dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 505 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 505 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Limanowa,małopolskie

580 000 zł166 m² 3 493,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż 2 - poziomowe mieszkanie z niezależnym wejściem, piwnicą i ogrodem. Nieruchomość położona na terenie miasta Limanowa, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

1 149 000 zł61 m² 18 713,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Ludwika Rydygiera w Krakowie. Szczegóły nieruchomości: trzypokojowe mieszkanie 61,4 m - w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Wieliczka,małopolskie

490 000 zł51 m² 9 607,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w Wieliczce, nowe bloki za Lidlem. Mieszkanie znajduje się na I piętrze. Dwustronne, południowo - zachodnie. Posiada 2 duże balkony. Obecnie wykończenie pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tarnów,małopolskie

249 000 zł48 m² 5 149 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż mieszkanie do remontu, które możesz dla siebie zaaranżować na nowo. Lokalizacja: tarnów, ul. Warzywna 7 Powierzchnia 48,36 mkw. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

778 000 zł56 m² 13 892,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

1.C.3.03 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 4 pokojowe 55,81 m2 - Kraków Prądnik Biały/ Tonie Osiedle położone zaledwie 3,5 km od centrum miasta. Równowaga pomiędzy doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zakrzowiec

Zakrzowiec,małopolskie

840 000 zł67 m² 12 574,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferujemy nietuzinkowe, przestronne, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z artystyczną duszą, usytuowane na cichym i kameralnym osiedlu Zakrzowiec (tuż przy granicy z Krakowem), blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

671 728 zł45 m² 14 881 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na Mistrzejowicach przy ul. Piasta Kołodzieja Zakup bezpośrednio od dewelopera - kupując nie płacisz podatku pcc, 0% prowizji Oddanie mieszkań - III kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

735 000 zł54 m² 13 712,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Gotowe do zamieszkania! Oferujemy przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 53,6 m z tarasem i ogródkiem, zlokalizowane w doskonale skomunikowanej okolicy. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pękowicka

Kraków,małopolskie

480 672 zł34 m² 14 276 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja, obowiązuje do 20.12. Warunkiem jest podpisanie umowy rezerwacyjnej. Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. 2 pokojowe mieszkanie balkonem w nowo budowanej inwestycji. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szlak

Kraków,małopolskie

1 050 000 zł53 m² 19 811,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Świetna oferta inwestycyjna! Stylowe 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Angel City, w samym centrum Krakowa, tuż przy Galerii Krakowskiej. Doskonała lokalizacja zapewnia wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dominikanów

Kraków,małopolskie

1 050 000 zł50 m² 20 792,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem przy ul. Dominikanów Mieszkanie o podwyższonym standardzie wykończone pod koniec 2022 roku. Nieruchomość o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

269 000 zł21 m² 12 809,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Kraków, os. Bohaterów Września lokal 2pok o pow.ponad 20m w ofercie inne lokale od 13m do 45m MOŻLIWOŚĆ WYKOŃCZENIA POD KLUCZ INWESTYCYJNE LOKALE POD WYNAJEM-GOTOWE DO ODBIORU JESZCZE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łobzowska

Kraków,małopolskie

849 000 zł44 m² 19 427,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Jeśli poszukujesz nowego 2 pokojowego mieszkania, idealnego pod najem krótkoterminowy w ścisłym centrum Krakowa, blisko Rynku Głównego, zapoznaj się z moją ofertą. Główne atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Szkolne

Kraków,małopolskie

545 000 zł54 m² 10 092,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Klimatyzowane, zadbane mieszkanie w starej części Nowej Huty na Osiedlu Szkolnym. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w w pobliżu Zalewu Nowohuckiego w cichej okolicy otoczonej dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stachowskiego

Kraków,małopolskie

1 999 000 zł76 m² 26 264,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowy apartament (76,11m2+ Taras 14m2+ balkon 4m2) w prestiżowej okolicy! 40tys.- komórka lokatorska. Opis nieruchomości: oferuję do sprzedaży przestronne, czteropokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Tarnów,małopolskie

339 000 zł32 m² 10 593,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 32 m 2 położonego w Tarnowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Zielone

Tarnów,małopolskie

669 000 zł65 m² 10 292 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferuję Państwu do sprzedaży jedno z piękniejszych mieszkań w Tarnowie, w ofercie wraz z wyposażeniem, zlokalizowane na 1 piętrze w czteropiętrowym budynku na Os. Zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwartowa

Kraków,małopolskie

857 340 zł52 m² 16 487,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokoje W rejonie ul. Dobrego pasterza lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Prądnik Czerwony, w rejonie ul. Dobrego Pasterza. Dzielnica ta charakteryzuje się doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

542 800 zł46 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj! kraków | podgórze Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa w południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

969 000 zł59 m² 16 524,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem o powierzchni 58,64 m usytuowane na 4 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1976 roku. Lokalizacja: ul. Borkowska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

675 000 zł45 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem o powierzchni 45 m usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z lat 80. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrody

Skawina,małopolskie

561 000 zł44 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2 pokojowe mieszkanie z garderobą, po generalnym remoncie, wykończone pod klucz, zlokalizowane w Skawinie przy ul. Ogrody. Główne atuty nieruchomości: - po kompleksowym remoncie instalacji, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

419 000 zł41 m² 10 232 zł/m²

 

Piętro:11/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe na ulicy Jerzmanowskiego w Krakowie, w dzielnicy Bieżanów-Prokocim zlokalizowane na jedenastym, najwyższym piętrze. Blok wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kraków

Kraków,małopolskie

450 000 zł32 m² 14 111 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Kawalerka po odświeżeniu w bloku z 2015 roku* *I speak English; розмовляю українською ** Na życzenie udostępnimy filmik z nieruchomości. O mieszkaniu i bloku:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bronowicka

Kraków,małopolskie

695 000 zł44 m² 15 795,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy! mieszkanie 3 pokojowe do wejścia! bronowice! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Bronowicka Nieruchomość położona na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliwiaka

Kraków,małopolskie

646 247 zł57 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji! zakup bez prowizji I pcc, korzystny harmonogram wpłat Możliwość wykończenia pod klucz! W sprzedaży dostępne są mieszkania 2-4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żwirki i Wigury

Oświęcim,małopolskie

659 000 zł64 m² 10 296,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja: na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Oświęcimiu na ul. Żwirki i Wigury. Okolica jest cicha i zielona. W pobliżu znajduje się w pełni rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Jana Pawła II

Kraków,małopolskie

1 870 476 zł92 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować przestronne funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem, znajdujące się nowej inwestycji przy Alej Jana Pawła w Krakowie. Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

799 000 zł66 m² 12 106,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na os. Piastów w Mistrzejowicach Nowych. W pobliżu dostępne są: planty Mistrzejowickie, szpital im. Rydygiera, apteki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pszczelna

Kraków,małopolskie

1 289 000 zł68 m² 19 014,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż inwestycyjne mieszkanie podzielone na dwa dwupokojowe mieszkania przy ul. Pszczelnej w Krakowie. Nieruchomość: jest to lokal podzielony na dwa oddzielne mieszkania: pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Tarnów,małopolskie

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 46m2 w bloku 4 piętrowym na 4 piętrze na ul. Wiejskiej w Tarnowie Mieszkanie składa sie z oddzielnej kuchni, sypialni, salonu, przedpokoju oraz łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kraków,małopolskie

435 000 zł34 m² 12 965,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż inwestycyjną kawalerkę o powierzchni 33,55 m2 z oddzielną kuchnią i balkonem oraz piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliwiaka

Kraków,małopolskie

660 000 zł58 m² 11 379,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

A.05 Nie płacisz PCC 2% / OD DEWELOPERA - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie 57,2 m2 plus ogródek w dzielnicy Podgórze / Rybitwy - bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

839 000 zł49 m² 17 122,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe z osobną kuchnią ( opcjonalnie ) ekskluzywne mieszkanie w wyjątkowej inwestycji o powierzchni 48,62 m2 , w okolicy ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Aleja Jana Pawła II

Kraków,małopolskie

1 504 602 zł80 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartament w butikowej inwestycji realizowanej przy Parku Lotników bez

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliwiaka

Kraków,małopolskie

509 000 zł43 m² 11 837,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

A3.21 Nie płacisz PCC 2% / OD DEWELOPERA - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie 42,36m2 plus balkon w dzielnicy Podgórze / Rybitwy - bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

659 462 zł39 m² 17 120 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska! kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kronikarza Galla

Kraków,małopolskie

999 000 zł69 m² 14 413,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferta Sprzedaży Mieszkania przy ul. Galla Lokalizacja: ul. Galla, 3 piętro w kamienicy z lat 30 XX wieku. Powierzchnia: 69,31 m (całkowita 85 m z III poziomem) Cena: 999.000 PLN Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

809 000 zł55 m² 14 629,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

B2-M.10 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Do sprzedaży duże 3 pokojowe mieszkanie 55,3 m2 w kameralnej zabudowie, inteligentne budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Skawina

Skawina,małopolskie

636 400 zł74 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Emmerson prezentuje nową inwestycje deweloperską W Skawinie. Sprawdzony deweloper, kolejna inwestycja - zapytaj O cenę! Inwestycja rusza I kwartał 2023r Proponujemy apartamenty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Masarska

Kraków,małopolskie

999 000 zł40 m² 24 975 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Masarska , na parterze, pięciopiętrowego budynku z 2017 roku w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. ul. Masarska położona jest w dzielnicy.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij