dowolna

Mieszkania na wynajem małopolskie - Oferty wynajmu mieszkań

2 455 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 455 ogłoszeń

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajęte Opis mieszkania Do wynajęcia komfortowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane przy ul. Ślusarskiej 8 na Zabłociu jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł34,40 m² 72,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Engilsh below Na wynajem od teraz mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34,4 m2 znajdujące się na 1 piętrze budynku zlokalizowanego w Wieliczce na Osiedlu H. Sienkiewicza 10. Na powierzchnię 34,4.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję-najem okazjonalny- trzypokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 63 m . Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku. Jest w dobrym stanie i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł34,12 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem w pełni wyposażone, dwupoziomowe mieszkanie, zlokalizowane w nadbudowie kamienicy przy ul. Emilii Plater. Idealna propozycja dla singla szukającego funkcjonalnego lokum z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy nowoczesne mieszkanie w inwestycji Nadwiślańskiej 11. Lokalizacja: budynek znajduje się najpiękniejszej części Starego Podgórza przy samych Bulwarach Wiślanych, pomiędzy placem.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 zł40 m² 49,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie z balkonem i klimatyzacją położone przy ulicy Ketlinga w Krakowie. Lokalizacja: budynek znajduje się przy ulicy Ketlinga w dzielnicy Dębniki. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł24 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje kawalerkę z widokiem na zieleń! Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 24m2 zlokalizowane jest na II piętrze IV-piętrowego budynku bez windy przy ul. Ugorek -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4-pokojowy apartament premium z tarasem | Bronowice Małe | Wykończony przez stolarza Na wynajem wyjątkowy, przestronny apartament 4-pokojowy zlokalizowany w Krakowie w Bronowicach Małych To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na Czyżynach przy ul. Orlińskiego z balkonem oraz klimatyzacją. Gotowe do zamieszkania. Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w bloku z 2016.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie Kraków, prądnik Czerwony, ul. Dobrego Pasterza Mieszkanie o powierzchni 34 m położone na 11. (ostatnim) piętrze 11-piętrowego bloku. Składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

26 950 zł148 m² 182,09 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy, luksusowy penthouse o powierzchni ok. 148 m , położony na ostatnim piętrze prestiżowej inwestycji Angel Stradom przy ul. Stradomskiej jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 czerwca dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Ruczaj. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie. Lokalizacja: przystanek autobusowy kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Leach & Lang Property Consultants prezentuje do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w budynku Sobieski Residence przy ul. Łobzowskiej, około 7 minut piechotą od Rynku Głównego, przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, dwupokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji przy ul.Rydlówka. Dostępne od: 02.06.2026 LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest w nowej inwestycji przy ul.Rydlówka łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł120 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wygodne i przestronne duże mieszkanie tuż przy samym Wawelu i Bulwarach Wiślanych 120m2 Idealna oferta dla osób szukających krakowskiego klimatu Starego Miasta i klasycznego,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz - przestronne piętro domu | 100 m | ogród od południa | Oferuję do wynajęcia całe piętro domu o powierzchni 100 m , idealne dla osób prywatnych - rodzin,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł70 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1.06, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m2 położone przy ulicy Radzikowskiego Miejsca postojowe dla mieszkańców, 2 balkony, świetny dojazd (stacja kolei aglomeracyjnej, węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mint Property ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnej inwestycji Lokum Salsa przy ul. Stanisława Klimeckiego.Mieszkanie o powierzchni 33.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 56 m z balkonem, położone w centrum Niepołomic. Lokal znajduje się na II piętrze. Mieszkanie jest gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, w pełni umeblowane studio 20 m z balkonem w spokojnej okolicy przy Fatimskiej. Blisko tramwaju, autobusów i sklepów. Idealne dla singla lub pary dostępne od stycznia!.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł120 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i jasne mieszkanie o powierzchni 120 m , usytuowane w klimatycznej, 3-piętrowej kamienicy w samym centrum Starego Miasta. Doskonała lokalizacja - zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie położone w Nowym Targu przy ul. Powstańców Śląskich. Lokal o powierzchni 40 m2, po przeprowadzonym remoncie 5 lat temu, położony jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane przy ul. Skawińskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zjawiskowy, apartament 2-pokojowy o powierzchni 49 m z balkonem 8 m | 3 piętro. Standard Wysoki Dostępne od 1 czerwca 2026 lokalizacja I budynek Wiślane Tarasy 2.0 to prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł46,50 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro knc Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu komfortowego, w pełni umeblowanego mieszkania o powierzchni 46,5 m , położonego w ścisłym centrum Tarnowa. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy na Wynajem wyremontowane 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w oficynie wyremontowanej kamienicy na ul. Stradomskiej w Krakowie. Mieszkanie składa się z: salonu kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie ul. Strzelców | duża loggia | blisko Serenady Na wynajem wygodne, 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Strzelców, na 2-piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji tuż obok Rynku Podgórskiego. Nieruchomość o powierzchni 50m2 składa się z dwóch osobnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł65 m² 55,38 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 65 m2 w dzielnicy Prądnik Czerwony w Krakowie przy ulicy Ślicznej na osiedlu Rua Bonita. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł31,36 m² 63,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, jasne i przytulne mieszkanie w m. Brzesko przy ul. Czarnowiejskiej 50. Lokal mieszkalny o pow. 31,36m2 znajduje się na 2 piętrze w nowym, eleganckim bloku i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł76 m² 51,32 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 76 mkw. z balkonem , zlokalizowane przy ul. Radzikowskiego na Prądniku Białym. Nieruchomość z 3 niezależnymi pokojami. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Private House Brokers oferuje komfortowe mieszkanie w luksusowej inwestycji Angel Wawel lokalizacja i inwestycja: prestiż to słowo, które samo przychodzi na myśl w kontekście Angel Wawel.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu komfortowego mieszkania o powierzchni 48 m , położonego na 5. piętrze zadbanego, 11-piętrowego bloku przy ul. Lwowskiej w Tarnowie. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł46 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, komfortowe mieszkanie z dwiema sypialniami w nowej inwestycji na Dębnikach [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł50,61 m² 79,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowoczesne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50,61 m , położone w Tarnowie Mościcach. Opis nieruchomości: lokal znajduje się na 2 piętrze nowo wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2