dowolna

Mieszkania na wynajem małopolskie - Oferty wynajmu mieszkań

2 455 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 455 ogłoszeń

2 250 zł31 m² 72,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro Prime Property proponuje do wynajmu słoneczne studio, w Centrum Krakowa- ul. Grzegórzecka, okolice Hali Targowej Mieszkanie z łazienką i aneksem kuchennym i antresolą (ok. 8m2).

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Promoestates przentuje na wynajem dwupokojowe mieszkanie na ul Dąbska 21a! lokalizacja - ul. Dąbska 21a, grzegórzki Budynek położony jest w jednej z najlepiej rozwijających się części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 57m2 z widokiem na zieleń oraz miejscem postojowym Podgórze duchackie/kraków. Lokalizacja: ulica Podedworze znajduje się w okolicy ulicy Nowosądeckiej co zapewnia bezproblemowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł62 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy Państwu komfortowo umeblowane mieszkanie o powierzchni ok.62m, z ogródkiem znajdujece się na parterze w budynku jednokondygnacyjnym., Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , usytuowane na 1 piętrze budynku apartamentowego przy ul. Fabrycznej w prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończony apartament w dzielnicy Czyżyny, przy ul. Aleja Pokoju 83f w Krakowie. 2- pokojowy lokal o powierzchni 42 m2, położony jest do wyboru piętro od parteru do.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł89 m² 20,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 89 m . Opis mieszkania: - 3 pokoje, - aneks kuchenny, - łazienka z wanną. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł26,48 m² 67,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o bardzo przytulnym i nowoczesnym charakterze. Idealne dla osób ceniących wygodę, estetykę i funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1 lipca! Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 przy ulicy Biskupa Jana Prandoty. Mieszkanie Salon z aneksem kuchennym Sypialnia Łazienka Balkon świetna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem 1 pokojowe mieszkanie położne w prestiżowym apartamentowcu Browar Lubicz na Starym Mieście. Mieszkanie o powierzchni 43m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł58 m² 63,79 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia komfortowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 58 m2, znajdującego się w prestiżowej inwestycji Kamienica Herbowa "poznań" w Krakowie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie przy ul. Ludwinowskiej! Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować ofertę 2-pokojowego apartamentu na wynajem zlokalizowanego w jednej z prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe 2 pokoje | os. Oficerskie | po remoncie | kamienica N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia od zaraz lub od czerwca wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 40 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz! Lokalizacja Mieszkanie usytuowane jest przy ul. Duża Góra w krakowskiej dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Spacer na najbliższy przystanek tramwajowy oraz autobusowy oddalone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 w Krakowie, w pobliżu stacji Kraków Łobzów mieszkanie przyjazne zwierzętom dostępne od zaraz Lokalizacja: kraków, azory, ul. Stachiewicza Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł91 m² 64,84 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

od 1 majamint Property ma przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie na wynajem na ul. Masarskiej w Krakowie. Mieszkanie o pow. 91 m2 znajduje się na 5 ostatnim piętrze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Morestate ma przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie na Podgórzu. Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania wynosi 64 m2, na co składają się: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Klimczak Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej na wynajem o powierzchni 50m2 w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Długoszowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka wykończona w wysokim standardzie zlokalizowane w Północno-zachodniej części krakowa, zapewniająca swoim mieszkańcom nie tylko cichą okolice ale także dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz cztero-pokojowe, przestronne mieszkanie o pow. 73m2 przy ulicy Opatkowickiej, tuż obok wyjazdu w stronę Zakopanego. Nieruchomość z trzema oddzielnymi sypialniami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny, elegancki apartament w centrum miasta lokalizacja: mieszkanie znajduje się w atrakcyjnej okolicy. Ulica Kazimierza Wielkiego, tuż przy skrzyżowaniu z ulicą.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł34,50 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy świetną kawalerkę, położoną w pobliżu Parku Decjusza, a więc mamy w odległości zaledwie 50-100 metrów znajdziesz liczne sklepy, trattorie, restauracje oraz warzywniaki,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł51,31 m² 33,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wygodne mieszkanie z balkonem, po generalnym remoncie, w centrum Chrzanowa, blisko dworca pkp. Chcesz być pierwszym lokatorem? Jeszcze pachnie nowością. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 35 m2 w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, w dzielnicy Prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł26,50 m² 83,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 lipca stylowo urządzone mieszkanie o powierzchni 26m2, przy ul. Henryka i Karola Czeczów w dzielnicy Bieżanów w Krakowie. Nieruchomość z pokojem dziennym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kraków - Nowy Prokocim - ul. Erazma Jerzmanowskiego - kawalerka z osobną kuchnią oraz loggią Nieruchomość: proponujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 32m , znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 zł62 m² 64,35 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 62 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul.płk.Francesco Nullo 12 w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł50 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Żabiniec- 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. ok 50m2, usytuowane na 1- piętrze w budynku na Żabińcu. Budynek ogrodzony, monitorowany. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 2-pokojowego apartamentu o pow. 40 m przy ulicy Mogilskiej na Grzegórzkach. Wysokość pomieszczeń to 320 cm. Lokalizacja Zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł28 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulną kawalerkę w dzielnicy Bronowice przy ul. Wizjonerów. Mieszkanie: oferowane przez nas mieszkanie ma powierzchnię 28.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rząska, ul. Krakowska Do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 54m2 położone na parterze 1 piętrowego domu. Mieszkanie składające się z dwóch niezależnych pokoi (11.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem przestronne mieszkanie 3-pokojowe położone w Krakowie przy ul. Dobrego Pasterza. Mieszkanie ma powierzchnie 67 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie usytuowane jest przy ul. Duża Góra w krakowskiej dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Spacer na najbliższy przystanek tramwajowy oraz autobusowy oddalone około 220 m od budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | 62 m | Zabłocie | Balkon | Garderoba | Garaż *zdjęcia należą do właściciela oferty Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje na wynajem komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament 52 m2 wykończony w wysokim standardzie. Inwestycja Wiślane Tarasy 2.0 przy ul. Grzegórzeckiej. Apartament znajduje się na 5 piętrze budynku, na co składa się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł104 m² 81,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy apartament o powierzchni 104 m przy ul. Wielopole w dzielnicy Stare Miasto w Krakowie. Nieruchomość składa się z przestronnego salonu, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w sercu Krakowa komfortowa kawalerka, ul. Starowiślna, stare Miasto Szukasz mieszkania w centrum Krakowa, ale cenisz ciszę i wygodę? Ta oferta łączy jedno i drugie.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł57 m² 50,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2 przy ul. Blachnickiego, dzielnica Grzegórzki. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych, przestronnych pokoi, oddzielnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta naszego biura wzbogaciła się o Loftowy bezczynszowy lokal mieszkalny o powierzchni 40 m2 na parterze w kamienicy przy ul. Romanowskiego w ścisłym Centrum. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować bezczynszowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 57 m2 w budynku szeregowym położonym przy ulicy Daszyńskiego w centrum Niepołomic. Mieszkanie - Salon.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij