dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 069 ogłoszeń

699 000 zł48 m² 14 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48m2, w Krakowie na osiedlu Piastów. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe - do każdego pokoju osobne wejście. Lokal usytuowany na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł6 300 m² 31,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana. Łączna powierzchnia to 63ar, z czego 12 ar to działka budowlana, pozostała część jest oznaczona jako działka rolna. Szerokość działki to 12 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł100,45 m² 14 435,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:189 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 100,45 m z zagospodarowanym ogródkiem o powierzchni 0,0189 ha, na którym znajdziemy eleganckie meble ogrodowe,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na osiedlu Piastowskim w Dobczycach. Lokal znajduje się na 1 piętrze bloku z lat 90-tych i wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 104 075 zł63,08 m² 17 502,77 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie - gotowe mieszkanie zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc 2% budynek został oddany do uzytkowania 2025-12-31 Mieszkanie 3- pokoje, 63.09.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł52 m² 14 230,77 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu na sprzedaż mieszkanie do remontu, własnej aranżacji o powierzchni 52m2. Inwestycja zlokalizowana w centrum na pograniczu Starego Miasta i Grzegórzek w rejonie Hali.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 14 arów (dz. I) z czego ok. 9.5 a stanowi teren budowlany oznaczony w MPZP jako tereny zabudowy zagrodowej (RM), pozostała część to.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł38 m² 7 605,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! centrum miasta! Oferujemy do sprzedaży przytulne zadbane mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38 m2 położone na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł8 921 m² 212,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 0,8921 ha - Bochnia, ul. Krzeczowska | wz na zabudowę 4-lokalową | Cena: 1 900 000 zł Concept Biuro Nieruchomości przedstawia świetnie zlokalizowaną działkę inwestycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

592 726 zł78,82 m² 7 519,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkania w kameralnej inwestycji - Nowy Sącz, os. Mała Poręba Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę nowych, przestronnych mieszkań w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł13 000 m² 107,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka o pow. 1,3 ha budowlano-rolna z dopuszczeniem usług w Limanowej. Teren płaski, dobry dojazd dla tir, duże natężenie ruchu samochodowego. Więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł67 m² 3 731,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:469 m²

a sprzedaż oferuję dom jednorodzinny położony w miejscowości Płaza, w spokojnej i zielonej części gminy Chrzanów. To idealna propozycja dla osób szukających własnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł45,29 m² 14 551 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Kraków/podgórze/kurdwanów Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 - pokojowe w nowoczesnym budynku z cegły z 2012 roku przy ul. Halszki os. Kurdwanów. Mieszkanie z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł3 900 m² 15,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania nieruchomość rolno-leśna w Czułowie. Nieruchomość składa się z trzech oddzielnych działek ewidencyjnych oddzielonych od siebie drogą i rowem. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

769 700 zł43 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane przy ul. Wielickiej (podgórze, kabel), na wysokości Urzędu Miasta. Lokal jest wykończony w podwyższonym standardzie. W kuchni nowa.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł9 900 m² 404,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w swojej ofercie nieruchomość komercyjną pod zabudowę usługową i produkcyjną. Działka położona jest w Gdowie, około 20 km na południowy wschód od Krakowa. Płaski teren,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł143,61 m² 4 171,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 m²

NA sprzedaż dom położony W dobrze skomunikowanej, malowniczej okolicy beskidu małego W kotlinie andrychowskiej. Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej z bloczka ytong. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł298 m² 1 335,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:797 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: budynek z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł155,47 m² 7 654,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 196,16 m2 położonego w miejscowości Rączna na zachód od Krakowa w gminie Liszki. Oferowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo-usługowy z dużym placem w Zgłobicach Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 90 m2, położony w Zgłobicach przy ulicy Zgłobickiej.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł16 680 m² 23,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka zlokalizowana w Krygu Gmina Lipinki woj. małopolskie. Działka uzbrojona w media. Możliwość zabudowy siedliskowej. Obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł321,70 m² 3 108,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:9 326 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana składająca się z 2 działek bezpośrednio ze sobą graniczących o łącznej powierzchni 9326 m2 położona na terenie powiatu limanowskiego, gminy Tymbark,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 437 m² 139,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana położona w unikatowym miejscu - w mieście, tuż pod lasem. Przepiękna zielona okolica idealna dla osób ceniących prywatność, bliskość natury i jednocześnie szybki.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł250 m² 3 540 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Szukasz wymarzonego domu w pięknym, spokojnym miejscu? A może interesuje Cię inwestycja w nieruchomość z ogromnym potencjałem? Ten wyjątkowy dom w malowniczej niedzicy to.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł47,61 m² 15 731,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż | lokal w zabytkowej kamienicy przy ul. Kątowej - Stare Miasto, z możliwością zmiany przeznaczenia na mieszkanie lub podzielenia na dwa lokale. Mieszkanie znajduję się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 985 250 zł664,70 m² 7 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 664,7 mkw w nowym budynku o niezwykle nowoczesnej bryle w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Granicznej w Skawinie. Lokalizacja: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł4 000 m² 1 050 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

* oferta zawiera zdjęcia właściciela. Działka inwestycyjna o powierzchni 4000 m2 usytuowana b lisko głównego węzła komunikacyjnego Krakowa. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł2 824 m² 1 398,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

|R| Property prezentuje unikalną inwestycję w malowniczej okolicy Małopolski, która oferuje niepowtarzalną szansę na stworzenie własnego wymarzonego domu lub inwestycję o wysokim potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 447 m² 162,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: dwie działki budowlano- rekreacyjne: łączna powierzchnia 1447 m Przedmiotem sprzedaży są dwie działki o numerach ewidencyjnych 3682 oraz 3678, o łącznej powierzchni 1447.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł5 728 m² 366,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na terenie obszaru objętego mpzp : - magazynowa - usługowa - handlowa - mieszkaniowa Jako przeznaczenie dopuszczalne ustala się możliwość lokalizacji: budynków z zakresu komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

844 102 zł38,37 m² 21 999 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł2 940 m² 57,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania działka o powierzchni prawie 30 a w Sąspowie (gm. Jerzmanowice). Działka rolna, spokojna, zielona okolica. Teren widokowy, działka położona przy bocznej drodze,.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł5 950 m² 26,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania działka rolna o powierzchni 59,5 a położona na obrzeżach Krakowa, w Kościelnikach. Nieruchomość w kształcie prostokąta o szerokości około 38 m,.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł756 m² 5 158,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 133 m²

Budynek Z apartamentami na sprzedaż grywałd, pieniny | nieruchomość inwestycyjna Z widokiem na tatry Na sprzedaż nowoczesny budynek z apartamentami w Grywałdzie, położony przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł3 336 m² 142,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę, w całości budowlaną, położoną w Zawoi Podpolice, tuż przy lesie, w malowniczej i spokojnej okolicy, zdala od innych zabudowań. Działka nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł177,90 m² 9 162,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Tylko u nas Zapraszamy do zapoznania się z relacją video. |R| Property ma przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż położny w Michałowicach koło Krakowa. Lokalizacja: michałowice to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł94,49 m² 8 254,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Do sprzedaży nowy dom, jednorodzinny, wolnostojący - miejscowość Kłaj. Stan deweloperski, dom położony na małym osiedlu domów jednorodzinnych, przy drodze wewnętrznej, cicha spokojna okolica. Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana we Wrząsowicach o powierzchni 20 arów. Atuty. położona w prestiżowej części Wrząsowic dojazd do działki drogą we współwłasności (utwardzona) posiada.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł215,55 m² 6 726,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 215,55 m2- oferta dotyczy domu w stanie deweloperskim Inwestycja obejmuje 10 domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 544 750 zł10 179 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Emmerson prezentuje działkę budowlaną położoną we wschodniej części Krakowa przy ul. Narcyza Wiatora. Parametry działki : powierzchnia 1,0179 ha kształt: zbliżony do prostokąta przybliżone.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł60,25 m² 18 257,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Gotowy biznes najem krótkoterminowy 2 lokale wysoka rentowność Opis nieruchomości: na sprzedaż pakiet inwestycyjny obejmujący dwa apartamenty zlokalizowane w ścisłym centrum Krakowa przy ul.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij