dowolna

Mieszkania na wynajem małopolskie - Oferty wynajmu mieszkań

2 455 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 455 ogłoszeń

3 000 zł54,50 m² 55,05 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1.05.2026 r., przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,5 m2 w apartamentowcu *Kapelanka 6a* w dzielnicy Dębniki. For information in english - do not hesitate to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 50 m , usytuowane na trzecim, ostatnim piętrze, apartamentowca przy ul. Strumyk. W skład mieszkania wchodzą: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł64,10 m² 46,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,1 m2 w spokojnej, zielonej okolicy na krakowskim Bieżanowie! we speak english budynek I lokalizacja: ulica: mała.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł49,64 m² 64,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze w niskim, czteropiętrowym budynku w znakomitej lokalizacji, ul. Młyńska, dzielnica Prądnik Czerwony. Budynek z około 1970 r. po.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Morestate ma przyjemność zaprezentować kawalerkę położoną na ul. Chłopickiego 1. Mieszkanie znajduje się w kameralnej kamienicy z ogródkiem. Podstawowe informacje Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mint Property z przyjemnością prezentuje ofertę wynajmu mieszkania położonego przy ul. Młyńskiej Bocznej w Krakowie. Lokal o powierzchni 50 m mieści się na 2. piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, jasne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2, w kompleksie nowoczesnych budynków mieszkalnych z 2025 roku, przy ulicy Głowackiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł29,31 m² 95,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Consilo Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować na wynajem wyjątkową kawalerkę segmentu premium, zlokalizowaną w prestiżowej inwestycji Apartamenty novum III przy ul. Rakowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy apartament w kompleksie Angel Wawel położonym przy Bulwarach Wiślanych, zamku Wawel oraz modnej dzielnicy Kazimierz. Kompleks składa się z 220 ekskluzywnych mieszkań,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Vavelia Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu 2-pokojowego apartamentu zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji w dzielnicy Zabłocie. Apartament o powierzchni 43.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie na os. Albertyńskim 21 w Krakowie w dzielnicy Bieńczyce. Okolica świetnie skomunikowana z centrum. English version below budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł44,40 m² 42,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajęcia nowoczesne, komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie (3 lata). Mieszkanie znajduje się na parterze w czteropiętrowym bloku z cegły. Sam blok przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do zaoferowania mamy mieszkanie do wynajęcia znajdujące się w niedalekiej odległości od Rynku w Nowym Sączu ul: matejki. Mieszkanie w bloku położone na IV pietrze w IV piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie w centrum miasta [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować nowe, trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Ewa Szembek oferuje Państwu do wynajęcia lokal o powierzchni 83 m2 zlokalizowany w sercu Krakowa na Rynku Głównym w starej pięknej kamienicy. Lokal znajduje się na II.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 67m Kraków, krowodrza ul. Czarnowiejska Lokalizacja: kraków, krowodrza, ul. Czarnowiejska Cena: 2900 zł miesięcznie + czynsz administracyjny ok. 900 zł + prąd i gaz wg zużycia.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 zł61,94 m² 55,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, od zaraz trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61.94 m2 w nowej inwestycji przy ul. Fredry w dzielnicy Łagiewniki w Krakowie. Nieruchomość z trzema niezależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu mieszkanie do wynajęcia - zlokalizowane w centrum Krakowa - ul. Chopina. Mieszkanie znajduje się na parterze -jest świeżo po generalnym remoncie oraz kompletnie umeblowane. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe 32 m w wysokim standardzie | ul. Lwowska | Tarnów Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę najmu, niezwykle funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 32 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz jasne i przestronne, 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Emaus na Salwatorze. Salwator to jedna z najbardziej urokliwych i zielonych dzielnic Krakowa idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świeżo po generalnym remoncie, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie na Osiedlu Piastów do wynajęcia od zaraz! Lokalizacja Mieszkanie usytuowane w budynku na os. Piastów w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem o powierzchni 52m2 w prestiżowej inwestycji przy ul. Nadwiślańska. Budynek zlokalizowany przy ul. Nadwiślańskiej tuż.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

-Rezerwacja- do wynajęcia od zaraz-piękne, nowoczesne mieszkanie, 48 m2 Lokalizacja - Tarnów. ul. Urwana Mieszkanie umeblowane,wyposażone w pralkę, lodówkę, zmywarkę Idealne dla pary, rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Czyżyny | os. Dywizjonu 303 | 31 m Do wynajęcia przytulne w wysokim standardzie, w pełni urządzone i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na ul.Topolowej, przy Parku Strzeleckim, dworcu i Galerii Krakowskiej! Świeżo po remoncie, urządzone dla pary lub singla (jedno, dwuosobowe łóżko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pln | eng | ua | ru Do wynajęcia przytulne i słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 na krakowskich Bronowicach przy ul. Chełmońskiego w Krakowie. Lokalizacja I budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie ul. Mazowiecka (okolice Alei Kijowskiej) Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 43 m , położone na 4. piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe nieumeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 45 m2 przy ul. Czajna w Krakowie lokalizacja: ta część Krakowa oferuje jej mieszkańcom spokój i porządek. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Mikołaja Reja mieszkanie w spokojnej lokalizacji Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni około 47 m2, zlokalizowane przy ulicy Mikołaja Reja, które znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł139 m² 93,53 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować dwupoziomowy penthouse o powierzchni 139 m w odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Józefa Sarego. Inwestycja Rezydencja Sarego to prestiżowa enklawa w samym.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł40 m² 71,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, przestronne 2 pok. mieszkanie z tarasem - Czerwone Maki! lokalizacja: doskonała lokalizacja, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (do 20-25 minut).

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45,50 m² 54,95 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne 3 pokoje przy ul. Pachońskiego - Świetna komunikacja! Szukasz funkcjonalnego mieszkania w zielonej i doskonale skomunikowanej części Krakowa? To ogłoszenie jest dla Ciebie! Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

[english below] Oferujemy państwu mieszkanie na parterze o powierzchni 27m2 w prestiżowej inwestycji Steam Park II. Nieruchomość: kawalerka znajduje się na parterze pięciopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mint property ma przyjemność zaprezentować lokal mieszkalny na wynajem przy ul. Jana Zamoyskiego. Mieszkanie o pow. 34 m2 składa się z:- oddzielnego pokoju/ sypialni- kuchni- łazienki Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę czteropokojowego apartamentu z ogrodem zimowym (penthouse) o powierzchni około 160 m2 + widokowy taras i duży balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowe, jasne dwupokojowe mieszkanie w bardzo dobrym standardzie zlokalizowane na nowoczesnym uroczym osiedlu Wieliczka Park w 4 piętrowym apartamentowcu. Budynek nowy z 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł21,37 m² 98,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka położona na 2 piętrze w bloku położonym przy ul. Rydla, w pobliżu pętli tramwajowej Bronowice. Mieszkanie ma pow. ok. 22m2, znajduje się na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Sołtysowska Dwupokojowe mieszkanie w wysokim standardzie z balkonem Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni ok. 42 m , zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3