dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 074 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

21 074 ogłoszenia

130 000 zł1 319 m² 98,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, położona w urokliwej części Ptaszkowej, gmina Grybów, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł74 m² 7 148,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne nowoczesne mieszkanie W centrum miasta! bezczynszowa nieruchomość gotowa do zamieszkania Z pełnym wyposażeniem! oferta bez prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży piękne.

Szczegóły ogłoszenia

1 385 100 zł72,90 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Stare Miasto, wawel, jubilat, zwierzyniecka, plac Kossaka Do sprzedania 3 lub 4 pokojowe, przestronne mieszkanie po generalnym remoncie w centrum Krakowa w okolicach Jubilatu, zwierzynieckiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł990 m² 171,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:8 900 m²

Obiekt starego młyna na działce 0,89ha- bolesław, powiat dąbrowski koło tarnowa! Do sprzedania stary, murowany młyn na działce o pow. 0,89ha zlokalizowany w miejscowości Bolesław, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł60 m² 3 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:396 m²

Szukasz niewielkiego, ekonomicznego domu z ogrodem w Tarnowie? Ta nieruchomość to idealne połączenie spokojnej lokalizacji, pełnych mediów i świetnej komunikacji z centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł115 m² 21 739,13 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży przepiękny apartament w centrum Krakowa o powierzchni 115m2 na Starym Mieście w bliskiej odległości od Plant. Słoneczny, cichy apartament usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł71,26 m² 8 826,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dom szeregowy | chrosna | kameralna inwestycja Na sprzedaż dwa ostatnie lokale mieszkalne w malowniczej miejscowości Chrosna, gmina Liszki, położonej blisko Krakowa. To kameralny projekt składający.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy dwie atrakcyjne działki budowlane, położone w spokojnej, zielonej części miejscowości Wola Radłowska. To miejsce, które łączy ciszę i prywatność z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

*Rezerwacja Działka rolno - budowlana z widokiem na góry Poręba Wielka Wyobraź sobie poranki z filiżanką kawy na tarasie, kiedy nad doliną unosi się lekka mgła, a pierwsze promienie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł36 m² 8 305,56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca z potencjałem w malowniczej okolicy? Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na pierwszym piętrze w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 780 zł41,07 m² 14 336,01 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł5 402 m² 199,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Chrzanów, na sprzedaż działka komercyjna o powierzchni około 5402 m2 w odległości około 4 km od węzła A4. - dotyczy działki nr 1. - nieruchomość idealnie nadaje się pod: nieuciążliwą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana (mieszkaniowo-usługowa) powierzchni 55,76 ar, zlokalizowana w miejscowości Brzezinka, gmina Brzeźnica, powiat wadowicki. Ta oferta to świetna okazja inwestycyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł34,86 m² 19 477,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 34,86 m w centrum Krakowa, idealna pod inwestycję lub na start! Nieruchomość składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, wydzielonej strefy.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł120 m² 11 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:201 m²

Sprzedam piękny, estetycznie wykończony dom w zabudowie bliźniaczej położony w Zielonkach na małym, kameralnym osiedlu. Prezentowana nieruchomość ma 120 m2 powierzchni całkowitej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 021 zł45,69 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,69 m2 w nowej inwestycji Osiedle na Wzgórzu w Centrum Miechowa przy ul. Daneckiej. Mieszkanie jest usytuowane na drugim pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 929 m² 119,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Okolice Ojcowa Piękny kawałek ziemi w doskonałej lokalizacji! Ta działka budowlano-rolna o powierzchni 19 arów znajduje się w malowniczym Sąspowie, niedaleko Ojcowskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł2 500 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana 25 ar Wojnarowa, gm. Korzenna płaska, przy drodze asfaltowej. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, położona w miejscowości Wojnarowa, gmina Korzenna, powiat nowosądecki.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł7 049 m² 23,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomość niezabudowaną położoną na terenie powiatu limanowskiego, gmina Laskowa, obręb laskowa o powierzchni 7049 m2. Działka budowlano - leśna, która.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł107 m² 8 214,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:224 m²

Masz dość miejskiego smogu, ciasnych klatek schodowych i życia okno w okno z sąsiadami? W Mnikowie powstaje kameralna inwestycja Mników Residence stworzona dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł574 m² 869,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:8 400 m²

Dom w Uniszowej to idealna propozycja dla dużej rodziny ceniącej przestrzeń, komfort i możliwość własnej aranżacji wnętrz oraz osób szukających przestrzeni i spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł46 m² 33 478,26 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Luksusowy apartament | Libra Residence | Stare Miasto, kraków. Na sprzedaż wyjątkowy, 2-pokojowy apartament położony w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Krakowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł40 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokoje Z balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Borkowskiej, dzielnica Kliny. Okolica posiada doskonale rozwinięta infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, park Handlowy.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł30 500 m² 8,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o pow. 3 ha - Prandocin-Iły Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o pow. 3 ha położoną w Prandocinie-Iły k/słomnik. Działka o wymiarach 42 x 730 m, lekko.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł12 700 m² 10,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki w miejscowości Jodłówka, gmina Rzezawa, powiat bocheński, woj. małopolskie. Działki nr: 144/2 i 143/6 o łącznej powierzchni 1,27 ha. W miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 850 zł41,91 m² 15 911,48 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł105 m² 11 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Koźmice wielkie, dom - o powierzchni 105 m2 (użytkowa 94,4m2), wybudowany w 2025 r., wykończony w wysokim standardzie. Wybudowany według projektu Archonu "dom na wzgórzu N" Atuty. zaciszne.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł11 120 m² 350,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu grunt budowlany na sprzedaż, który położony jest w miejscowości Gaj w gminie Mogilany, zaraz przy granicy Krakowa.Działka ma powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł289 m² 9 169,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 790 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący z widokową 18a działką, położony w podkrakowskich Wrząsowicach. Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego domu o powierzchni całkowitej 289.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 870 m² 104,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Dom do generalnego remontu lub wyburzenia ( tereny szkód górniczych) + 3 działki budowlane 28 arów - Jawiszowice, ul. Franciszka Drobniaka Na sprzedaż atrakcyjny kompleks trzech działek budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

966 001 zł46 m² 21 000,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł43,24 m² 18 385,75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim przy ul. Pana Tadeusza - (możliwość wykończenia). Na powierzchnię 42.81 m składają się: Salon z aneksem kuchennym. Z salonu prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu na sprzedaż, zlokalizowanego w malowniczym rejonie Kościeliska. Ten wspaniały apartament znajduje się przy ulicy Strzelców.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł195 m² 2 435,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:590 m²

Dom blisko centrum dąbrowy tarnowskiej - ul. Grunwaldzka nowa, niższa cena! Oferujemy na sprzedaż murowany dom jednorodzinny położony ok.500m od centrum Dąbrowy Tarnowskiej , w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł154,62 m² 11 634,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:613 m²

Dom W górach | kościelisko | widok na tatry I giewont | staszelowka Na sprzedaż wyjątkowy dom w stylu zakopiańskim, położony w jednej z najbardziej klimatycznych części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny