dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 069 ogłoszeń

300 000 zł1 932 m² 155,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1932 m 2 położona w Mszanie Dolnej. Działka pochyła, kształtem zbliżona do prostokąta o wymiarach ok. 22,5 x 86m.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł4 400 m² 227,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka w kształcie zbliżonym do prostokąta położona w bliskiej odległości od miasta, przy drodze krajowej nr 28. Nieruchomość o szerokości od 38 do 25 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł40,28 m² 17 874,88 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

5B/85 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji 2-pokojowe mieszkanie 40,3 m2 w dzielnicy Krowodrza w Krakowie Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe w bardzo dobrej okolicy. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 920 zł48,95 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł180 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 042 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny dom wolnostojący, położony w cichej i zielonej części Trzebini przy ul. Stojałowskiego 2. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł61,03 m² 13 091,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gotowe do wprowadzenia, trzypokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem w cichej i zielonej okolicy. Inwestycja składa się z trzech budynków wielorodzinnych. Niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł198 m² 2 621,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom z lat siedemdziesiątych w Rybnej, gmina Czernichów, pow. Kraków, woj. Małopolskie na działce ok.5 arów, położony w spokojnym miejscu przy lokalnym asfalcie. Pow.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł1 436 m² 199,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobranowice- polecamy - Urocza, bardzo ładna działka budowlana o pow. 14,36a położona w Dobranowicach, tylko 8 km od Wieliczki. (W ofercie również sąsiednie działki, zestawienie działek na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkanie w Centrum Niepołomic, 800m do Rynku. Mieszkanie zlokalizowane jest na nowym osiedlu, dostępne od zaraz w stanie deweloperskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 zł7 900 m² 4,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna W gminie dąbrowa tarnowska. Oferujemy do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 0,79ha, zlokalizowaną w miejscowości Szarwark gmina Dąbrowa Tarnowska. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni aż 84 m znajdujące się w dzielnicy Wola Duchacka (w bezpośrednim sąsiedztwie galerii Bonarka).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 127 948 zł88,35 m² 24 085,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Inwestycja oddana do użytku, bez podatku pcc, bez prowizji Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 88,35 m , położone w kameralnej inwestycji, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka usługowa doskonale widoczna z autostrady. Okolica Lotniska Balice , Działka 23ar objęta miejscowym planem zagospodarowania. W planie aż 70% działki , budynki wysokie do 12m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł71 m² 9 155 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania dwupoziomowe apartamenty o powierzchni 71 m2. Lokale znajdują się na kameralnym osiedlu 8 apartamentów oddalonych 2,5 kilometra od centrum Skawiny [ ul. Wojska Polskiego ] Ta inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

9 488 262 zł1 416 m² 6 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przestronny lokal dla inwestorów i deweloperów 1 415,86m2 ul. Bratysławska Opis nieruchomości: prezentujemy przestronny i wszechstronny lokal użytkowy o powierzchni 1 415,86 m2 położony.

 

 

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 60 m | balkon | Prądnik Biały | 0% prowizji | miejsce postojowe gratis Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,04 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Magdalena wysogląd Agent prowadzący   Na sprzedaż działka o numerze 5961/4 o powierzchni 962 m2, zlokalizowana w miejscowości Chocznia (wadowice), województwo małopolskie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł47,97 m² 11 048,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze 4 piętrowego budynku z 1956 roku. - świetna lokalizacja - pełna infrastruktura - piwnica - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 999 zł160,60 m² 6 849 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

Inwestycja będzie oddana w 2026! Nowoczesny bliźniak blisko Krakowa i Wieliczki wysoka jakość, przestrzeń i spokój Inwestycja zakłada budowę nowoczesnego bliżniaka zaprojektowanego.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 678 m² 238,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zachęcam do zapoznania się z ofertą wyjątkowo atrakcyjnej, widokowej, ogrodzonej działki budowlanej wraz z mediami w okolicach Krzeszowic o powierzchni około 17 arów. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł91 m² 4 934,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferujemy na sprzedaż całoroczny domek letniskowy o powierzchni około 90 m, położony w Porębie, w województwie małopolskim. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł1 024 m² 974,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Krakowie - Bronowicach Małych pod zabudowę jednorodzinną. Prostokątna działka o pow. 1050 m2 i wymiarach ok. 23 x 44 m, położona w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki przy jeziorze klimkowskim Prezentowana nieruchomość stanowi kompleks składający się z 5 niezabudowanych działek budowlanych o numerach: 205/48, 205/49, 205/50, 205/51 i 205/52,.

Szczegóły ogłoszenia

864 000 zł55 m² 15 709,09 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja Super standard za dobrą cenę Nieruchomość usytuowana na 6 piętrze w kameralnym bloku z 2008 roku Blok posiada nowoczesną windę. W najbliższej okolicy: żłobki, szkoły ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

900 788 zł84,98 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwestycja deweloperska przy granicy Z krakowem (czarnochowice) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł65 m² 10 376,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Pro-per-ty Polska prezentuje do sprzedaży przestronne, jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,33 m (powierzchnia całkowita 77 m ), położone na 3 i 4 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 500 zł222,66 m² 5 836,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nieruchomości Grzybek oferują na sprzedaż dom wolnostojący dwu lokalowy, położoną w uzdrowiskowej miejscowości Powroźnik pomiędzy Muszyną a Krynicą. Działka o powierzchni 7 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 485 347 zł64,95 m² 22 869,08 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,95 m z dwiema loggiami (6,13 m i 5,08 m ), zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł200 m² 3 695 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Dom w Miechowie szuka nowego właściciela 2 km od centrum Miechowa - 180 m2 powierzchnia użytkowa - 6 pokoi - 2 łazienki - okna plastikowe - instalacja fotowoltaiczna - ogrzewanie własne węglowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł33,36 m² 12 859,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w nowej w kameralnej inwestycji idealne na start dla singla, studenta lub pary, dobrze skomunikowane: autobus, a4, zakopianka, dojazd do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł274,91 m² 8 548,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o kubaturze 780 m2 i pow. użytkowej 274,91 m2. z garażem w bryle budynku położony w Nowym Targu na Osiedlu Niwa. Dom otoczony jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 999 zł68,48 m² 8 761,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zakupu ostatniego w mega promocji mieszkania na piętrze i z poddaszem do adaptacji. Mieszkanie jest wspaniale doświetlone oraz ogródkiem i miejscem postojowym do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

4 590 000 zł153 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Rezydencja na dachu miasta - Penthouse 153 m z widokiem na panoramę Krakowa Z ogromną przyjemnością prezentujemy unikatowy apartament typu penthouse,.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł97 m² 11 237,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament W centrum zakopanego - atrakcyjna cena! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament w sercu Zakopanego, zaledwie 1000 metrów od słynnych Krupówek - najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

3 590 000 zł295 m² 12 169,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Privatehousebrokers prezentuje wyjątkowe miejsce na sprzedaż w podkrakowskich Szczyglicach. Nowoczesna willa (295 m2) w otoczeniu zieleni, z ogromnym tarasem i pięknym widokiem na Las.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 038 m² 65,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Obiektem sprzedaży jest polana i las położone w Harklowej. Teren z gatunku wyjątkowych, gdzie kontakt z przyrodą i górami jest nieograniczony. Do działki prowadzi formalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł84,50 m² 13 005,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Emmerson prezentuje: dwupoziomowy apartament z ogródkiem jak dom, tylko lepszy! | Wieliczka, ul. Sadowa Marzysz o przestrzeni, spokoju i własnym kawałku zieleni, a jednocześnie chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

867 420 zł96,38 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, bez pcc! Lokal będzie gotowy jeszcze w tym roku! Na sprzedaż nowe, 4-pokojowe mieszkanie z antresolą o pow. 96 m2 zlokalizowane na kameralnym osiedlu w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł22,90 m² 8 689,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 21 lokali użytkowych do własnej aranżacji w Szaflarach, idealne do użytku własnego lub pod najem krótkoterminowy. Inwestycja położona w spokojnej, górskiej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 495 000 zł140,20 m² 10 663,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Sprzedaż bezpośrednia od dewelopera brak prowizji i podatku pcc! Opis inwestycji: osiedle Familijne IV to kameralne osiedle składające się z 21 luksusowych domów jednorodzinnych, realizowane.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:381 m²

Nieruchomość mająca w sobie wiele nieodkrytych dotąd możliwości. Z przyjemnością Ci je przedstawimy, a Ty będziesz mógł zadecydować, która opcja jest dla Ciebie idealna.