dowolna

Mieszkania na wynajem małopolskie - Oferty wynajmu mieszkań

2 455 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 455 ogłoszeń

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia dwu pokojowe mieszkanie na osiedlu sportowym Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 47 m2 zlokalizowane jest na wysokim parterze. W skład mieszkania wchodzą pomieszczenia: -2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mint property prezentuje na wynajem dwupoziomowy apartament o powierzchni ok 110 m2 w dzielnicy Swoszowice w Krakowie. Apartament znajduje się na pierwszym piętrze i poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł83 m² 84,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eleganckie mieszkanie 83 m z balkonem - ul. Kujawska 10, kraków Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu komfortowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji - ul. Kujawska.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, 1 pokojowe mieszkanie, 26 m2 Doskonała lokalizacja- w centrum Tarnowa Mieszkanie umeblowane , do wynajęcia od 1 czerwca br Lokalizacja - Tarnów, ulica Powstańców Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł49 m² 48,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Nowoczesne mieszkanie na na wynajem w dobrym standardzie i dogodnej lokalizacji! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Aleksandra Fredry w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie z garażem 50,61m - Tarnów - Mościce Oferujemy komfortowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o pow. 50,61m2, zlokalizowane w Tarnowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nie szukaj dalej - oferta na wyłączność! 0% - biuro nieruchomości livado nie pobiera prowizji! livado zaprasza do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Osobna kuchnia I 4 pokoje! Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Jagodowej - dzielnica Borek Fałęcki o powierzchni 55 m2 na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku. Mieszkanie jest dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie na wynajem zlokalizowane w prestiżowej inwestycji city vibe przy ulicy Myśliwskiej w Krakowie. Lokalizacja Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie, znajdujące się w północno zachodniej części Krakowa, przy ulicy Gnieźnieńskiej, na Azorach. Nieruchomość Mieszkanie znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 50 m2 w prestiżowej inwestycji "browar Lubicz" położonej przy ulicy Lubicz. Lokalizacja Mieszkańcy inwestycji Browar Lubicz mogą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro "hanczar Nieruchomości" oferuje na wynajem przestronne mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Brzeszcz przy ulicy Słowackiego 3/5. Mieszkanie dostępne od 1 czerwca. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jasny pokój 20 m w centrum miasta elastyczne warunki najmu Do wynajęcia przestronny, bardzo jasny pokój o powierzchni 20 m, zlokalizowany w ścisłym centrum miasta. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł57 m² 75,44 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kraków, szlak/pawia - tylko U nas W notus- nie szukaj dalej tylko umów się na prezentację ;-) Apartament z balkonem | Angel City | Centrum Krakowa | 57 m | Garaż Są miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz jasne dwupokojowe mieszkanie z balkonem (5 m2), położone przy ul. B. Orlińskiego 4 w pobliżu kompleksu biurowców Podium Park, comarch oraz awf. Lokalizacja: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie o powierzchni 40 m2 z balkonem + miejsce postojowe przy ulicy Wrocławskiej, blisko Centrum. Lokalizacja: nieruchomość jest położona w niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Polecam do wynajęcia - 2 pokojowe mieszkanie. Położone na 1 piętrze nowego apartamentowca na Woli Justowskiej. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyremontowane, przytulne, jasne, dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Bobrowskiego. Idealne dla pary lub singla pracującego w pobliskich centrach biznesowych! Doskonała lokalizacja, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90 m2. Mieszkanie Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90 m . Lokal jest funkcjonalnie zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane przy ul. Ugorek 1 w Krakowie. Lokal znajduje się na wysokim parterze i składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł42 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe mieszkanie 2-pokojowe w doskonałej lokalizacji - ul. Rakowicka. Zamknięte, nowoczesne i monitorowane osiedle. Kilka minut spacerem do centrum miasta. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia zupełnie nowe mieszkanie przy bonarce, ul. Przyjaźni posko-węgierskiej, podgórze duchackie, kraków Mieszkanie o powierzchni 43m2, położone na 1 piętrze i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 zł119 m² 34,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Oferujemy Państwu na wynajem lokal w domu wolnostojącym z osobnym niezależnym wejściem w miejscowości Wielka Wieś w odległości ok. 7 km od granic Krakowa. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł43,02 m² 48,81 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do w ynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 43m2 w prestiżowym apartamentowcu (tarasy Verona) przy ulicy Kołowej. W budynku znajduje się basen, jacuzzi, siłownia, sauna - do bezpłatnego użytku.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł71,13 m² 68,89 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament 71 m2 w Bronowicach przy ulicy Stańczyka. Mieszkanie znajduję się na nowych zamkniętym osiedlu wybudowanym w 2020 roku. W pobliżu znajduje się wszystko, co.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł80 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia cześć domu Z osobnym wejściem O powierzchni około 80 M2 znajdująca się W miejscowości sanka Oferta wyłącznie w biurze nieruchomości danax Cena wynajmu to 3500,00.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Duża i jasna kawalerka do wynajęcia od zaraz. Do wynajęcia bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 38 m usytułowane na 2 piętrze budynku w samym centrum Miasta Gorlice przy ulicy Rynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu pięknego mieszkania o powierzchni 50m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji "młyny Mogilska" od Noho.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, przytulne mieszkanie w inwestycji Małe Błonia, w pobliżu centrum Krakowa english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków, bronowice, ul. Błonie, os. Widok english version below Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane przy ul. Na Błonie na os. Widok.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 zł65 m² 95,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Unikalny apartament nad samą wisłą | stare podgórze | garaż podziemny Bezpośredni widok na rzekę | Kameralny budynek z portiernią | Klimatyzacja | Duże przeszklenia I Balkon francuski.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Morestate ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie na ulicy Bronowickiej, dzielnica Bronowice. Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania wynosi 33 m2, na co składają się: - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł41 m² 65,85 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy nowe, w pełni urządzone mieszkanie 2-pokojowe z balkonem na wynajem przy ul. Lipskiej 16 na Płaszowie (6 min od przystanku Rzebika oraz pętli Mały Płaszów). Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 przy os. Złotej Jesieni w dzielnicy Mistrzejowice w Krakowie. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem nowe i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Oaza Bronowice przy ul. Stańczyka. Inwestycja znajduje się w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł54,30 m² 53,41 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie w centrum. 52 m2 wykońćzone w wysokim standardzie! lokalizacja: okolica dysponuje rozbudowaną infrastrukturą handlowo-usługową sklepy, restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł48,85 m² 65,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na I piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Pilotów w Krakowie. Lokal składa się z: dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł32,39 m² 58,66 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia - komfortowe 1-pokojowe mieszkanie (32 m ), ul. Walerego Sławka - Wola Duchacka Na wynajem jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł64,61 m² 60,36 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem 3-pokojowe mieszkanie na ul. Fabrycznej w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze budynku wybudowanego z cegły z lat.