dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 071 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 071 ogłoszeń

799 000 zł33,23 m² 24 044,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* mieszkanie wykończone W wysokim standardzie * * Kupujący nie płaci podatku pcc * Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,23 m2 na 2 piętrze w czteropiętrowym nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł123,10 m² 12 022,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie dwupoziomowe - idealne dla rodziny Oferujemy funkcjonalne, mieszkanie o powierzchni 123,1 m , położone na 1 i 2 piętrze w 2-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł22,72 m² 21 963,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Mint Property prezentuje na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 22,72 m2 położoną w dzielnicy Stare Miasto, przy Alei Zygmunta Krasińskiego. Nieruchomość usytuowana jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł9 795 m² 40,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 9795 m 2 Posiada dostęp do drogi publicznej, drogą polną ok 130 m cena 399 000 zł Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

1 045 000 zł55,37 m² 18 873,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe mieszkanie w sercu inwestycji solar garden komfort, styl i świetna lokalizacja Na sprzedaż piękne, jasne mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych i rozwijających.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł2 536 m² 65,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

płaska, równa, widokowa; otoczenie: łąka; dojazd: droga gminna; wymiary: 11-25-x160; do sprzedania działka rolna w Nowym Targu przy lotnisku .Działka o powierzchni 2536m2 -numer działki to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 029 000 zł150 m² 6 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom na sprzedażprojekt: dom w arletachpowierzchnia użytkowa: ok. 131,39 m (bez garażu)garaż: 19,38 m"dom w Arletach" przestronny, rodzinny dom w Osiedlu Dolina Marzeń krzyszkowicedom.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł114 m² 10 877,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie idealne dla rodziny Na sprzedaż atrakcyjne i bezczynszowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 114 m zlokalizowane w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

39 500 zł13 600 m² 2,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Okazja! Działka blisko zalewu w Narożnikach. Do sprzedania oferujmy Państwu działkę leśną w miejscowości Radgoszcz. Powierzchnia 1,36 ha w jednym kawałku, o nieregularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62 mkw zlokalizowane w nowej inwestycji w centrum Włosania. Przedmiotowy lokal znajduje się na parterze czterolokalowego budynku. Na jego.

Szczegóły ogłoszenia

1 413 000 zł58,88 m² 23 997,96 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje | 58,88 m | Młyny Mogilska | 8. piętro Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,88 m z podwójnym miejscem postojowym w garażu podziemnym. Nowoczesny komfort.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1896

WYJĄTKOWA OFERTA - LOKAL NIEMIESZKALNY PRZY PLANTACH KRAKOWSKICH NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE.

Szczegóły ogłoszenia

446 500 zł75,68 m² 5 899,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:270 m²

Wyjątkowa okazja! Doskonała cena i lokalizacja (tarnowski, tarnów, zgłobice, miła) Marzysz o przytulnym domu w spokojnej okolicy, z szybkim dostępem do wszystkich udogodnień miasta?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Bezczynszowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 100m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 900 zł5 200 m² 384,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu grunt budowlany na sprzedaż z domem jednorodzinnym który położony jest w miejscowości Siercza w gminie Wieliczka, zaraz przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 000 zł85,37 m² 8 597,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:113 m²

m7 Do sprzedaży część bliźniaka 3-pokoje położone na parterze w okolicy ul. Rusieckiej plus ogród 113 m2 i wspólny 158 m2. Apartament na obrzeżach Nowej Huty o powierzchni 85,37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł216,55 m² 3 371,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom w stanie surowym otwartym - idealna baza do realizacji Twojej wizji! Na sprzedaż przestronny dom w stanie surowym otwartym, położony w Wieliczce przy ul. Świętego Sebastiana. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

847 176 zł96,27 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe kameralne mieszkania z ogródkiem lub poddaszem - Sadowa 30. Oferta na wyłączność! Termin realizacji: IV kwartał 2026 r. N20 Nieruchomości oferuje nowoczesne lokale mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 065 000 zł63 m² 16 904 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament z ogrodem w zielonej części Krakowa komfort, prywatność i bliskość natury. Prezentujemy wyjątkową ofertę apartamentu w kameralnej inwestycji, stworzonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł151,90 m² 8 887,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Wolnostojący dom 138 m na 18-arowej, pięknie zagospodarowanej działce - gotowy do zamieszkania! Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł8 080 m² 71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka przy pustyni błedowskiej W chechle. Do sprzedania piękna szeroka na około 54 metry działka w całości przeznaczona pod tereny usług turystyki, położona w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 900 m² 236,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlano-rolna 19 arów | Rudawa | media | asfalt Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-rolna położona w malowniczej miejscowości Rudawa, o łącznej powierzchni 19 arów.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł1 065 m² 384,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną w Ruszczy (kraków, nowa Huta). Wymiary I parametry: - powierzchnia 10,65 ara, - kształt prostokąta o wymiarach 22 m x 48 m, -.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł19 721 m² 126,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka widokowa blisko term bańska niżna | 1,97 ha | potencjał inwestycyjny unikalna lokalizacja pod inwestycję turystyczną 2 km od term Na sprzedaż wyjątkowa działka widokowa W bańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 375 zł66,25 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na granicy Krakowa i Wieliczki Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc 2% Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 218 zł35,25 m² 15 438,81 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Lea spot - nowoczesna przestrzeń życia, biznesu I inwestycji W sercu krakowa Centrum biznesowe | Prestiżowa lokalizacja | Nowoczesna przestrzeń | Topowa inwestycja W centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł450 m² 1 553,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:463 m²

Duży budynek Z nowymi wz pod zabudowę wielorodzinną Oferta skierowana do inwestorów szukających ciekawych nieruchomości do ulokowania kapitału z myślą o przyszłym zwrocie.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowe Działki Budowlane na Sprzedaż Wola Batorska, gm. Niepołomice Szukasz idealnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu? Oferujemy 4 atrakcyjne działki budowlane w urokliwej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Helton nieruchomości prezentuje atrakcyjną działkę rolno-budowlaną w miejscowości Wołowice, na terenie gminy Czernichów. Opis: działka o łącznej powierzchni ok 27 ar, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 514 zł48,46 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł45,64 m² 8 742,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe, ustawne mieszkanie w niedawno zakończonej inwestycji deweloperskiej w Tarnowie - Wzgórze Ablewicza. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 45,64 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 498 m² 126 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 0,1498 ha , zlokalizowaną w Grabiu gmina Skawina. Działka znajduje się na płaskim terenie z ekspozycją południową i ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł250 m² 7 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:560 m²

Wolnostojący dom blisko centrum myślenic ul. Wybickiego. Do sprzedaży wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 250 m2 położony na 5,6 arowej działce z 1984 roku. Wybudowany z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł240 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Bracia sadurscy nieruchomości polecają na sprzedaż dom idealny na siedzibę firmy! Nieruchomość: przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący położony na działce o powierzchni 872 ar.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł101,57 m² 12 995,96 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 101,6 m , położonego na drugim piętrze kameralnego budynku w dzielnicy Łagiewniki-Borek.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł800 m² 312,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w miejscowości Ochojno koło Krakowa. Działki kształtne, ustawne i widokowe - w ekspozycji płudniowej. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł1 500 m² 132 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Sieciechowice blisko Krakowa / Iwanowic. Piękna, widokowa działka o wymiarach 35,7 m szerokości (front) i 42,1 m długości, położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

891 600 zł59,44 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż zlokalizowane przy ul. Kobierzyńskiej. Brak podatku pcc Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku z windą!.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 400 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Narama gm. Iwanowice o pow. około 14 arów. Działka płaska, położona w I linii zabudowy, w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 244 m² 103,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową na terenie powiatu limanowskiego, gmina Laskowa, obręb laskowa o powierzchni 1244 m2. Działka o dość regularnym kształcie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 750 000 zł184 m² 9 510,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

DO sprzedaży dom W zabudowie bliźniaczej- kraków ruczaj Osiedle : Nieruchomość położona jest na nowoczesnym zamkniętym osiedlu domków jednorodzinnych. Dom w zabudowie bliźniaczej.