dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 070 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 070 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 440 000 zł132,30 m² 10 884,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:409 m²

Sprzedaż bezpośrednia od dewelopera brak prowizji i podatku pcc! Pompa ciepła i rekuperacja w cenie! Zakończenie robót budowlanych III kwartał 2026 Opis inwestycji: osiedle Familijne IV,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł5 300 m² 56,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

| oferujemy Państwu na sprzedaż dużą, widokową działkę budowlano - usługową położoną w miejscowości Wilkowisko w gminie Jodłownik. Działka o powierzchni 53 ary,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł6 600 m² 181,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka usługowa w Ryczowie przy drodze krajowej 44 o pow. 66 ar. Teren przeznaczony pod działalność handlową/ usługową lub nieuciążliwą produkcję. Media w drodze,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł15 000 m² 63,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Stryszów - okolica Oferujemy Państwu przepiękne widokowe miejsce u podnóża Babiej Góry, gdzie można delektować się przyrodą, ciszą i pięknymi widokami po dniach wypełnionych pracą.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł260 m² 8 842,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:7 700 m²

Na sprzedaż wyjątkowa willa W miejscowości dobra (powiat limanowski) nieruchomość, która łączy luksus, naturę i prywatność w jednym z najbardziej malowniczych regionów.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 050 m² 256,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Głęboka 10,5 ara! Działka położona w cichej i spokojnej okolicy, z ładnym widokiem, w sąsiedztwie terenów zielonych i luźnej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 002 040 zł42,64 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Klimatyczne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie na Starym Mieście, w cichej i spokojnej okolicy, jednocześnie blisko komunikacji miejskiej, infrastruktury (sklepy, lokale, szkoły). Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 674 m² 89,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w Marcyporębie (gm. Brzeźnica) idealna pod Twój wymarzony dom. Działka budowlana o powierzchni 1674 m , położona w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę działki rolno/leśna o powierzchni 73,75 ar zlokalizowana w miejscowości Grudna Kępska, gm. Biecz, pow. gorlicki. Działka jest objęta miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł63 m² 12 539,68 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Słoneczne mieszkanie 3-pokojowe z panoramą Czyżyny, os. II Pułku Lotniczego lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu II Pułku Lotniczego w Krakowie, na 8. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł75 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 600 m²

Klimatyczny dom z duszą w Brzozowej, miejsce dla miłośników natury i spokoju! Przedstawiamy niezywkłą ofertę nieruchomości znajdującej się w malowniczej miejscowości Brzozowa.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł915 m² 426,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 9,15 ara zlokalizowana w miejscowości Zerwana, gm. Michałowice Działka o kształcie zbliżonym do prostokąta, o wymiarach około:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

330 000 zł29 m² 11 379,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję w Tarnowie-Mościcach przy ul. Azotowej. Inwestycja obejmuje docelowo 3 budynki (60 mieszkań). Będzie to kameralne osiedle, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł61 m² 14 737,70 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego na krakowskich Mistrzejowicach w osiedlu Piastów. Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł1 426 m² 1 261,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

DO sprzedaży działka usługowa znajdująca się W krakowie przy ul. Powstańców oferta tylko W biurze nieruchomości danax Działka usługowa o powierzchni 1426 m2 , o nieregularnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł376 m² 5 851,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Krzyszkowice - dom Z widokiem na góry - duża działka 17 ar - 18 km od obwodnicy A4 lokalizacja: oferowany na sprzedaż dom znajduje się w miejscowości Krzyszkowice , gm. Myślenice.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł130 m² 2 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 100 m²

Biuro Nieruchomości imperium oferuje Państwu dom w miejscowości Roztoka Brzeziny gmina Gródek nad Dunajcem, powiat Nowosądecki, województwo Małopolskie Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 000 zł8 400 m² 773,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka usługowa w pierwszej linii od Zakopianki. Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona jest wzdłuż drogi krajowej nr 7, przy tzw. Zakopiance, odległość od Krakowa ok. 13.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł160 m² 8 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:760 m²

Oferujemy do sprzedaży nowy dom w podkrakowskiej miejscowości Czułówek. Dom został wybudowany w 2011 roku i wykończony w wysokim standardzie. Obecnie jest po gruntownym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

382 000 zł27,70 m² 13 790,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkania w gotowym etapie inwestycji sprzedane! W ofercie mieszkania w nowym etapie inwestycji w trakcie budowy. Planowane odbiory IV kwartał 2027r. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

266 639 zł30,48 m² 8 748 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy państwu do sprzedaży lokal mieszkalny W stanie deweloperskim W atrakcyjnej I spokojnej okolicy kęt. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok.30,48 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł280 m² 3 464,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość w stanie deweloperskim w powiecie Myślenickim. Budynek został wybudowany w technologii tradycyjnej z pustaka ceramicznego , ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

876 015 zł85,05 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwestycja deweloperska przy granicy Z krakowem (czarnochowice) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł175,40 m² 7 383,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Nowy, nowoczesny dom w okolicy Skawiny | Brzyczyna Spokojna lokalizacja nowoczesna technologia zagospodarowany ogród wysoki standard Opis nieruchomości: na sprzedaż nowy, nowoczesny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł2 200 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka, która oszczędza czas I pieniądze - gotowa przestrzeń pod twój dom - dąbrowa tarnowska! informacje podstawowe - Mamy przyjemność przedstawić Państwu niesamowitą działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

718 630 zł65,33 m² 11 000 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł2 934 m² 71,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do kontaktu! Lanckorona ul. Palecka Działka z ekspozycją południową. Widok na Beskidy. działka o powierzchni 2934m. Szeroka na ok.17m, długa na ok. 170m. W najbliższym czasie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł5 300 m² 141,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 53 ar. położona na pograniczu miejscowości Radlna i Nowodworze, zaledwie 5 km od centrum Tarnowa. Atuty nieruchomości: doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

987 468 zł69,54 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę apartamentu na sprzedaż o powierzchni 69,54 m2 przy ul.Sosnowickiej w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu komfortowe mieszkanie położone przy ul. Klimeckiego, w sercu dynamicznie rozwijającego się Zabłocia. Mieszkanie o powierzchni 49m2 obejmuje: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł57 m² 5 614,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Na sprzedaż wolnostojący, drewniany dom z lat 60-tych o powierzchni 57 m2, położony w miejscowości Racławice (woj. małopolskie, powiat gorlicki, gmina Biecz). W skład.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł24 m² 16 208,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka do odświeżenia! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Słonecznym. Dzielnica Nowa Huta charakteryzuje się dobrze rozwinięta infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy, drogerie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł74 m² 11 621,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnego domu na obrzeżach Krakowa? Modlnica - blisko centrum, natury i szlaków rowerowych! Odkryj nowe osiedle z 12 komfortowych lokali mieszkalnych! Szybki dojazd do Krakowa (tylko 4.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł48,70 m² 6 160,16 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Chrzanowie o powierzchni 48,70 m2. Wygodne, z funkcjonalnym rozkładem pokoi oraz balkonem. Blisko centrum i zielonego parku miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł4 059 m² 256,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 40 arów - widokowa - Skawina Radziszów | gmina Skawina | blisko Krakowa Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 0,4059 ha (ponad 40 arów) położona.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł220 m² 3 404,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:796 m²

Prezentujemy bardzo obszerny dom z dużym potencjałem w pobliżu centrum Niepołomic. Lokalizacja - nieruchomość znajduje się w Niepołomicach przy ulicy Na Tamie. Bardzo szybko dojedziemy.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł65 m² 15 353,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego, 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na parterze w czteropiętrowym bloku na spokojnych Łagiewnikach, przy ul. Suchej w Krakowie. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł190 m² 14 731,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 454 m²

Dostępny od zaraz! Kupując ten wyjątkowy dom w stylu góralskim w Gliczarowie Górnym, zyskujesz idealne miejsce do życia w harmonii z naturą lub doskonałą bazę pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł65 m² 16 446,15 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje Z balkonem! wysoki standard! lokalizacja: nieruchomość położna na ul. Sosnowiecka, dzielnica Bronowice. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł81,04 m² 2 825,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Budynek handlowo-usługowy w gminie Zakliczyn idealny na prowadzenie działalności gospodarczej Na sprzedaż przedstawiamy budynek handlowy o powierzchni 81,04 m2, dotychczas wykorzystywany jako.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł3 000 m² 616,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż dużą nieruchomość składającą się z dwóch działek ewidencyjnych, położonych przy ulicy Wielickiej w Krakowie. Dojazd do nieruchomości odbywa się od ulicy.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij