dowolna

Mieszkania na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 532 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 532 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Lubocka

Kraków,małopolskie

830 000 zł55 m² 15 091 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Więcej informacji Paulinalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: TA OFERTA TYLKO U NAS! Jeśli szukasz gotowego mieszkania urządzonego w wysokim standardzie ta oferta jest dla Ciebie! OPIS:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Józefa Strusia

Kraków,małopolskie

670 000 zł58 m² 11 603,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

English below Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z możliwością przerobienia na 4 pokoje znajduje się na wysokim parterze czteropiętrowego bloku zlokalizowanego na osiedlu Strusia 4 w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnogórska

Kraków,małopolskie

585 000 zł45 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu ustawne 2 pokojowe mieszkanie z loggią przy ul. Czarnogórskiej na Krakowskim Podgórzu Duchackim. Mieszkanie ma 45m i jest zlokalizowane na trzecim piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Kraków,małopolskie

2 080 000 zł80 m² 25 854,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

**wyjątkowa oferta: prestiżowe mieszkanie w Nowej 5 Dzielnicy, kraków** Oferujemy na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80,45 m , zlokalizowane w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smętna

Kraków,małopolskie

754 000 zł43 m² 17 498,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

/ smętna / 2 pokoje / przytulny Z widokiem na zieleń / M. Postojowe / Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się przy ul. Smętnej. Lokal mieszkalny znajdujący się na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Nowy Sącz,małopolskie

411 000 zł54 m² 7 611,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt kr1s/gup/37/2024 ogłasza konkurs na sprzedaż z wolnej ręki prawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jurajska

Modlnica,małopolskie

669 500 zł67 m² 9 992,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z osiedlem w podkrakowskiej Modlnicy. Cała inwestycja obejmuje łącznie 26 budynków w zabudowie bliźniaczej. - lokale na parterze o pow. 67 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmieleniec

Kraków,małopolskie

1 195 000 zł76 m² 15 781,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 75,72 m2 położonego na Ruczaju w Krakowie. Mieszkanie z 3 sypialniami, salonem, oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Oświecenia

Kraków,małopolskie

720 000 zł44 m² 16 363,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mówimy pl, ru oraz rozumiemy ukr. [Говорим на польском, русском, а также понимаем украинский.] W pobliżu Alei Bora Komorowskiego, niedaleko CH Krokus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

565 000 zł45 m² 12 555,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Nie szukaj dalej! oferta dostępna tylko W naszym biurze! polecamy! mieszkanie 2p okojowe Z jasną kuchnią I balkonem! Z możliwością aranżacji na 3 pokoje! Posiadamy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaworowa

Wieliczka,małopolskie

670 000 zł55 m² 12 181,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 55m2 znajdujące się w Wieliczce przy ul. Jaworowej. Starannie zaprojektowane i urządzone mieszkanie jest kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Petrażyckiego

Kraków,małopolskie

584 000 zł45 m² 12 977,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mam do sprzedania mieszkanie o powierzchni 45 m2, położone na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku, które znajduje się na zamkniętym osiedlu objętym monitoringiem wizyjnym. Jest to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zakopane

Zakopane,małopolskie

5 500 000 zł270 m² 20 370,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:14

 

Rok budowy:2024

Wierchy resort, to unikalny projekt inwestycji zlokalizowany w Zakopanem, składający się z kompleksu 5 luksusowych rezydencji, położonych na wzgórzu z pięknym widokiem na panoramę Tatr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zakopiańska

Kraków,małopolskie

530 000 zł39 m² 13 695 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Jeśli szukasz 2-pokojowego mieszkania z osobną, otwartą kuchnią, do drobnego odświeżenia kolorów, to ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie! Czeka na Ciebie 2-pokojowe mieszkanie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kolorowe

Kraków,małopolskie

578 000 zł33 m² 17 515,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecamy! mieszkanie 2 P okojowe do wejścia! nowa huta! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os. Kolorowym - Nowa Huta Nieruchomość położona na wysokim parterze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców

Kraków,małopolskie

699 000 zł53 m² 13 188,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą znajdujące się na 4 piętrze, 4 piętrowego bloku. - cicha lokalizacja - dobrze skomunikowane (tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Młoszowa

Młoszowa,małopolskie

294 718 zł36 m² 8 089,98 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Obłędny vidok na tatry W niedalekiej odlegości od krakowa 0% prowizji, bez podatku pcc, bezpośrednio od dewelopera -> Prezentujemy Państwu mieszkanie zaprojektowane z myślą o Państwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Na Ustroniu

Kraków,małopolskie

2 137 444 zł120 m² 17 853,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Starych Dębnikach Termin realizacji: gotowe Przestronny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

610 000 zł52 m² 11 757,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, ciepłe i słoneczne 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 51,88 m2. Uwaga - mieszkanie z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Śledziejowice

Śledziejowice,małopolskie

530 000 zł49 m² 10 861 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, zlokalizowanego w Śledziejowicach w stanie deweloperskim. Mieszkanie jest bezczynszowe. To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Kraków

Kraków,małopolskie

1 125 204 zł9 148 m² 123 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Pragniemy państwu zaprezentowć nową -ostatnią -ofertę mieszania W apartamentowcu -odebranym 2 poziomowego położonego W krakowie W toniach. Opis : apartament 2 poziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

665 000 zł33 m² 20 152 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż bardzo ładny i funkcjonalny apartament w Zakopanem na Pardałówce. Bardzo dobra lokalizacja - wszędzie blisko, a równocześnie miejsce spokojne - bez turystycznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Petrażyckiego

Kraków,małopolskie

620 000 zł57 m² 10 862 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Granicznej, na granicy Krakowa i Skawiny. Mieszkanie znajduje się w nowo wybudowanym bloku Arka Nova. Mieszkanie: ustawne, jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prądnicka

Kraków,małopolskie

580 000 zł47 m² 12 340,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 46,40 zlokalizowane na III piętrze w bloku z lat siedemdziesiątych przy ul. Prądnickiej, dzielnica Prądnik Biały. Na powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rolnicza

Tarnów,małopolskie

419 000 zł55 m² 7 618,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe, 55 m , parter , balkon, po generalnym remoncie-Tarnów, ul. Rolnicza Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

699 000 zł50 m² 14 092,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie bez prowizji, bez podatku pcc! bezpośrednio od dewelopera! Kraków - Mistrzejowice - Piasta Park - trzypokojowe mieszkanie z loggią oraz miejscem postojowym przed lub pod budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krowoderskich Zuchów

Kraków,małopolskie

665 000 zł39 m² 17 051 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeżeli chcesz zamieszkać w Widokowym 3-Pokojowym mieszkaniu- salon z z kuchnią, sypialnia i pokój, balkon, z widokiem na panoramę Krakowa, to ta Alternatywa jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młoszowska

Trzebinia,małopolskie

280 000 zł36 m² 7 685,97 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

nr. lok A3-1-10 Nie płacisz pcc 2% Nie płacisz prowizji biura! Inwestycja na granicy miejscowości młoszowa/trzebinia 10minut do Krzeszowic Dojazd do Krakowa 45-55 min Mieszkanie 2 pokoje 36 m2 + balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wallenroda

Kraków,małopolskie

649 000 zł58 m² 11 287 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe! prokocim! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Konrada Wallenroda Nieruchomość położona na wysokim parterze w zadbanym wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

669 000 zł49 m² 13 653,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe w inwestycji Osiedle Lasówka w ostatnim etapie inwestycji który będzie zrealizowany na październik 2024 roku. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

450 000 zł28 m² 16 071,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro Nieruchomości Home Estate Przewóz ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie do wejścia w monitorowanym budynku z 2016 roku z windą. To doskonała propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

700 000 zł38 m² 18 181,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie bez prowizji, bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc! piękne osiedle - dobra lokalizacja. Przedstawiam Państwu na sprzedaż bardzo ustawne, urocze 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Asnyka

Kraków,małopolskie

5 200 000 zł205 m² 25 365,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1892

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu o łącznej powierzchni 205 m2 znajdującego się na drugim piętrze w zabytkowej kamienicy z końca XIX wieku, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Kraków,małopolskie

995 000 zł48 m² 20 729 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Więcej informacji: telefon: e-mail: wszystkie oferty na stronie: jeśli zależy Ci na tym, aby mieszkanie było jasne, przytulne, w bardzo dobrej lokalizacji, a jednocześnie w cichej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lentza

Kraków,małopolskie

525 555 zł37 m² 14 281,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Promo Estates prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,80m , znajdujące się na 2. piętrze w dobrze utrzymanym budynku z lat osiemdziesiątych po termomodernizacji. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tymotkowa

Kraków,małopolskie

730 000 zł49 m² 14 756,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 49,47m2 w ekspozycji Północny/wschód - Zachód, ruczaj/kraków. Lokalizacja: mieszkanie znajduję się w cichej i spokojnej części Krakowa. Jego położenie stanowi idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Krzeszowice,małopolskie

446 000 zł64 m² 6 968,75 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

K2-M8 Do sprzedaży ostatnie mieszkania w Młoszowej 4 pokojowe z balkonem - 63,62 m2 w cenie od 446.000 zł. Nie płacisz pcc 2% Nie płacisz prowizji biura! Inwestycja na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lwowska

Tarnów,małopolskie

340 000 zł62 m² 5 483,87 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 62m2, położone na VIII piętrze w bloku przy ul. Lwowskiej.Składa się z 4 osobnych pokoi, jasnej kuchni, łazienki, wc i 2 przedpokoi.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

550 000 zł37 m² 14 864,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaoferować słoneczne mieszkanie w doskonałej lokalizacji na osiedlu Kozłówek. Lokalizacja: osiedle Kozłówek Powierzchnia : 37 m Lokalizacja i otoczenie: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwartowa

Kraków,małopolskie

648 000 zł36 m² 18 070,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

We speak English. If you are interested in this apartment, please feel free to contact us! profit Home przedstawia mieszkanie jednopokojowe do sprzedaży z rynku wtórnego o powierzchni 35,86.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

600 000 zł42 m² 14 231,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaproponować mieszkanie zlokalizowane na Prądniku Białym. Składa się z: -pokoju z aneksem kuchennym -pokoju -łazienki -przedpokoju Stan techniczny: -do wejścia/ do odmalowania.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij