dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 074 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

21 074 ogłoszenia

146 000 zł1 327 m² 110,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Imperium ma przyjemność zaoferowania działki 13,27 ar budowlanej w Krużlowej Wyżnej. Działka jest na terenie w planie zagospodarowania 5,1mn (mieszkaniowy), otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 230 zł49,70 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł51 m² 31 352,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecamy mieszkanie 2 - Pokojowe 50.90m2 - STARE MIASTO - UL. Św. Sebastiana Kamienica z 1920 roku po gruntownej rewitalizacji zgodnie z wymogami konserwatorskimi, klatki schodowe również.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł3 678 m² 570,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka Budowlana przy terenach zielonych z projektem i pozwoleniem pod fantastyczny dom. Do sprzedania duża działka budowlano-rolna, około 36 arów w Swoszowicach - Podgórki ,objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł192,72 m² 4 358,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom w stanie deweloperskim w Woli Rzędzińskiej Na sprzedaż oferujemy wolnostojący dom jednorodzinny położony w urokliwej miejscowości Wola Rzędzińska, na obrzeżach Tarnów - zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł642 m² 661,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rzepiska Potok Grocholów, małopolska Cisza, natura i spektakularna panorama gór Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w spokojnej i widokowej części miejscowości Rzepiska.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł32 m² 20 937,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kraków Podgórze | 2-pokojowe mieszkanie | 32 m | Jasne | Dobra lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , zlokalizowane przy ul. Ignacego Krasickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

712 000 zł48,40 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ustawne 3 pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 48,4 m2 z ogródkiem o powierzchni 51,5 m2 , położone na kameralnym osiedlu w świetnej lokalizacji blisko trasy Wolbromskiej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł37 m² 16 189,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2 pokoje! idealne pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul.Lubostroń, dzielnica Ruczaj. Dzielnica ta charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Twój rodzinny azyl na Osiedlu Przy Młynie Ogród, cisza i Bezpieczeństwo Lokalizacja, która koi zmysły Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię śpiew ptaków, a nie szum miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł220 m² 7 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 312 m²

Gotowy do zamieszkania dom w cichej i spokojnej części Brzezinki. Lokalizacja brzezinka położona w północnej części Rowu Krzeszowickiego, nieco poniżej ujścia Doliny Będkowskiej, do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 850 125 zł111,79 m² 16 550 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szanowni Państwo! Klimatyczny apartament znajduje się w kameralnej inwestycji Zacisze Nad Rudawą w sercu prestiżowej dzielnicy Wola Justowska przy ul. Becka. To wyjątkowe miejsce łączy.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł70 m² 5 557,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 70 m2, zlokalizowany w miejscowości Gorlice (woj. małopolskie, powiat gorlicki). Nieruchomość położona na IV piętrze w IV piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł31 731 m² 63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlano-rolna o pow. 3,1731 ha (ok. 13 arów części budowlanej) zlokalizowana w miejscowości Owczary gm. Zielonki. Działka częściowo nachylona z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł350 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 234 m²

Szukasz nieruchomości o dużym potencjale inwestycyjnym lub przestronnego domu dla wielopokoleniowej rodziny? Ta wyjątkowa willa przy ul. Świętego Brata Alberta w Tarnowie daje szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł5 305 m² 186,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki nr 1569 i 1570 w Szlembarku informacje podstawowe: powierzchnia łączna: 5305 m Szerokość: ok. 18 m Kształt: nieregularny Bezpośredni dostęp do drogi publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 200 m² 132,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dom ponad chmurami. Dosłownie. Masz dość patrzenia w ścianę bloku? W Łętowem Twoją jedyną ścianą będzie las i horyzont. Ta skarpa na wjeździe to Twój prywatny filtr oddziela.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł172,75 m² 7 814,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

!Do sprzedania atrakcyjny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w miejscowości Michałowice , gm. Michałowice. Dom o pow. całkowitej 172,75m2, pow. użytkowej 137,75m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł137 m² 6 562,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Domy Bliźniak 126 m2 w Wołowicach Do sprzedania dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Wołowice, zaledwie 8 km do granicy Krakowa. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł54 m² 13 518,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 54 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1967 roku, przy ul. Czerwieńskiego w Krakowie (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł9 068 m² 9,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki leśne I rolne 9068 m | harklowa | las, łąki, pastwiska natura, przestrzeń I potencjał grunt W malowniczej części podhala Na sprzedaż zespół działek leśnych.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł2 400 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 2400 m2 Wjazd wprost z lokalnej drogi asfaltowej o niewielkim natężeniu ruchu. Bardzo szybki i praktyczny dojazd do Krakowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

448 800 zł2 825 m² 158,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W ofercie prezentujemy działkę rolno-budowlaną położoną na terenie Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego (mpzp), w miejscowości Łapsze Niżne. Parcela ma powierzchnię 2825 m2 (0,2825.

Szczegóły ogłoszenia

1 219 000 zł2 837 m² 429,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W ofercie widokowa działka w Nowym Targu, na osiedlu Kokoszków Działka ładnie usytuowana, nasłoneczniona, lekko pochylona. Nieruchomość pusta, przy drodze asfaltowej, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł124,93 m² 5 587,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 231 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Krzyżanowicach, w gminie Bochnia. Nieruchomość zlokalizowana jest na działce o powierzchni 12,31 ar, zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł89,15 m² 24 677,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie nr 33 znajduje się na pierwszym piętrze w klatce ksm-03. Łączna powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 89,15 m , a wraz z przynależną komórką lokatorską (7,64 m ) -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Sprzedamy budynek , lokal użytkowy Chrzanów, ul. Trzebińska Oferujemy przestronny lokal użytkowy o powierzchni 470 m (460 m użytkowej), położony w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości divo oferuje do sprzedaży: działka w miejscowości Myślachowice. Myślachowice to niewielka miejscowość w gminie Trzebinia, wokół, duża ilość lasów, terenów.

Szczegóły ogłoszenia

1 688 000 zł91,50 m² 18 448,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1874

Do sprzedania lokal mieszkalny podzielony na 4 odrębne jednostki, aktualnie wynajmowane w systemie krótkoterminowym. Każde z mieszkań posiada łazienkę oraz miejsce na aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

239 900 zł6 900 m² 34,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż zalesiona działka budowlana zlokalizowana w malowniczej miejscowości Gosprzydowa. To idealna propozycja dla osób pragnących zbudować swój wymarzony dom w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł33,05 m² 14 977,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości vavelia prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania (33,05 m ) w stanie deweloperskim, położonego w popularnej i prężnie rozwijającej się dzielnicy Górka Narodowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł151,99 m² 9 013,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Masłomiąca gmina. Michałowice. Do sprzedania dom jednorodzinny wolnostojący w stanie developerskim w uroczym miejscu na wzniesieniu z rozległymi widokami. Dom wybudowany wg indywidualnego.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 100 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Panorama tatr I spokój na szczycie wzgórza Działka budowlana 21 arów, klimkówka Powierzchnia działki: 21 a (2100 m ) Cena: 409 000 pln Cena za m : 194,76 pln/m Cała powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł806 m² 111,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

M3n Biuro Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią ogłoszenia; 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

921 510 zł59 m² 15 618,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup Z rynku pierwotnego, brak podatku pcc. Na sprzedaż prezentuję mieszkanie w stanie deweloperskim na zabłocie. Inwestycja jest już oddana do użytku. Mieszkanie ma 59 m2 i usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 275 zł42,92 m² 17 107,99 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja w Centrum Krakowa Przełom 2026/2027 Funkcjonalne 2 pokoje z loggią 4m2 *.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł105 m² 10 942,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie położone na ostatnim piętrze kameralnego budynku przy ul. Kantorowickiej w krakowskiej dzielnicy Wzgórza Krzesławickie. To propozycja dla rodziny, która szuka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł34,05 m² 17 004 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kalwaryjska - najbliższa okolica ronda matecznego - nowe mieszkania W odnowionej kamienicy! Do zaoferowania mamy mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 34,05 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 909 466 zł98,42 m² 19 401,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc 2% planowany termin zakończenia 2026-12- 31 Lokalizacja: prestiż, cisza i Natura - Wola Justowska - Apartament przy ul. Morelowej to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

508 846 zł51,96 m² 9 793,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska - gotowa do zamieszkania! atrakcyjne ceny - funkcjonalne mieszkania W spokojnej okolicy Oferujemy: funkcjonalne układy mieszkań od 25 m do 57 m - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł9 000 m² 122 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Definito Nieruchomości i Geodezja przedstawia Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 0,90 ha, usytuowanego w malowniczej okolicy w miejscowości Siercza (gm.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij