dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 069 ogłoszeń

Rynek pierwotny

451 000 zł34,20 m² 13 187 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - przestronna kawalerka o metrażu 34,40m zlokalizowane na parterze z ogródkiem 26m2 w budynku 58a. - możliwość nabycia miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł154 m² 37,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prowizja 0% bez pcc, możliwość doprowadzenia do stanu deweloperskiego lub pod klucz. Domy według projektu Aurorach 14 Archon o powierzchni użytkowej- 154 m2 oraz poddaszem użytkowym, na 6.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł200 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Liszki - piekary - budynek usługowo - mieszkalny! Do zaoferowania mamy stylowy budynek z duszą położony w samym sercu Piekar - przy skrzyżowaniu głównych ulic. Nieruchomość objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł67,24 m² 16 359,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 67,24 m zlokalizowany przy ul. Kazimierza Wielkiego w Krakowie. Jest to przestrzeń o dużym potencjale, idealna na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku przy ul. Sołtysowskiej w krakowskich Czyżynach (inwestycja Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 400 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

| oferujemy Państwu na sprzedaż widokową działkę budowlaną o powierzchni 14 arów, położoną w gminie Łapanów. Teren w planie miejscowym oznaczony symbolem mn - podstawowa forma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania w zabudowie szeregowej Koszyce Wielkie, ul. Łąkowa Bez prowizji od kupującego! Powierzchnia użytkowa: 66,67 m (po podłodze 72,66 m) góra i dół Twój! Ogródek od zachodu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78.

Szczegóły ogłoszenia

4 650 000 zł420 m² 11 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zbocze Gubałówka /górkówka Na sprzedaż nowy budynek typu pensjonat z pokojami pod wynajem-Dzianisz, gmina Kościelisko zbocze Gubałowskie. Pokoje z pełnym węzłem sanitarnym.Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Czteroipółarowa działka prokocim! W planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne i usługi. Media pełne w działce. Droga gminna. Blisko przystanki mpk.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł747,30 m² 8 028,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaż

Na sprzedaż budynek usługowy o powierzchni użytkowej 657,9 m2 przy ul. Mogilskiej na wysokości ulicy Cystersów. Budynek: budynek posadowiony na ławach i stropach fundamentowych. Technologia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł70,57 m² 7 779,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Rezerwacja - zapytaj O sąsiedni segment Z większym ogrodem Szukasz własnego domu z ogrodem w cenie mieszkania? To Twoja ostatnia szansa na zakup najtańszego lokalu w tej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Są działki i są miejsca z potencjałem. Szukasz miejsca, w którym możesz stworzyć dom dokładnie taki, jak chcesz bez długich formalności i zbędnej biurokracji? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Ci wyjątkową ofertę mieszkania, które łączy w sobie domowe ciepło z niezwykłą funkcjonalnością. Jeśli szukasz miejsca, gdzie każdy metr kwadratowy został zaplanowany.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł1 000 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji michał 604*196*759 Poszukujesz widokowej działki w dobrej lokalizacji? Ta alternatywa jest dla Ciebie :) Oferuję do sprzedania działkę z przeznaczeniem w planie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna widokowa działka rolna o powierzchni 28 ar w miejscowości Niżowa, gmina Gdów. Działka o kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 25 x 116m. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł50,43 m² 37 081,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowy i nowoczesny apartament o powierzchni 50,43 m w Zakopanem, z przestronnym tarasem z prywatną sauną oraz imponującym widokiem na panoramę Tatr. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł214,72 m² 6 752,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:434 m²

0% prowizji od kupującego! Budynek posiada pozwolenie na użytkowanie! Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny położony w miejscowości Brzezie gm. Zabierzów. Dom o pow. całkowitej 214,72.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł2 596 m² 30,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko u Nas! Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 25,96 ara. Usytuowana jest w miejscowości Ryglice. Parcela płaska o wymiarach: 55 m x 45 m. Dla nieruchomości ustalono.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 480 zł50,79 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkania 2- i 3-pokojowe z ogródkami, zlokalizowane w II etapie inwestycji w krakowskiej Nowej Hucie. Kameralne osiedle składa się z trzech budynków.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł2 400 m² 364,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna, działka budowlana o pow. około 24 arów, zlokalizowana w miejscowości Łuczyce gm. Kocmyrzów-Luborzyca. Nieruchomość położona w I linii zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania atrakcyjna działka rekreacyjna o powierzchni 30.5a, położona w miejscowości Czajowice, w sąsiedztwie tamtejszej atrakcji turystycznej, jaką jest wapienny komin. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

784 500 zł1 569 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna na sprzedaż w Oświęcimiu - ul. Fabryczna/unii Europejskiej Oferujemy na sprzedaż doskonale zlokalizowaną działkę inwestycyjną o powierzchni 0,1560 ha, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

611 800 zł33,25 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł61 m² 7 377,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Na sprzedaż bezczynszowy lokal mieszkalny o powierzchni 61,44 m2 usytuowany w budynku w zabudowie szeregowej. Lokal znajduje się na nowoczesnym osiedlu w Ładnej koło.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł85 m² 10 576,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Na sprzedaż przedstawiamy wyjątkowy dom z bala położony w spokojnej i zielonej części Chełmka. Dom o powierzchni użytkowej 85 m2 położony na 850 m pięknie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 000 zł5 800 m² 1 810,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:26 000 m²

Oferujemy niezwykle atrakcyjny obiekt idealny pod centrum handlowe lub mieszkalno-usługowe. Działka ma powierzchnię 26000 m 2 , na terenie której znajdują się hale o łącznej powierzchni 5.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł314,72 m² 4 289,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 397 m²

Gotowy do zamieszkania dom w cichej i spokojnej części Tenczynka. Oferta na wyłączność! lokalizacja Tenczynek leży na pograniczu Rowu Krzeszowickiego i Garbu Tenczyńskiego, na.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł78 m² 12 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Kraków - dębniki/kliny nowe trzypokojowe mieszkanie ok.7 8 M2! Z TARASEM i DUŻYM OGRÓDKIEM! Budynek z 20 08 roku. Lokal wykończony! mieszkanie dobre zarówno dla rodziny jak I jako.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł115,34 m² 7 360,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż cztery nowoczesne domy jednorodzinne położone na kameralnym osiedlu w malowniczej miejscowości Głogoczów (gmina Myślenice). Domy są w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł95 m² 11 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Buro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować nowe domy w stanie deweloperskim, w bliskim sąsiedztwie szkoły, przedszkola i terenów rekreacyjnych. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 092 204 zł67,42 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł120 m² 7 417 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Więcej informacji: robert *510* 297 *341 3 pokoje | 94 m | ogródek | Rączna | Liszki Szukasz domu blisko Krakowa, który pozwoli Ci odpocząć od miejskiego zgiełku, a jednocześnie zapewni.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł53,57 m² 17 341,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję trzypokojowe mieszkanie o metrażu 53,57 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Podgórze / Łagiewniki w Krakowie. Dokładna lokalizacja: ul. Do Wilgi.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 400 m² 3 214,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Okazja inwestycyjna: hotel Vinci - Nowoczesny obiekt konferencyjno-noclegowy pod Krakowem Na sprzedaż oferujemy nowoczesny, w pełni wyposażony i działający obiekt hotelowy położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł200 m² 4 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 488 zł50,76 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł246 m² 4 467 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:210 m²

Gratka dla Tych, którzy kochają stare kamienice z charakterem. Na sprzedaż kamienica w centrum Bochni przy ulicy Kowalskiej, tuż obok szkoła muzyczna, rynek, tężnia solna na plantach. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł299 m² 11 702,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:688 m²

Dom wolnostojący W otoczeniu lasu wolskiego wola justowska, ul. Chełmska, kraków [ Gotowy do zamieszkania, cena do negocjacji ] Wyłączna oferta sprzedaży wyjątkowego domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 760 zł57,15 m² 18 211,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

WYJĄTKOWA OFERTA - PRZESTRONNE DWUPOKOJOWE MIESZKANIE W KAMERALNEJ INWESTYCJI W STARYM PODGÓRZU NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł70 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomości położoną w Gm. Wierzchosławice w miejscowości Sieciechowice woj. małopolskie. Na działce posadowiony jest dom drewniany o pow. ok 70 m2 , stodoła.