dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 504 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 504 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

745 000 zł54 m² 14 722,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Мы также говорим на русском! Мы поможем вам осуществить продажу или покупку недвижимости. Ul. Przewóz - Kraków Podgórze Nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Białoruska

Kraków,małopolskie

655 000 zł45 m² 14 556 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Jeśli szukasz wygodnego mieszkania z ogródkiem - to ta alternatywa czeka na Ciebie :) lokalizacja: kraków/podgórze Duchackie Okolice ulicy Białoruskiej Przedstawiam ładne, przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

740 000 zł52 m² 14 230,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m2 zlokalizowane przy ul. Krowoderskich Zuchów. Mieszkanie: mieszkanie jest przestronne i jasne o powierzchni 52 m , usytuowane na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bitwy pod Studziankami

Tarnów,małopolskie

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Teatralne

Kraków,małopolskie

679 000 zł47 m² 14 446,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe do wejścia! nowa huta! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os. Teatralnym Nieruchomość położona na wysokim parterze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

955 499 zł53 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc Prowizja 0 % Termin oddania III kwartał 2024r. |R| Property prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się przy ul. Rydlówka w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

850 000 zł46 m² 18 478,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Bigdeal Home prezentuje na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń na Podgórzu, przy cichej i spokojnej ulicy Jerozolimskiej. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

958 920 zł72 m² 13 335 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Podgórzu Duchackim Termin realizacji: gotowe Dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

740 000 zł50 m² 14 811,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się przy ul. Jerzmanowskiego w Krakowie. Ulica Jerzmanowskiego znajduje się w Krakowie, w dzielnicy Bieżanów-Prokocim, w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

690 000 zł48 m² 14 465,40 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Adama Bochenka , na siódmym piętrze, jedenastopiętrowego budynku z 2011 roku w bardzo spokojnej, zielonej a zarazem niedalekiej centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

760 000 zł50 m² 15 230,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 49,9 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji przy ul. Federowicza, w bliskim sąsiedztwie Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Wieliczka,małopolskie

699 000 zł50 m² 13 902,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta nowego wykończonego mieszkania (cena nie obejmuję wyposażenia t.j. kanapa, stół krzesła, agd, stolik kawowy). Mieszkanie z księgą wieczystą, pełna własność Wykończone na wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

872 667 zł49 m² 17 948,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do zakupu proponuje 3 pokojowe mieszkanie W stanie deweloperskim z balkonem , położone w inwestycji przy ul. Rydlówka - w niedalekiej odległości od Ronda Matecznego. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Sobieskiego

Kraków,małopolskie

3 255 000 zł162 m² 20 030,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1909

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 155m2 z 7,5m2 piwnicą w zabytkowej kamienicy zlokalizowanej w ścisłym centrum Starego Miasta w Krakowie. Pełna własność. 5% udział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

879 000 zł63 m² 14 015 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Lasówka w Krakowie (dzielnica Płaszów). Mieszkanie zlokalizowane w nowym (ostatnim) etapie osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworska

Kraków,małopolskie

1 228 379 zł56 m² 21 900,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Promo Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu stylowe 3-pok. mieszkanie o powierzchni 56 m2 zlokalizowane przy ul. Dworskiej. Mieszkanie: stylowe mieszkanie o jasnym i przytulnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pękowicka

Kraków,małopolskie

840 719 zł63 m² 13 321,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Flat for sale without tax | without commission Modernly designed investment in the picturesque region of the Prądnik Valley in the north of Cracow, close to the border with the Zielonki municipality. The.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Myślenice,małopolskie

590 000 zł54 m² 10 995,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie zlokalizowane w Myślenicach - zielonej części Małopolski. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to zadbane i bardzo jasne, 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sikorskiego

Kęty,małopolskie

345 000 zł45 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie. Dostępne od razu. Sprzedam mieszkanie spóldzielczo-wlasnosciowe w Kętach na osiedlu Sikorskiego. Mieszkanie w bloku z cegły zlokalizowane jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lublańska

Kraków,małopolskie

740 000 zł42 m² 17 619,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja Tym razem chciałam zaprezentować mieszkanie, w pełni umeblowane oraz wykończone w wyższym standardzie i gotowe do wejścia. Jest to jasne, 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krowoderskich Zuchów

Kraków,małopolskie

749 000 zł64 m² 11 701,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu mieszkanie trzy - czteropokojowe zlokalizowane na ulicy Krowoderskich Zuchów w Krakowie, w dzielnicy Krowodrza Górka które mieści się na trzecim piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle Zielone

Tarnów,małopolskie

359 000 zł60 m² 5 983,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Do sprzedaży mieszkanie 60m2 na oś. Zielonym w Tarnowie Blok po termomodernizacji, piętro 3/4 Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i wc oraz balkonu typu loggia Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Kraków,małopolskie

945 000 zł66 m² 14 405,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tylko U nas Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w zielonej dzielnicy Krakowa. Lokalizacja: kliny to jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc w Krakowie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

799 000 zł58 m² 13 854,70 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 30 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dunin-Brzezińskiego

Myślenice,małopolskie

549 000 zł47 m² 11 680,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie zlokalizowane w Myślenicach - doskonale skomunikowanej, zielonej części Małopolski. Mieszkanie obecnie jest wynajmowane (2 300zł/miesięcznie) - z opcją zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaremy

Kraków,małopolskie

579 000 zł37 m² 15 648,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Azory. Krowodrza, ul. Jaremy Kraków okolica: okolica doskonale skomunikowana, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

696 000 zł47 m² 14 745,80 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Dąbie-grzegórzecka oferta dla inwestora lub kupić wyremontować I wynająć bardzo atrakcyjne mieszkanie 1 4 tys zam2 W tym rejonie to okazja do kapitalnego remontu konsultacja architekta wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

550 000 zł37 m² 14 864,90 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 36,9 m , usytuowane na osiedlu Kazimierzowskim w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borkowska

Kraków,małopolskie

1 390 000 zł79 m² 17 662 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje W wysokim standardzie na klinach! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Borkowskiej, dzielnica Kliny. Doskonała infrastruktura handlowo-usługowa: sklepy, drogerie, punktu usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

999 000 zł46 m² 21 864,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na najwyższym piętrze siedmiopiętrowego apartamentowca w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Krakowa - Zabłocie. Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Nowy Sącz,małopolskie

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²