł/mc), 29 m2 , solidna rama H z 1980 r. lokal gotowy pod.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł30,38 m² 24 028,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Apartament przy ulicy Józefa Sarego 12 to jedna z tych ofert, które łączą prestiżową lokalizację z realnym, sprawdzonym dochodem. Mieszkanie aktualnie funkcjonuje jako najem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł39,35 m² 16 747,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie dla tych, którzy wiedzą, czego szukają autentyczna kamienica w Starej Krowodrzy, parkiet w jodełkę, zielony dziedziniec i niezależne ogrzewanie gazowe. Przestrzeń czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł33,24 m² 16 215,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Bez czekania. Bez remontu. Przyjeżdżasz z walizką i po prostu zaczynasz mieszkać. Ul. Radzikowskiego, bronowice. Trzecie piętro apartamentowca z windą. 33 m przemyślane od.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł32 m² 12 968,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

MB Estates ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 32 m2 mieszące się w Krakowie przy Al. 29 Listopada. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł44 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

MB Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne i słoneczne mieszkanie z tarasem i ogródkiem o powierzchni 43,96 m2. Lokal zlokalizowany jest na parterze w pięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł59 m² 14 389,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

MB Estates ma przyjemność zaprezentować jasne i słoneczne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 59 m2 + poddasze użytkowe (ok. 30 m2) - pokój na poddaszu - nie wliczony do metrażu Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł49 m² 16 938,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

NA sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie W świetnej lokalizacji krakowa ul.CHODKIEWICZA. Mieszkanie ma powierzchnię 49m2, znajduję się na III piętrze w IV piętrowej piękne wyremontowanejj.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij