dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 070 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 070 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

699 000 zł173 m² 4 040,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:940 m²

Do kupienia dom jednorodzinny, wolnostojący położony w Spytkowicach (miejscowość w powiecie wadowickim) w odległości 5km od Zatora (energylandia), 40km od Krakowa, 15km od Wadowic. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł143 m² 9 230,77 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:marzec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego domu w zabudowie szeregowej, składającego się z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc, poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 220 000 zł141,20 m² 8 640,23 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:marzec 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł141,19 m² 8 145,05 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:marzec 2027

Szczegóły ogłoszenia

895 900 zł57,80 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dla szukających gotowego mieszkania w Krakowie- bez nakładów - nowy blok z 2021r. - mieszkanie wykończone, wyposażone, posiada dwa ogródki i co najważniejsze jest doskonale skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dotyczy budynku nr.2 przy ul. Szerokiej w Chełmcu oferta sprzedaży bez-czynszowych mieszkań, apartamentów I domów W nowym sączu Luksusowe i energooszczędne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł70 m² 1 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Uroczy, całoroczny dom drewniany 70m2 + zadaszony taras 14 m2 Marzysz o porannej kawie w promieniach słońca i zapachu naturalnego drewna? Oferujemy na sprzedaż piękny, solidnie wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł74,24 m² 7 004,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferta sprzedaży bez-czynszowych mieszkań, apartamentów I domów W chełmcu Luksusowe i energooszczędne mieszkania i domy przy ulicy Magazynowej w miejscowości Chełmiec na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

310 165 zł31,91 m² 9 719,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem idealne dla singla, pary lub pod inwestycję. Na sprzedaż funkcjonalne i jasne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,91 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 804 zł47,80 m² 9 180 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Przytulne 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem idealne dla rodziny lub pod inwestycję. Na sprzedaż funkcjonalne i jasne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,8 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

567 236 zł60,37 m² 9 395,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Przytulne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem idealne dla rodziny lub pod inwestycję. Na sprzedaż funkcjonalne i jasne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,37 m , położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł45 m² 19 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w pożądanej okolicy Dębnik (rejon ul. Szwedzkiej). Nieruchomość jest w stanie dobrym, zadbana i gotowa do wprowadzenia się.

Szczegóły ogłoszenia

517 000 zł4 400 m² 117,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 44 arów położona w Buczkowie, gmina Rzezawa, powiat bocheński - idealna enklawa do budowy domu jednorodzinnego lub inwestycji deweloperskiej. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł11 129 m² 242,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Maszków, 2,5 km od S7 | 1,1 ha Usługi + Zaplecze Mieszkalne (pum 40%) | Przy trasie 772 lokalizacja strategiczna: grunt inwestycyjny 11 129 m w Maszkowie, położony bezpośrednio przy drodze nr 772.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł2 017 m² 208,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Enklawa Spokoju pod Lasem - Działka 20a z Potencjałem Budowlanym (bęczyn) Szukasz miejsca, gdzie jedynym dźwiękiem o poranku jest szum liści i śpiew ptaków? Odkryj wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł125 m² 6 392 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:306 m²

Na sprzedaż nieruchomość w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim: -Metraż: 125 m -powierzchnia działki: 304 m -liczba pokoi: 5 -rok budowy: 2026 Charakterystyka ekologiczna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

277 150 zł24,10 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Mikrokawalerka z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem w inwestycji Makowskie Zacisze w Makowie Podhalańskim. Istnieje możliwość zakupu komórki lokatorskiej i/lub miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 750 zł60,50 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Obniżona cena! Cena po obniżce: 695 750,00 zł Cena podstawowa: 756 250,00 zł 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowane na 2. piętrze, w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

286 350 zł24,90 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł33,30 m² 15 885,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Klimatyczne mieszkanie na Ruczaju - idealne na start Jeśli szukasz mieszkania z charakterem, z szybkim dojazdem do centrum, a przy okazji w dobrej cenie, to miejsce może być strzałem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 000 zł53,25 m² 9 089,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle zielony zakątek proszówki / bochnia Na sprzedaż funkcjonalne mieszkania 3-pokojowe w nowej, kameralnej inwestycji w Proszówkach koło Bochni. Budowa już ruszyła! dwa warianty do.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł55,90 m² 11 717,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie na parterze domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej w Lednicy Górnej (ok. 1 km od Wieliczki). Tylko cztery mieszkania w budynku! wygoda, przestrzeń, spokój ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 2-pokojowe z dużym tarasem (25 m2) - Wnętrze urządzone i wyposażone. - kuchnia z meblami w zabudowie i sprzęt: zmywarka, lodówka, piekarnik i płyta, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł144 m² 5 694,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Osiedle domów wolnostojących - przeginia duchowna N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży domy wolnostojące w stanie deweloperskim 15 km od granic miasta Krakowa. Wszystkie domy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł97,38 m² 11 809,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie W domu dwulokalowym duży odród garaż W bryle kostrze - kraków N20 Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesne, klimatyczne mieszkanie w domu dwulokalowym z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł130 m² 4 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:579 m²

*zdjęcia należą do właściciela oferty Oferujemy do sprzedaży dwa domy wolnostojące na granicy Krakowa i Dojazdowa, gmina Kocmyrzów-Luborzyca. Dom budowany według projektu Lilia Extradom.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł150 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Najważniejsze cechy prezentowanej nieruchomości: - możliwość natychmiastowego użytkowania; - bardzo atrakcyjne zagospodarowanie otoczenia budynku; - nieruchomość zapewnia bardzo dużą prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł6 823 m² 512,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowe bystre - podhale, działka do zabudowy, sposób na inflację. Nieruchomość położona jest w granicach wsi nowe bystre - podhale, około 963 m.n.p.m. Bardzo proszę o zapoznanie się.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł4 598 m² 65,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dwie działki budowlane położone w Pcimiu, przysiółek Pcim Sucha, 6 km od centrum. Obie nieruchomości są położone na wzgórzu, dolna część leży na wypłaszczeniu. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52,39 m² 13 342,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na krakowskim Kurdwanowie. Oferta łączy w sobie komfort, świetną lokalizację oraz klimat jednej z największych dzielnic Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka z prywatnym lasem modrzewiowym | wz wydane | bez prowizji Szukasz miejsca, gdzie naprawdę można zwolnić? Gdzie cisza, natura i przestrzeń idą w parze z dobrym dojazdem? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca pod budowę domu z dobrym dojazdem i pełną infrastrukturą? Oferuję na sprzedaż działki rolno-budowlane. Lokalizacja: biadoliny Radłowskie, gm. Wojnicz, powiat tarnowski Ta.

Szczegóły ogłoszenia

738 000 zł58 m² 12 724,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Uwaga: proszę dzwonić po godz. 17.00, chętnie odpowiem na wszystkie pytania, dziękuję i zapraszam do kontaktu. Oferujemy Państwu w pełni urządzone 58-metrowe mieszkanie na osiedlu Ruczaj.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł2 646 m² 139,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na prezentacje działki w Krakowie w dzielnicy Nowa Huta- wadów Działka położona przy ulicy Glinik. Działka o powierzchni 26,46 arów budowlano - rolna W Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł409 m² 1 217,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:409 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 126,38 m , położony w spokojnej i zielonej części Tarnowa przy ul. Nałkowskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł80 m² 10 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 867 m²

Inwestycja dom +działka o powierzchni 58 arów, położona w doskonałej lokalizacji w miejscowości Zgłobice, przy głównej trasie Tarnów- kraków. Ta duża 58 arowa działka oferuje wiele.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł49,47 m² 7 459,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Bezczynszowe mieszkanie - 49,47 m2- tarnów- mościce Komfortowe 2 pokoje+ balkon+ piwnica ok. 5 m2 - gotowe do zamieszkania, zlokalizowane na kameralnym osiedlu. Budynek z 2005 roku. . Idealne zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecamy do sprzedaży nowoczesny apartament, położony w atrakcyjnej części Kościeliska, w dzielnicy Kierpcówka. Lokal składa się z : przedpokoju, łazienki ( wanna+ kabina.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł65 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie z pięknym widokiem i dużym balkonem Na cichym i spokojnym osiedlu, w niedalekiej odległości od centrum, oferujemy przestronne mieszkanie znajdujące się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł140 m² 29 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 408 m²

Dom składa się z dwóch kondygnacji i został wykończony z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o detale architektoniczne oraz funkcjonalność przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 15 arów, położona w miejscowości Poręba Radlna, w gminie Tarnów. Nieruchomość ma regularny kształt prostokąta oraz płaski teren, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł900 m² 98,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Lichwin, w gminie Pleśna. Działka ma powierzchnię 9 arów i jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, co daje.