dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 402 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 402 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

770 064 zł63 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 30 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słonecznikowa

Kraków,małopolskie

2 294 136 zł89 m² 25 650 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować nowo powstające mieszkanie w bardzo atrakcyjnym miejscu Krakowa. Miejsce inwestycji jest wyjątkowe i trudno o podobną lokalizację projektu mieszkaniowego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

719 500 zł44 m² 16 352,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie w dzielnicy Mistrzejowice na os. Piastów Bespośrednio - Możliwa zamiana agentów nieruchomości zapraszam tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lwowska

Tarnów,małopolskie

495 000 zł62 m² 7 983,87 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62m2, na 8 piętrze, w 10 piętrowym bloku z windą. Blok znajduje się na ul. Lwowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bulwarowa

Kraków,małopolskie

588 000 zł58 m² 10 203 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Os. Willowe - Dzielnica Nowa Huta. Zaraz obok ul. Bulwarowa, w. Orkana, os. Wandy. Vibehome prezentuje przestronne 3 pokoje z oddzielną kuchnią, łazienką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stańczyka

Kraków,małopolskie

999 000 zł47 m² 21 364,40 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecamy! mieszkanie 2 pokojowe do wejścia! bronowice! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Stańczyka Nieruchomość położona na 14 piętrze w 14 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słonecznikowa

Kraków,małopolskie

2 316 506 zł88 m² 26 190 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pękowicka

Kraków,małopolskie

715 782 zł52 m² 13 861 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. 3 pokojowe mieszkanie balkonem. Lokal składa się z: przedpokoju salonu z aneksem kuchennym łazienki sypialni sypialni balkonu Dostępne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

599 000 zł41 m² 14 656,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 40,87 m , zlokalizowanego w nowym bloku na osiedlu Piastów w dzielnicy Mistrzejowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Kraków,małopolskie

784 246 zł52 m² 14 989,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie wolne apartamenty Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc opis: apartament 52,32 m2 z balkonem o pow. 2,46m2 na który składają się 2 pokoje na I piętrze z III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rusznikarska

Kraków,małopolskie

730 000 zł50 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Tec Real Estate prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem o powierzchni 50 m usytuowane na 4 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1976 roku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siewna

Kraków,małopolskie

799 000 zł68 m² 11 705,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie z otwartą kuchnią, o powierzchni 68,26 m2 znajdujące się przy ulicy Siewnej, dzielnica Krowodrza / Prądnik Biały w Krakowie. * 1 piętro * gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polonijna

Kraków,małopolskie

699 000 zł50 m² 13 924,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zamieszkaj W dwupokojowym mieszkaniu Z balkonem na krakowskim prokocimiu N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50,2 m2. Położone jest w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tarnów

Tarnów,małopolskie

497 250 zł66 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkania w cichej okolicy, z dogodnym dojazdem! gdzie: tarnów, mościce - Dąbrówka Infułacka, ul. Wrzosowa Kameralna Inwestycja składająca się z dwóch budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

695 000 zł47 m² 14 834,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe do odbioru! Pokój dzienny jest od strony południowej z bezpośrednim wyjściem do ogródka z którego jest widok na otaczającą zieleń. Dwie sypialnie od są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

639 000 zł35 m² 18 122,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie w wyjątkowej inwestycji Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m w nowoczesnym budynku zlokalizowanym w spokojnej, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Centralna

Kraków,małopolskie

725 500 zł57 m² 12 699,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc inwestycja jest W trakcie budowy termin oddania koniec 2025 roku forma wlasnosci: pelna wlasność brak podatku pcc 2% wartości nieruchomości zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Półłanki

Kraków,małopolskie

545 278 zł46 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kupujesz od dewelopera Inwestycja jest w trakcie budowy Termin oddania II kw 2027 roku Forma własności: pelna wlasność Brak podatku pcc 2% wartości nieruchomości cena 545 278 pln metraż 46,21 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

719 700 zł50 m² 14 394 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż ciche dwupokojowe mieszkanie o wielkości 49,57 m2 z ogródkiem o ponadprzeciętnej wielkości 63 m2 położone na północy Krakowa w dzielnicy Prądnik Biały. Drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lea

Kraków,małopolskie

1 150 000 zł68 m² 16 862,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji, dzielnica Krowodrza, ul. Lea w Krakowie. Okolica: okolica jest doskonale skomunikowana, do przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Telimeny

Kraków,małopolskie

645 000 zł35 m² 18 439,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam do zaoferowania komfortowe, wykończone mieszkanie o powierzchni 34,98 m , usytuowane na 2. piętrze (z windą) w bloku z 2022 roku. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

846 247 zł52 m² 16 214,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Cena: 846 247 pln metraż: 52,19M2 piętro: parter/iv brak podatku pcc 2% wartości mieszkania zakup od dewelopera super lokalizacja -rondo mateczne inwestycja gotowa oddana do użytkowania zadzwoń! opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Kraków,małopolskie

530 001 zł43 m² 12 325,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje na nowej hucie do remontu! lokalizacja: mamy przyjemność przedstawić mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na os. Kazimierzowskim, dzielnica Nowa Huta. Dzielnica charakteryzuje się liczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 577 280 zł82 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup bez podatku pcc | bez prowizji Prezentujemy na sprzedaż apartament o powierzchni 82,15 m2 - składający się z dużego salonu z możliwością wydzielenia osobnej kuchni, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 861 794 zł94 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja w Bronowicach Małych Termin realizacji: gotowe Pięknie doświetlony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wiosenna

Kraków,małopolskie

2 176 475 zł124 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż apartament w zabudowie bliźniaczej w wyjątkowej, kameralnej inwestycji położonej w prestiżowej dzielnicy Krakowa - Wola Justowska inwestycja ukończona Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

841 610 zł55 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Południu Krakowa - Ruczaj II kwartał 2025 Funkcjonalne 2 pokoje z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprowicza

Tarnów,małopolskie

663 993 zł67 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania na piaskówce apartamentowiec tylko 12 mieszkań! Ruszamy ze sprzedażą nowej, kameralnej inwestycji przy ul. Kasprowicza! Oferujemy wyjątkowe mieszkania w nowo powstającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemyska

Kraków,małopolskie

1 349 000 zł65 m² 20 753,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Nieruchomość Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,4m2 na ul. Przemyska Lokal usytuowany jest na 1-pietrze kameralnej kamienicy z 1920 roku. Mieszkanie składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

855 976 zł53 m² 16 214,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

943 397 zł58 m² 16 372,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Cena: 943 397 pln metraż: 57,62M2 piętro: I/V inwestycja gotowa oddana do użytkowania! zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc gwarancja ceny- podpisz umowę rezerwacyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprowicza

Tarnów,małopolskie

868 824 zł88 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Kraków,małopolskie

610 000 zł36 m² 16 860,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam ładne, dwupokojowe mieszkanie na os. Kazimierzowskim. Mieszkanie po kapitalnym remoncie z wymianą wszystkich instalacji. Nowa kuchnia z meblami na wymiar oraz zupełnie nowym, dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łobzowska

Kraków,małopolskie

1 420 000 zł66 m² 21 353,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Sobieski Residence w pobliżu Starego Miasta. Apartament posiada funkcjonalną strefę dzienną połączoną z kuchnią. To rozwiązanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

772 000 zł51 m² 15 098,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie dla wymagających! Nowoczesna Bryła budynku wysoki standard wykończenia części wspólnych! Zielony ogród na dachu budynku - strefa relaksu Stylowe klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

799 000 zł58 m² 13 667,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe o metrażu 58.46 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Płaszów / Czyżyny. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Józefińska

Kraków,małopolskie

430 000 zł21 m² 20 476,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na starym podgórzu! lokalizacja: kawalerka na Starym Podgórzu, ul. Józefińska. Dzielnica charakteryzuje się świetną infrastrukturą handlowo-usługową: sklepy, bar mleczny, lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Kraków,małopolskie

1 379 000 zł68 m² 20 279,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowy Z ogrodem I tarasem, 3 pokojowy apartament deweloperski - 68m2 i miejsce postojowe W garażu podziemnym - stan do wykończenia, bez podatku 2% pcc - na nowoczesnym, małym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Kraków,małopolskie

1 349 000 zł76 m² 17 634 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny, bardzo słoneczny, nowy - 3 pokojowy apartament Z tarasem - kupujący nie płaci podatku 2% pcc - elegancki, komfortowy - gotowy, do umeblowania, komórka lokatorska, dwa miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

524 000 zł32 m² 16 152,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Doskonałe mieszkanie dla osób rozwijających swoją karierę zawodowa jak i naukową w Krakowie. Doskonała cena mieszkania jak i lokalizacja w pobliżu krakowskiego parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

499 000 zł36 m² 13 861,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne,mimo iż do remontu -dwupokojowe w rewelacyjnym położeniu. ul.Bronowicka - POSIADAM KLUCZE I WYŁĄCZNOŚĆ MIESZKANIE AKTUALNIE ZOSTAŁO PRZEMALOWANE NA BIAŁO. Agencja i Biuro.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij