dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 069 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

999 000 zł33,82 m² 29 538,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

MB Estates prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania położonego w samym sercu krakowskiego Kazimierza przy Placu Nowym. To idealna propozycja dla osób ceniących klimat starego miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 980 625 zł64,93 m² 30 504 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przedmiotem ogłoszenia jest nowy lokal dwupoziomowy położony w budynku I "ornak" w inwestycji Enklawa Polany w Kościelisku. Lokal ma projektowaną powierzchnię ok. 64,93 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 317 773 zł49,60 m² 26 568 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przedmiotem ogłoszenia jest nowy lokal (usługowy) położony w budynku K "jarząbczy Wierch" w inwestycji Enklawa Polany w Kościelisku. Lokal ma projektowaną powierzchnię ok. 49,6 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 188 869 zł43,15 m² 27 552 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przedmiotem ogłoszenia jest nowy lokal (usługowy) dwupoziomowy położony w budynku K "jarząbczy Wierch" w inwestycji Enklawa Polany w Kościelisku. Lokal ma powierzchnię 43,15 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł50,70 m² 16 370,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Ułanów w Kraków doskonała lokalizacja, pełna infrastruktura i dużo zieleni. Mieszkanie o funkcjonalnym, trzystronnym układzie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł62,30 m² 11 219,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

MB Estates ma przyjemność zaprezentować nietuzinkowe, narożne mieszkanie położone w spokojnej, starszej części osiedla Złocień. To idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł32,10 m² 30 809,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1909

Na sprzedaż funkcjonalne studio o powierzchni 32,1 m , położone na 3 piętrze w odrestaurowanej kamienicy w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Krakowa tuż przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł37,30 m² 22 788,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

MB estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w stanie developerskim położone w prestiżowej inwestycji Młyny Mogilska. Najważniejsze atuty: metraż: 37,3 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 354 zł57,42 m² 11 570,08 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Funkcjonalny, 3-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w inwestycji Aleje Wolności 16 w Nowym Sączu. Istnieje możliwość zakupu komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 635 zł49,32 m² 11 570,05 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 176 zł45,43 m² 11 340 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Funkcjonalny, 2-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w inwestycji Aleje Wolności 16 w Nowym Sączu. Istnieje możliwość zakupu komórki.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł340 m² 6 764,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Na sprzedaż: nowoczesny hotel pracowniczy / obiekt noclegowy 13 pokoi Świetna inwestycja! Budynek z 2018 roku, blisko lotniska, w strefie ekonomicznej Oferuję na sprzedaż funkcjonujący hotel.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł49 m² 16 938,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

NA sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie W świetnej lokalizacji krakowa ul.CHODKIEWICZA. Mieszkanie ma powierzchnię 49m2, znajduję się na III piętrze w IV piętrowej piękne wyremontowanejj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 510 000 zł194,67 m² 7 756,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Bez prowizji, bez pcc Nowoczesny 5 pokojowy dom pod Krakowem przestrzeń, jakość i spokój, na który zasługujesz. Posiadamy W tej inwestycji kilka domów Zamieszkaj w miejscu, które.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł46 m² 15 869,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 45,7 m , położonego przy ul. Dwernickiego w Krakowie (śródmieście ). Nieruchomość znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł139 m² 17 978,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

MB estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament zlokalizowany na j Woli Justowskiej przy ul. Wiosennej w Krakowie. Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

936 000 zł52,50 m² 17 828,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, dopracowane w każdym detalu mieszkanie o powierzchni 52,5 m , położone na 4. piętrze nowoczesnej inwestycji Forma Otwarta Ekopark przy ul. Sosnowieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 455 710 zł71,18 m² 34 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

O projekcie Św. Sebastiana 18 to adres, który definiuje nowy standard życia w centrum Krakowa. To propozycja dla osób ceniących bezkompromisową jakość i wysmakowaną estetykę. Ten butikowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 233 030 zł53,61 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy wyjątkową inwestycję nadbudowy kamienicy przy ul. Długiej w Krakowie, która stanowi prawdziwą perełkę na krakowskiej mapie nieruchomości. W ramach tego projektu powstało 18.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł30,38 m² 24 028,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Apartament przy ulicy Józefa Sarego 12 to jedna z tych ofert, które łączą prestiżową lokalizację z realnym, sprawdzonym dochodem. Mieszkanie aktualnie funkcjonuje jako najem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł34,50 m² 15 942,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Kompaktowe, w pełni wyremontowane i umeblowane mieszkanie dwupokojowe na 2. piętrze z ekspozycją południową słońce przez większość dnia, ciepło i jasno niezależnie od pory.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 760 zł29,58 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł46,46 m² 20 210,93 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

MB Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46.46 m . Mieszkanie Nieruchomość składa się z przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł49,54 m² 19 983,85 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

MB Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49.54 m . Mieszkanie Nieruchomość składa się z przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 375 000 zł75 m² 18 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1850

Kalwaryjska | Podgórze | 75 m | kamienica | przestrzeń i ponadczasowy styl mb Estates prezentuje przestronne, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 75 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł62 m² 13 532,26 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie z 2021. Piękne części wspólne, inwestycja z 2021 roku. Blisko dużo terenów zielonych. MB Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł42 m² 16 642,86 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz przytulnego mieszkania w dobrej lokalizacji i w rozsądnej cenie? Jeśli zależy Ci na miejscu, które będzie dobrym startem do życia, pracy i odpoczynku ta oferta może być.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł73 m² 16 301,37 zł/m²

 

Piętro:5/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

MB Estates ma przyjemność zaprezentować stylowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 73 m , charakteryzujące się wysokim standardem wykończenia oraz przemyślanym układem funkcjonalnym. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł73,60 m² 18 478,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

MB Estates prezentuje wyjątkowe mieszkanie stworzone z myślą o świadomym komforcie życia. To przestrzeń zaprojektowana jako autorski projekt architektoniczny, w której estetyka spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 200 000 zł221 m² 9 954,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:443 m²

MB estates prezentuje wyjątkową nieruchomość położoną na widokowej działce w Sierczy miejscu, które łączy spokój, prywatność oraz szybki dostęp do centrum Kraków. Ten unikatowy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł150 m² 16 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Krakowa Bronowicach, przy ul. Halczyna, w pobliżu skrzyżowania z ul. Rydla. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł230 m² 9 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

MB estates ma przyjemność zaprezentować Państwu dom jednorodzinny o powierzchni 230m2, który znajduję się na działce 650m2. Budynek wybudowany w 2007 roku. Nieruchomość składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł143 m² 11 118,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej 143m2 na Woli Justowskiej. Kupujący zwolniony Z podatku pcc! Dom jest wykończony gotowy do zamieszkania bez mebli ruchomych. W kuchni znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł22 m² 24 545,45 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

MB Estates prezentuje kompaktowy apartament klasy premium w prestiżowej inwestycji New York Residence. To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej kawalerki eleganckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 390 000 zł221 m² 10 814,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:864 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł200 m² 5 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 236 m²

Jeśli szukasz inwestycji w miejscowości dobrze skomunikowanej z Energylandią lub potrzebujesz zamieszkać ze swoimi bliskimi, zobacz ofertę domu na sprzedaż w Łączanach. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł128,45 m² 4 515,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:787 m²

Szukasz miejsca, które możesz wykończyć dokładnie tak, jak chcesz? Ta nieruchomość w spokojnej części Rabka-Zdrój to świetna okazja, by stworzyć swój wymarzony dom od podstaw bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł170 m² 10 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro Nieruchomości " Michalik" z siedzibą w Zakopanem przy ul. Nowotarskiej 19 ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w Willowej części.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł133 m² 4 661,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:745 m²

Na wstępie chciałbym podziękować pośrednikom. Nie jestem zainteresowany współpracą z agencją nieruchomości. Link do zdjęć Oferuję na sprzedaż połowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł45,50 m² 13 824,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł195 m² 5 641,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Cisza, panorama i 1,5km do rynku - dom na widokowej skarpie w centrum Limanowej Piastowska 8a, limanowa | 120 m powierzchni użytkowej | 1 228 m działki | Cena: 1 200 000 zł Gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł48 m² 13 520,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Domek całoroczny W sercu wysowej zdrój - idealna inwestycja, gotowy biznes lub prywatna oaza Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczym uzdrowisku Wysowa-Zdrój perle Beskidu.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł263 m² 4 939,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 424 m²

Do kupienia dom jednorodzinny, wolnostojący zlokalizowany w ścisłym centrum miasta Sucha Beskidzka, położony na działce o pow. 1424m2, w odległości 150m od Rynku. Dom został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł173 m² 4 040,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:940 m²

Do kupienia dom jednorodzinny, wolnostojący położony w Spytkowicach (miejscowość w powiecie wadowickim) w odległości 5km od Zatora (energylandia), 40km od Krakowa, 15km od Wadowic. Dom.