dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 402 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 402 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Długa

Kraków,małopolskie

1 113 762 zł43 m² 26 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta W niezwykle bogatej pod względem historycznym I architektonicznym okolicy najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

810 000 zł81 m² 9 954,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Emmerson poleca: nową inwestycje deweloperską II etap - wiile miejskie - zlokalizowaną w dzielnicy Krakowa , Swoszowicach w otoczeniu przyrody. Nowoczesna architektura budynków o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wygoda

Wieliczka,małopolskie

705 024 zł65 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w południowej części Krakowa z dużą ilością terenów zielonych! Zamieszkaj w miejscu spokojnym i z szybkim dojazdem do Centrum! Tylko 7 min do zjazdu na obwodnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dożynkowa

Kraków,małopolskie

811 440 zł64 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe osiedle w Krakowie przy ulicy Dożynkowej już w sprzedaży! Oferujemy kompleks 12 funkcjonalnych i nowocześnie zaprojektowanych mieszkań w stanie deweloperskim. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Osiedle Złotej Jesieni

Kraków,małopolskie

699 000 zł48 m² 14 562,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane w nowoczesnym kompleksie Piasta Tower w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miłkowskiego

Kraków,małopolskie

957 000 zł58 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2-pokojowy apartament o pow. 58m2 przy ul. Miłkowskiego (dz. Ruczaj). Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze 10 piętrowego bloku z roku 2017. W klatce 2 windy, ochrona, recepcja. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Aleja gen. Władysława Andersa

Kraków,małopolskie

1 250 000 zł94 m² 13 228 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opis: więcej informacji: alex telefon: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz wygodnego mieszkania, 4 pokojowego, w stanie deweloperskim, to ta alternatywa jest dla Ciebie :). Podstawowe informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

981 815 zł55 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Starym Podgórzu IV kwartał 2025 Jasne 3 pokoje z balkonem * pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Smętna

Kraków,małopolskie

790 776 zł42 m² 18 650,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy wyjątkowa oferta - nieruchomość W dzielnicy bronowice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

615 000 zł46 m² 13 516,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszknie z osobnąkuchnią, wc i łazienką na Prądniku Czerwonym. Mieszkanie składa się z : - dużego pokoju - komfortowej sypialni - małego pokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Kraków,małopolskie

2 588 670 zł123 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie z widokiem na Wisłę! Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży ekskluzywnego mieszkania w centrum miasta, zlokalizowanego tuż przy Bulwarach Wiślanych, w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

722 623 zł40 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

We spek English. Do not hesitate to contact us! ___ uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Podgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lubostroń

Kraków,małopolskie

799 000 zł55 m² 14 527 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Więcej informacji *510 *297* 341 Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Ruczaju! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

784 000 zł55 m² 14 254,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem i przepięknym widokiem na klasztor Tyniecki o powierzchni 55m2, znajdujące się w fajnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

695 000 zł39 m² 17 784 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowy apartament na 6 piętrze, z pięknym widokiem na panoramę Krakowa, nieopodal Centrum Handlowego bonarka. Mieszkanie ma powierzchnię 39,08m2 i składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przybyszewskiego

Kraków,małopolskie

1 544 804 zł82 m² 18 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera - ostatnie gotowe apartamenty od 56 m do 101 m . Zakup bez podatku pcc oraz bez prowizji Kameralna, monitorowana inwestycja Oddana do użytkowania - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

880 000 zł67 m² 13 056,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zakupu 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 67,4m , położonego przy ulicy Chmieleniec na osiedlu Ruczaj. To jedno z bardziej pożądanych miejsc na mapie Krakowa. Zalety mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

705 000 zł38 m² 18 311,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie ze słonecznym ogródkiem oraz , o powierzchni 38,5m2 - tylko 3 przystanki tramwajowe od Galerii Krakowskiej w nowej pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Kraków,małopolskie

555 000 zł37 m² 14 959,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Kraków / Krowodrza / ul. Reja / pokój / osobna kuchnia / gotowe do wejścia Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w pożądanej lokalizacji Krakowa. Mieszkanie 37,1 m2 Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Teatralne

Kraków,małopolskie

509 000 zł46 m² 11 065,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Nieruchomości oferują do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone w Nowej Hucie os. Teatralne Mieszkanie o powierzchni 46m mieści się na 3 piętrze 4 piętrowego bloku z lat 50-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

989 900 zł46 m² 21 665,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż Gotowe do wejścia* mieszkanie przy ulicy Pana Tadeusza w Krakowie. Brak podatku pcc Mieszkanie: *aktualnie jest w trakcie wykańczania (do końca I połowy stycznia, zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliwiaka

Kraków,małopolskie

568 383 zł46 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja zlokalizowana w rejonie ulic Śliwiaka i Pólłanki w dzielnicy Podgórze powstaje w miejscu, w którym niebawem stworzy nową, zieloną i nowoczesną część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plastusia

Kraków,małopolskie

799 000 zł164 m² 4 871,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1985

Oferujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu przestronnego mieszkania o powierzchni użytkowej 164 m , położonego w dwulokalowym domu wolnostojącym w Krakowie przy ulicy Plastusia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fredry

Kraków,małopolskie

679 000 zł37 m² 18 351,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wykończone 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w rozwijającej się okolicy o powierzchni 37 m2. Inwestycja znajduje się w dynamicznie rozwijającej się lokalizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

870 000 zł67 m² 12 965,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 2 piętrze 3 piętrowego bloku z 2011 roku. - balkon - bardzo dobrze skomunikowane (tramwaj, autobus) - rozkładowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smoleńsk

Kraków,małopolskie

745 000 zł93 m² 7 992,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy nieruchomość 3 - pokoje W inwestycji W centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pułaskiego

Krynica-Zdrój,małopolskie

428 355 zł30 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy Państwa do prezentacji 1-pokojowego apartamentu, usytuowanego na parterze inwestycji zrealizowanej przy ul. Pułaskiego w Krynicy Zdrój. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

561 200 zł46 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc przedsprzedaż mieszkań W atrakcyjnej cenie mieszkania gotowe W czerwcu 2027 *preferowany kontakt telefoniczny*.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Koszykarska

Kraków,małopolskie

1 290 000 zł84 m² 15 357,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 84 m z tarasem i widokiem na park Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne i przestronne mieszkanie o powierzchni 84 m , znajdujące się na parterze budynku z 2015 roku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Kraków

Kraków,małopolskie

429 000 zł26 m² 16 823,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

/english below/ Na sprzedaż studio w ścisłym centrum Krakowa - mieszkanie na trzecim piętrze (ostatnim) po generalnym remoncie w 2020 roku. Mieszkanie sprawdzi się bardzo dobrze przy wynajmie :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

570 000 zł44 m² 12 875,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Rezerwacja Słoneczne mieszkanie o powierzchni 44m2, usytuowane na V piętrze w X-piętrowym budynku z cegły z 1966 roku, znajdującym się na osiedlu Albertyńskim (bieńczyce, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smętna

Kraków,małopolskie

659 556 zł35 m² 19 067,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

965 607 zł61 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Królowej Jadwigi

Kraków,małopolskie

1 326 410 zł58 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Gotowe mieszkania na woli justowskiej - okolice Błoń *kameralna inwestycja* Królowej Jadwigi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stadionowa

Kraków,małopolskie

1 049 000 zł56 m² 18 665,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, ul. Stadionowa, nowa Huta. Na powierzchnię 56,2 m2 składają się: salon z aneksem kuchennym oraz balkonem Z balkonu wyjście na taras na dachu 60m2 Sypialnia 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brązownicza

Kraków,małopolskie

1 544 804 zł82 m² 18 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy przestronny apartament w wyjątkowej inwestycji z naciskiem na wysoki standard i zagospodarowanie części wspólnych bez prowizji i podatku pcc -mnóstwo zieleni -kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romanowicza

Kraków,małopolskie

1 800 000 zł75 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nest Brokers ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż w prestiżowej inwestycji przy ulicy Romanowicza na Zabłociu. Mieszkanie Nieruchomość wykończone w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rokitniańczyków

Nowy Sącz,małopolskie

389 000 zł60 m² 6 498,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Sprzedaż / mieszkanie / nowy sącz, ul.ROKITNIAŃCZYKÓW / 2 POKOJE / GOTOWE DO WPROWADZENIA OD ZARAZ Na sprzedaż jasne, ustawne mieszkanie przy ul. Rokitniańczyków w Nowym Sączu. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Kraków,małopolskie

590 000 zł49 m² 12 139,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

-rezerwacja- na sprzedaż rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Wileńskiej obok al. 29 Listopada. Lokalizacja: rejon Prądnika czerwonego/olszy to jeden z najatrakcyjniejszych punktów na mapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

841 600 zł55 m² 15 301,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezprowizyjnie, bez pcc, bez ukrytych kosztów z dodatkowymi rabatami tylko dla naszych klientów M16 gotowe iiq25 Mam przyjemność zaprezentować do zakupu 3-4pok mieszkanie z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

813 834 zł43 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż posiadamy mieszkanie w nowej inwestycji firmy atal Al. Pokoju IV. Inwestycja zlokalizowana w jednej z najbardziej rozwiniętych części Krakowa, z doskonałym połączeniem.

Kupię

Mieszkanie