dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 402 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 402 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Smętna

Kraków,małopolskie

730 620 zł41 m² 17 811,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy wyjątkowa oferta - nieruchomość W dzielnicy bronowice 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

770 064 zł63 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 30 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Nowy

Kraków,małopolskie

1 200 000 zł48 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1801

Nieruchomość Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 na ul. Nowa / pl. Nowy Lokal usytuowany jest na 2-pietrze kameralnej kamienicy z 1801 roku. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bronowicka

Kraków,małopolskie

675 000 zł44 m² 15 340,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio od właściciela Dokładna lokalizacja - Bronowicka 77 Na sprzedaż bardzo układne mieszkanie o powierzchni 43,89 m2. Znajdujące się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

719 000 zł43 m² 16 791,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego w malowniczej dzielnicy Krakowa, przy ulicy Banacha. To wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Studencka

Kraków,małopolskie

1 790 000 zł106 m² 16 934,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1946

Emmerson prezentuje: mieszkanie o powierzchni 105,7 m2 zlokalizowane na 3 piętrze kamienicy na ulicy Studenckiej. Podzielone na dwa niezależne mieszkania przylegające do siebie i połączone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

789 000 zł42 m² 18 736,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,11 m , położone w spokojnej okolicy na osiedlu Górka Narodowa w Krakowie. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Adama Mickiewicza

Kraków,małopolskie

748 000 zł34 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę studia na sprzedaż przy al. Mickiewicza w dzielnicy Stare Miasto, w kamienicy odnowionej w 2014 roku. Mieszkanie znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gliniana

Kraków,małopolskie

1 225 000 zł100 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie zlokalizowane w okolicach ulicy Glinianej w spokojnej i cichej części Krakowa, ale też dynamicznie rozwijającej się - Płaszowie (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Friedleina

Kraków,małopolskie

299 000 zł19 m² 15 972,20 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Ogrzewanie mpec! Do sprzedaży przytulna kawalerka w pełni wyposażona spokojnej okolicy w pobliżu Nowego Kleparza w Krakowie. Idealna dla studenta a także jako zakup inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Portowa

Kraków,małopolskie

591 636 zł32 m² 18 782,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kraków, zabłocie kameralna inwestycja-dostępna 2026r. bez prowizji/bez pcc/bez ukrytych kosztów specjalne dodatkowe Rabaty dla naszych klientów oraz tylko u nas możliwa negocjacja ceny! lok.5.14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

740 000 zł50 m² 14 811,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się przy ul. Jerzmanowskiego w Krakowie. Ulica Jerzmanowskiego znajduje się w Krakowie, w dzielnicy Bieżanów-Prokocim, w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 173 975 zł71 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kameralna inwestycja kraków - prądnik czerwony Ok. Parku Zaczarowanej Dorożki 0% prowizji Najnowsza inwestycja deweloperska to kameralny budynek usytuowany w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

666 900 zł51 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Wyjątkowa oferta mieszkania na 5 piętrze W podgórzu duchackim najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

1 005 632 zł66 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od dewelopera brak prowizji brak pcc W promocji wiele mieszkań O różnych układach - koniecznie zadzwoń Mieszkanie trzypokojowe o pow. 66.16 m2 znajdujące się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

674 600 zł41 m² 16 298,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w eleganckiej inwestycji! bez pcc! bez prowizji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania w nowoczesnym kompleksie budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

995 851 zł63 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aleksandry

Kraków,małopolskie

550 000 zł36 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka na prokocimiu! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul.Aleksandry, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Dzielnica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

499 000 zł40 m² 12 515,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Polecamy! 2-pokojowe mieszkanie 39,87 m2 na os.Krakowiaków zlokalizowane W STAREJ CZĘŚCI NOWEJ HUTY!. Nieruchomość położna na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku bez windy. Na powierzchnię 39m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Tysiąclecia

Kraków,małopolskie

740 000 zł55 m² 13 430,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie, położone na osiedlu Tysiąclecia, na 9-piętrze 10-piętrowego bloku z lat 80. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lipska

Kraków,małopolskie

1 046 925 zł78 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania kraków-podgórze ok. ul. Lipska/saska please scroll down for english version. Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku małopolskim Dewelopera, to trzy budynki w atrakcyjnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Mników

Mników,małopolskie

540 000 zł75 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*** 0% Prowizji! Brak podatku pcc! *** *** Zakończenie inwestycji w II kwartale 2026 r *** Na sprzedaż nowe, dwu-poziomowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 (+15 m2 poddasza) położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Kraków,małopolskie

1 842 588 zł102 m² 18 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży przestronne 4-pokojowe mieszkanie w ekskluzywnej inwestycji U Przybyszewskiego. To idealna propozycja dla rodzin ceniących komfort, przestrzeń i doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bukowa

Kraków,małopolskie

651 996 zł57 m² 11 400,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. Ostatnie mieszkania o ogródkiem w tej inwestycji 3 pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem- 58,19m2 Mieszkanie składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

555 000 zł36 m² 15 563,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kraków - podgórze ul. Lasówka | ok. UL. Myśliwskiej bezpośrednie sąsiedztwo parku! Pragniemy zaprezentować Państwu urokliwą inwestycję deweloperską składającą się z pięciu 7-piętrowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawrzyńca

Kraków,małopolskie

657 000 zł35 m² 18 868,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. św. Wawrzyńca, w sercu klimatycznego Kazimierza w Krakowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwartowa

Kraków,małopolskie

870 000 zł59 m² 14 745,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy! - do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 59 m2 na ul. Kwartowej (śródmieście, prądnik Czerwony). Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w zadbanego budynku 4 piętrowego z 1980 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

750 000 zł46 m² 16 293,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w Krakowie przy ulicy Domagały. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to przestronne, bardzo elegancko urządzone, 2 pokojowe mieszkanie, na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

599 000 zł40 m² 14 975 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta aktualna do zakupu O zamieszkania od zaraz. Idealne mieszkanie do wlasnego zamieszkania od zaraz lub pod inwestycję i wynajmowanie. Mieszkanie posiada dwa niezależne pokoje, jasna kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Morcinka

Kraków,małopolskie

748 000 zł49 m² 15 265,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polecamy! mieszkanie 2 P okojowe do wejścia! nowa huta! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Gustawa Morcinka - Strefa Cegielnia. Nieruchomość położona na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Tarnów,małopolskie

485 970 zł50 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w prestiżowej nowej inwestycji na ul. Żeromskiego w Tarnowie. Apartamentowiec liczy tylko 11 mieszkań, na trzech poziomach. Prezentowane mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kraków

Kraków,małopolskie

899 000 zł104 m² 8 635,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż środkowy segment w budynku mieszkalnym jednorodzinnym, dwulokalowym. Usytuowany w spokojnej okolicy na ulicy Spacerowej w Krakowie, dzielnica Dębniki (skotniki). Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

555 361 zł36 m² 15 552 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na Mistrzejowicach przy ul. Piasta Kołodzieja Zakup bezpośrednio od dewelopera - kupując nie płacisz podatku pcc, 0% prowizji Oddanie mieszkań - III kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Stoku

Kraków,małopolskie

569 000 zł42 m² 13 547,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta na wyłączność. Nie szukaj dalej! Zapraszam Cię do kontaktu! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie położone na os. Na Stoku czyli cichej i spokojnej lokalizacji. Bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

824 348 zł70 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice wysoki standard 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym (możliwość wydzielenia osobnej kuchni).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

842 547 zł52 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

500 000 zł30 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej części Krakowa Krowodrza Górka, przy ul. Wybickiego. Doskonała, cicha, zielona lokalizacja, 2 km od Rynku Głównego. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tarnów,małopolskie

325 000 zł41 m² 7 926,83 zł/m²