dowolna

Mieszkania na wynajem małopolskie - Oferty wynajmu mieszkań

2 455 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 455 ogłoszeń

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pets Friendly Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o pow. 28 m zlokalizowanego w dzielnicy Grzegórzki w prestiżowej inwestycji "pianissimo" z niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł52 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Wolfies House ma przyjemność zaprezentować elegancki, przestronny apartament. Mieszkanie położone jest przy ulicy Mogilskiej w prestiżowej inwestycji Noho Młyny Mogilska.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 36 m2 w inwestycji Imperial City Yes. Lokalizacja W najbliższej okolicy znajduje się kilka dużych centrów.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Homfi ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2, do wynajęcia przy ul. Danka 8. Jest to świetna lokalizacja z dobrą komunikacją miejską oraz dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 83 m2 w prestiżowej inwestycji - Wiślane Tarasy 2.0 na Grzegórzkach. Inwestycja Wiślane Tarasy 2.0 zlokalizowane są przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyzowana kawalerka Tarnów | 24,73 m | I piętro Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka o powierzchni 24,73 m, położona na pierwszym piętrze niskiego, ocieplonego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł40,41 m² 64,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zdjęcia należą do właściciela oferty. Przestronne i jasne 2-pokojowe mieszkanie | Bieżanów-Prokocim | ul. Górników Lokalizacja idealna dla aktywnych i ceniących wygodę! Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 zł42 m² 83,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować luksusowe 2-pok. mieszkanie z dziedzińcem w prestiżowej lokalizacji w dzielnicy Zwierzyniec przy ul. Bolesława Prusa. Bądź.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł68 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie w Lofty Lubelska english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje stylowe mieszkanie w nowoczesnym budynku na ulicy Lubelskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku z 2022 roku przy ul. Przybyszewskiego w Krakowie (bronowice). Na powierzchnię 65 m składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł82 m² 31,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 82 m, zlokalizowane w centralno-zachodniej części Bochni. Idealne dla rodzin, par lub osób ceniących komfort i dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią oraz dużą, przeszkloną loggią, położone na ósmym piętrze budynku z windą przy ul. Królewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy 133 m2 apartament z tarasem i balkonami o pow. 40 m2 english description below - please do not hesitate to contact us Apartament na 5. piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie z ogródkiem w Krakowie - Krowodrza O mieszkaniu: składające się z przedpokoju, łazienki oraz przestronnego salonu wraz z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu jasnego, jednopokojowego mieszkania o powierzchni 32 m , zlokalizowanego przy ul. Kluczborskiej w Krakowie. Lokal położony jest na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tarnów, ul.LwowskaDo wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie - o pow. 45 m2- na 3 piętrze - urządzone w przemyślanych , modnych kolorach ziemi- 2 pokoje przestronne pokoje ( gościnny z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 2 pokojowe mieszkanie z przestronnym tarasem i garażem - Bronowice Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na V piętrze budynku z 2014 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mint property ma przyjemność zaprezentować na wynajem komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m z balkonem (12 m ), usytuowane na 2. piętrze w nowoczesnym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł43,19 m² 74,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Leach and Lang oferuje na wynajem dwupokojowe mieszkanie o pow. 43,19 m2 położone na pierwszym piętrze w nowej, prestiżowej inwestycji Greendustry na Zabłociu, przy ul. Romanowicza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny apartament o powierzchni 67m2 zlokalizowany na ul. Barbackiego. Położenie: piętro 2, mieszkanie z 2 balkonami. Przestronny parking pod budynkiem Wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków Brogi 3 pokojowe mieszkanie gotowe do wejścia Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie, w pełni umeblowane o powierzchni 48 m2, zlokalizowane przy ulicy Brogi w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni ponad 40 m w inwestycji Rezydencja Rycerska przy ul. Sandomierskiej. Lokalizacja Rezydencja Rycerska to prestiżowa inwestycja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Leach & Lang Property Consultants prezentuje mieszkanie typu studio położone w oficynie kamienicy przy ul. Krupniczej. Mieszkanie ma powierzchnię 22,30 m2 i składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

2 710 zł32,49 m² 83,41 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! apartament Przestronne Mieszkanie 2-Pokojowe na Karola Bunscha 15 Zamieszkaj w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł44,30 m² 45,15 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 44,30m2, usytuowane na piątym piętrze nowego bloku z windą, mieszczącego się przy ul. Wieniawskiego w Tarnowie. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł29,86 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Homfi ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania, położonego w prestiżowej lokalizacji nieopodal centrum Krakowa. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne i przytulne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku. Lokal jest bardzo dobrze doświetlony, funkcjonalnie urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Morestate ma przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Grzegórzki. Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania wynosi 49 m2, na co składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

-rezerwacja- piękne, umeblowane mieszkanie, 52 m2 Osiedle zamknięte, nowy blok z wygodnym parkingiem Mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone Lokalizacja - Tarnów. ul. Bora Komorowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bez prowizji do biura! Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe położone na parterze w bloku na os. Kaduk Kuchnia połączona z salonem, sypialnia, łazienka z wc. Kuchnia wyposażona w kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy państwu pod wynajem klimatyczne mieszkanie na krakowskim Kazimierzu w rejonie ul. Orzeszkowej, ul. Kordeckiego. Mieszkanie o powierzchni 50m2 znajduje się na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia - nowoczesne mieszkanie Z ogródkiem W wysokim standardzie - dąbrowa tarnowska. Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 36,94m2, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować niepowtarzalny apartament o pow. 58 m w prestiżowej inwestycji "apartamenty Ludwinów" w dzielnicy Podgórze do którego uroczy ogród z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 zł75 m² 46,53 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesny 3-pokojowy apartament o powierzchni 75 m2 z widokiem na tereny zielone! Apartament składa się z: -sypialni nr 1 -sypialni nr 2 (gabinetu) - łazienki - przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu Kliny - ul. Biskupa Małysiaka. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny salon połączony z kuchnią i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 zł28 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

- rezerwacja - Nowoczesne mieszkanie powierzchni 28 m2 Umeblowane i wyposażone w pralkę, lodówkę i zmywarkę Mieszkanie po remoncie kapitalnym Wynajem od zaraz Dodatkowo niewielkie opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł44,92 m² 42,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44,92 m , zlokalizowane w Bochni przy ul. Brzeźnickiej. Najważniejsze informacje: 3 pokoje powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania do wynajęcia o powierzchni 41m2 w doskonałej lokalizacji w wysokim budynku przy ul. Fieldorfa-Nila 17, tuż obok pętli tramwajowej.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł90 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nowoczesny apartament przy ulicy Walerego Sławka. Jest to inwestycja realizowana w bardzo ciekawej dzielnicy Krakowa, podgórzu. Nieruchomość znajduje.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij